Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
bezo pet

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


Analiza skóry i tajemnicze bycze wilki z Andów
(dodano: 11 May 2008, 18:55)

Komentarze | Napisz komentarz
 

Bigfoot a Jezus
(dodano: 09 May 2008, 23:46)

Kryptozoologia


Wieść z cyklu "kryptydzie nadinterpretacje". Tym razem na tapecie porównywanie wizerunku Jezusa z figur i całunu turyńskiego do Wielkiej Stopy 'by Loren Coleman'. Więcej informacji i parę zdjęć tutaj. Naturalnie wszystko okraszone odrobiną ciężkostrawnej ironii...
Komentarze | Napisz komentarz
 

Nowy horror z Sasquatchem
(dodano: 09 May 2008, 23:22)

Kryptozoologia


Pojawiły się pierwsze informacje i trailer nowego horroru o słynnym, jak świat długi i szeroki, Sasquatchu. Hm... i właściwie na tym koniec owych informacji. Wszystkie dokładniejsze dane maja narazie status TBA (To Be Announced - ).

Źródło: Synthetic Cinema International
Komentarze | Napisz komentarz
 

Malagnira
(dodano: 04 May 2008, 20:19)

Kryptozoologia


Malagnira jest tajemniczym przedstawicielem grupy naczelnych, nierozpoznanym dotychczas przez zoologów i doniesionym przez kryptozoologa i badacza lamurków myszatych - Dra Rakotoarisona w 1993 roku. Jest to niewielkie zwierzę, będące według sprawozdawców mniejsze nawet od karłowatego lemurka myszatego (Microcebus myoxinus).  O istnieniu tego stworzenia wiemy dzięki opowiadaniom plemienia Sakalava du Menabe z zachodniego Madagaskaru, żyjącego wokół zbiornika wodnego o nazwie Tsingy de Bermaraha.

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk