Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się


Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


Batsquatch
(dodano: 16 Jan 2008, 22:14)

Kryptozoologia
Góra Świętej Heleny


Batsquatch to zwierzę zamieszkujące rzekomo rejon Góry Świętej Heleny w amerykańskim stanie Waszyngton. Opisywane jest jako pokryty purpurową sierścią ssak naczelny, posiadający skrzydła podobne do pterodaktylich, krwistoczerwone oczy i głowę przypominającą "połączenie głowy nietoperza z małpią". Zwierzę jest najczęściej aktywne nocą.

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz
 

Baza filmów KryptoZoo na YouTube
(dodano: 14 Jan 2008, 20:09)

Kryptozoologia


Zapraszamy do odwiedzenia profilu KryptoZoo w serwisie YouTube. Już niedługo zostanie tam przeniesiona cała baza znajdujących się w serwisie nagrań video, pojawi się również wiele nowych filmów. Jeśli jesteś użytkownikiem YouTube i chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o nowych filmach, możesz się zapisać do subskrypcji.
Komentarze | Napisz komentarz
 

II miejsce!
(dodano: 14 Jan 2008, 17:53)

Kryptozoologia


Portal Kryptozoologiczny zajął II miejsce w konkursie webmasterskim organizowanym przez Serwis Ludzi Aktywnych Strefa9.pl
Nagrodami, jakimi obdarowany zostanie nasz serwis, są:
- 10 000 wyświetleń bannera KryptoZoo na Strefa9.pl
- Dyplom

Nie jest to może news stricte związany z kryptozoologią, ale uznałem, że warto poinformować was o tym wyróżnieniu KryptoZoo ;)

Ivellios
Komentarze | Napisz komentarz
 

Wielka Stonoga Morska
(dodano: 12 Jan 2008, 22:39)

Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk