Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się


Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
 Witaj w KryptoZoo, serwisie poświęconym w całości kryptozoologii. Jeśli nazwa "kryptozoologia" nic Ci nie mówi, już spieszymy z wyjaśnieniami. Kryptozoologia (z gr. kryptos - ukryty, zoon - zwierzę, logos - nauka) to nauka biologiczna o najszerszych horyzontach poznawczych, zajmująca się zbieraniem informacji na temat nieznanych nauce i niezbadanych gatunków zwierząt. Dzięki tej stronie dowiesz się czym naprawdę są zwierzęta pokroju Chupacabry czy Yeti, do których oficjalna zoologia odwraca się plecami, a także... które z nich faktycznie istnieją. Podstawowe informacje o kryptozoologii w pigułce znajdziesz tutaj.


[NEWS] Lew w Wenezueli?
(dodano: 04 Sep 2007, 18:46)

Ryk nieznanego kotowatego przeraził mieszkańców górzystych przedmieść Caracas. Tak przynajmniej twierdzą sami mieszkańcy, gdyż obecność jakiegoś kotowatego drapieżnika można potwierdzić tylko po szczątkach i padlinach małych zwierzątek, włączając w to na wpół zjedzonego pancernika.

[url=http://kryptozoologia.pl/artykul.php?id=463]Czytaj więcej[/url]
Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] 47 Święto Wielkiej Stopy
(dodano: 04 Sep 2007, 17:59)

Właśnie odbyła się 47-dma impreza w Willow Creek zwana "Bigfoot Days". Zbierają się na niej zarówno ci, którzy Bigfoota rzekomo widzieli i sceptycy. W tym roku pofatygował się tam reporter ze stacji TV Salt Lake City dla udokumentowania opowieści świadków i ludzi małej wiary.

[url=http://kryptozoologia.pl/artykul.php?id=464]Czytaj więcej[/url]
Komentarze | Napisz komentarz
 

"Chupacabra z Cuero"
(dodano: 04 Sep 2007, 17:06)

Dwa miesiące temu pojawiła się informacja o niezidentyfikowanym stworzeniu potrąconym przez samochód na Buenger Road 183 na południe od Cuero, na terenie należacym do Phylis Canion. Twierdzi ona, że owe stworzenie nękało jej gospodarstwo przez kilka lat zabijając łącznie jej 26 kurcząt. Teraz dostępne są zdjęcia owego stworzenia.

Czytaj więcej
Komentarze | Napisz komentarz
 

[NEWS] Rocznica śmierci Steve'a Irwina
(dodano: 04 Sep 2007, 17:12)

KryptoZooRówno rok temu zginął jeden z najznamienitszych herpetologów, przyrodników i działaczy na rzecz ochrony środowiska - Steve Irwin. Jak zapewne każdy pamięta, został zabity w czasie kręcenia filmu gdy przepływał zbyt blisko ogończy, która ukłuła go prosto w serce powodując jego natychmiastową śmierć. Interesował się także kryptozoologią - uczestniczył w audycji radiowej na temat Yowie i wilka workowatego. Przekonywał, że są jeszcze trudne do całkowitej eksploracji tereny, na których małe grupy tych psowatych mogły przetrwać. Nie zapomnijmy o nim w czasie dyskusji na temat australijskich kryptyd, gadów czy innych zwierząt. Nie zapomnijmy o nim nigdy.
Komentarze | Napisz komentarz
 

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk