Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
CW oznacza wersję kolorystyczną buta. Przynajmniej tak piszą na blogu wszystkoobutach.pl

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
Mawas
Dodano: 2005-03-11 22:23:13
Mawas jest olbrzymim występującym w Indonezji zwierzęciem podobnym do orangutana. Osiąga wzrost przekraczający 2,4 metra. Posiada długą sierść koloru czarnego lub brązowego.

Informacje o tym zwierzęciu zawdzięczamy przede wszystkim reporterowi malezyjskiej gazety Deseret News. Oto fragment jego artykułu.

KUALA LUMPUR - Podczas poszukiwań długowłosej kryptydy o nazwie Bigfoot w ostatni wtorek, malezyjscy badacze natrafili na świeże ślady stóp dużych rozmiarów. (...) Oddziały wojska i policji, eksperci i znawcy rozpoczęli operację nazwaną "Operasi Kaki Besar" lub też "Operation Bigfoot". Przeczesano obszar kilkudziesięciu kilometrów kwadratowych lasu otaczającego Tanjung Piai w Juhore w północnym stanie Peninsula, gdzie zwierzę było widziane po raz pierwszy.
(tłumaczenie: Ivellios)

Dalej w artykule czytamy, iż ekipa wielokrotnie znajdowała 45-centymetrowej długości ślady stóp i kłębki sierści nieznanego zwierzęcia. Według tubylców, w lesie żyje tylko jedno takie zwierzę.

Sprawa do dziś nie została wyjaśniona, nie istnieją również żadne wiarygodne wizerunki Mawas.

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk