Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
zakręcone zdjecia fotobudki wrocławskiej

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
Sensacyjne zdjęcia Bigfoota z hrabstwa Atoka w USA!
Dodano: 2006-07-31 17:27:53
Miejscowa legenda ożyła. W ciągu ostatnich dwóch tygodni w hrabstwie Atoka w Oklahomie (USA) trzykrotnie dokonano obserwacji Bigfoota. Podczas ostatniej z obserwacji wykonano zamieszczone w tym artykule zdjęcia, które według miejscowych przedstawiają tajemnicze stworzenie.

Zdjęcie z jednego z aparatów ustawionych wokół sklepu w Atoka

Podczas rozmów z mieszkańcami dopływu rzeki Boggy w hrabstwie Atoka usłyszeć można tysiące historii. Jednakże w zeszłym tygodniu w tym bardzo mocno zalesionym obszarze przypuszczalnie zaobserwowano Bigfoota.

Ci ludzie wychowywali się na tym terenie i bardzo dobrze go znają. W ubiegłym tygodniu trzynastoletnia Morgan Whatley i jego dwunastoletni brat Garrett natknęli się na coś dziwnego przechadzającego się wzdłuż dopływu, coś czego ona nigdy wcześniej nie widziała.

Zdjęcie z jednego z aparatów ustawionych wokół sklepu w Atoka

Doniesienia młodych Whatleyów uznane zostały jednak za wytwory dziecięcej fantazji. Mieszkańcy zmienili zdanie kilka dni później, kiedy jedna z kobiet po pięćdziesiątce została zabrana do szpitala. Opowiadała później, że widziała duże owłosione stworzenie spacerujące po jej podwórku i z tego powodu była bardzo zaniepokojona.

Zdjęcie z jednego z aparatów ustawionych wokół sklepu w Atoka

Wszystkie tutejsze gazety i mieszkańcy zadają sobie pytanie: co zostało zauważone na tym bagnistym terenie? Niektórzy mówią, że jest to Bigfoot. Inni nie mają jeszcze wyrobionego zdania.

Zdjęcie z jednego z aparatów ustawionych wokół sklepu w Atoka

Właściciel jednego ze sklepów ustawił kilka aparatów fotograficznych, mając nadzieję na uwiecznienie na zdjęciach stworzenia. Fotografie z aparatów prezentujemy w tym artykule. Ocenę zdjęć pozostawiamy czytelnikom.

Materiał telewizji lokalnej K12
Tłumaczenie: Ivellios

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk