Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
Zamówiłem do naprawy lodówki te tanie usługi naprawy AGD we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


Wystawa "Górskie olbrzymy: W poszukiwaniu Sasquatch'a" w Waszyngtonie
(dodano: 30 Jan 2010, 16:51)

Waszyngtońskie Historyczne Muzeum Stanowe otwarło niedawno ekspozycję poświęconą poszukiwaniom słynnego Bigfoot'a. Wystawa zatytułowana "Giants in the mountains: The search for Sasquatch", mimo iż nie ma na celu obalenie lub potwierdzenie istnienia tego hominida, to jednak pokazuje, jak bardzo wiara w istnienie tej kryptydy jest zakorzeniona w kulturze Zachodu. Na wystawie zobaczyć można zarówno dowody na istnienie Bigfoot'a - kłaczki sierści, odlewy stóp, fotografie itd - jak również rekwizyty wzięte żywcem z popkultury, takie jak reklamy z hominidem w tle czy kostium z filmu "Harry i Hendersonowie". Można również zapoznać się z licznymi podaniami i relacjami odnoszącymi się do Bigfoot'a. Więcej w newsie na stronie The News Tribune.
Komentarze | Napisz komentarz
 

Cliff Crook: ujawnię ostateczny dowód potwierdzający istnienie Bigfoota
(dodano: 29 Jan 2010, 22:59)

Wydawana w amerykańskim stanie Washington gazeta "The News Tribune" opublikowała rozmowę z kontrowersyjnym badaczem Bigfoota, Cliffem Crookiem. W rozmowie Crook opisuje swoje spotkanie z Bigfootem (podając przy tym opis wyglądu oraz zachowania Bigfoota) oraz stwierdza, że wkrótce ujawni "skamieniały odcisk stopy" Bigfoota, który w jego mniemaniu ma być "ostatecznym dowodem" na istnienie tego hominida. Przeczytaj artykuł na stronie The News Tribune.
Komentarze | Napisz komentarz
 

Co płoszyło renifery w Great North?
(dodano: 16 Jan 2010, 00:45)

Organizacja badawcza The Bigfoot Field Researchers udostępniła film wykonany w 2001 roku, na którym widać wyłaniające się zza pagórka niezidentyfikowane zwierzę płoszące renifery w Great North w USA. Zdaniem badaczy, jest to "humanoidalne zwierzę przypominające Bigfoota". Pod artykułem zamieszczonym na stronie BFRO dostępne są dwa pliki filmowe - jeden to oryginalny film, drugi to zbliżenie.
Komentarze | Napisz komentarz
 

Nessie jednak żyje! Tak przynajmniej sądzi szef Oficjalnego Fanklubu Nessie...
(dodano: 16 Jan 2010, 00:54)

Gary Campbell, przewodniczący Oficjalnego Fanklubu Nessie, stwierdził w wywiadzie dla gazety Daily Telegraph, że pogłoski o wymarciu Nessie nie mają pokrycia ze stanem faktycznym. Według niego, ostatnia znana obserwacja dokonana 6 czerwca 2009 to doniesienie o wysokim stopniu wiarygodności. "Od czerwca 2009 w ubiegłym roku nie było już żadnych nowych doniesień. Jeśli to czerwcowe było ostatnim, powinniśmy się bardzo, bardzo martwić. (...) Dziesięć lat temu mieliśmy mnóstwo dobrze udokumentowanych obserwacji, w ciągu ostatnich dwóch lat ich ilość jednak znacznie spadła", mówi Campbell. Dodaje jednak, że po obserwacji czerwcowej miało miejsce bardzo wiele "już bardziej wątpliwych" obserwacji Nessie.
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk