Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się


Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


RSS z KryptoZoo
(dodano: 02 May 2008, 16:52)

RSS


Od dziś w KryptoZoo działa kanał RSS, przez który możecie pobierać na swoje pulpity informacje o najnowszych artykułach pojawiających się w serwisie. Aby skorzystać z kanału RSS, potrzebny jest odpowiedni program, tzw. czytnik kanałów, lub przeglądarka obsługująca kanały RSS (np Firefox, Opera czy najnowszy Windows Internet Explorer). Czytniki RSS są również wbudowane w niektóre "bajery" dla Windows XP, np w programie Desktop Sidebar.

Aby korzystać z RSS'a w przeglądarce, należy na pasku adresu kliknąć w pomarańczowy symbol, który ukazuje się po prawej stronie. Aby korzystać z RSS'a przy pomocy czytnika, należy do czytnika dodać źródło: https://www.kryptozoologia.pl/rss.php
Komentarze | Napisz komentarz
 

Japonia: śmierć pandy
(dodano: 01 May 2008, 02:24)

Kryptozoologia


Przykra informacja dotarła do nas z Japonii. W tamtejszym ogrodzie zoologicznym Ueno w Tokio zmarł Ling Ling, jedyna żyjąca w Japonii panda wielka.

Ling Ling umarł w wieku 22 lat - porównywalny wiek u człowieka to 70 lat. Przyczyną śmierci Ling Ling były problemy z sercem i inne dysfunkcje związane z jego zaawansowanym wiekiem.

Zarząd zoo poczynił już starania mające na celu sprowadzenie do Japonii z Chin innego niedźwiadka.
Komentarze | Napisz komentarz
 

Gnena - mały hominid z Afryki
(dodano: 01 May 2008, 02:01)

Kryptozoologia


Nazwą "Gnéna" określane są małe hominidy, zamieszkujące rzekomo obszar Afryki Zachodniej. Zwierzęta te osiągają wzrost od ok 70 do 130 centymetrów. Pokryte są długą czarną lub ciemnoszarą sierścią. Czasami widuje się również Gnény pokryte kolcami. Hominidy te posiadają duże głowy, żółte oczy i spiczaste brody. Cechą charakterystyczną Gnén są dość długie ręce oraz koźlawy chód. Palce u stóp są połączone błoną.

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz
 

Czy kokako przetrwał?
(dodano: 27 Apr 2008, 01:35)

Kryptozoologia


Alec Milne, ornitolog-amator, doniósł nowozelandzkiemu Departamentowi ds Ochrony Przyrody, że 8 marca słyszał na obszarze Doliny Cobb w Parku Narodowym Kahurangi odgłosy uznawanego za wymarłego ptaka z gatunku kokako. W tym samym rejonie w 2005 roku Milne zaobserwował ptaka odpowiadającego z wyglądu opisowi kokako.

Więcej w serwisie WildlifeExtra.com
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk