Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
http://siemieniak.pl/index.php/opakowania-blistrowe/

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


[NEWS] VI Coroczny Festiwal Mothmana
(dodano: 09 Sep 2007, 15:00)

Ilustracja15 i 16 września w Point Pleasant (Zachodnia Virginia) odbędzie się VI Coroczny Festiwal Mothmana. Podczas tych dwóch dni będą spotkania m.in. z twórcą komiksu o człowieku-ćmie, autorem jego zdjęć i ludźmi, którzy go widzieli. Wstęp wolny.

Więcej: http://www.cryptomundo.com/cryptozoo-ne ... -festival/
Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] Nieznany gatunek rekina
(dodano: 09 Sep 2007, 13:46)

KryptoZooW czwartek, 6-tego września tego roku, w Keahole Point na Wybrzeżu Kona znaleziono niezidentyfikowany gatunek rekina.
"Ten egzemplarz został znaleziony w 55-calowym wlocie naszego głębokomorskiego systemu wodnego, który w najgłębszych miejscach sięga ok. 900 metrów." - powiedział Jan War, menedżer Natural Energy Laboratory of Hawaii Authority.
Co ciekawe, pompa ssąca zaprojektowana aby ratować zwierzęta, które przypadkowo wpadły do wody, wydobyła przez ostatnie dwa miesiące dużo więcej dziwnych, niezidentyfikowanych zwierząt, które z niewiadomych powodów znalazły się w jej zasięgu, zamiast przebywać w najgłębszych partiach tych wód. 

[url=https://www.kryptozoologia.pl/artykul.php?id=466]Czytaj więcej[/url]
Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] Większy niż Gigantopitek?
(dodano: 07 Sep 2007, 19:04)

KryptoZooNaukowcy z Uniwersytetu Ankary, Uniwersytetu Yüzüncüyil i Departamentu Antropologii znaleźli w Corakyerler (Turcja) skamielinę nowego gatunku małpy z genusu Ouranopithecus, datowaną na pochodzenie z późnego Miocenu. Gatunek ten porównano z innymi przedstawicielami rodzajów Orrorin, Sahelanthropus, Ardipithecus, i Australopithecus. Badania wykazały paralelizm ewolucyjny z Australopithecusem, jednak jest większy niż każdy znany do tej pory gatunek wielkiej małpy z okresu Miocenu.

Źródło: [url=http://www.jstage.jst.go.jp/article/ase/115/2/153/_pdf]Wielka małpa z Turcji, z późnego Miocenu (ang., pdf)[/url]
Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] "Powrót dzięcioła"
(dodano: 06 Sep 2007, 23:22)

KryptoZooGatunek dzięcioła nie widziany od 1944 roku powraca. Odkrył go na nowo prof. Geoffrey Hill w rejonach rzeki Choctawhatchee na Florydzie. Jak narazie profesor posiada 3 dowody na potwierdzenie istnienia tego ptaka: audio, video i fotografie. Dźwięki zostały nagrane już w styczniu tego roku. Dopiero niedawno prof. Hill i jego koledzy zrobili zdjęcia i film przedstawiające tego ptaka. Hill powiedział jednak, że te materiały są zbyt słabej jakości, aby przedstawić je światu i rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapewnia jednak, że nie poprzestanie na tych działaniach i będzie sie starał zrobić na tyle dobre zdjęcia lub filmy, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jak zwykle przy takich okazjach pozdrawiamy ludzi twierdzących, że wilk workowaty i parę innych zwierząt na pewno wymarło ;)
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk