Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się


Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
Johor: zakaz tropienia przez badaczy z zagranicy śladów człowieka-małpy!
Dodano: 2006-02-28 18:12:09
TropWładze południowomalezyjskiego stanu Johor grożą więzieniem każdemu, kto zaryzykuje wyprawę do dżungli w poszukiwaniu legendarnej małpy człekokształtnej, nazywanej "Wielką Stopą". Departament Leśnictwa ostrzega, że entuzjastom znalezionym na tym terenie bez pisemnego zezwolenia grozi kara trzech lat pozbawienia wolności lub grzywna w wysokości do 2500 dolarów.

Poszukiwania "Wielkiej Stopy" w Malezji rozpoczęły się po serii obserwacji. Teraz, jeśli władze malezyjskie ustalą faktyczne istnienie człowieka-małpy, Malezyjczycy będą pierwszymi, którzy go odnajdą.

Malezyjczycy zachęcani są do zapłacenia jedynie jednego dolara w zamian za pozwolenie na wędrówkę przez leśne rezerwaty Johoru, gdzie miała miejsce większość obserwacji. Stan Johor planuje również zasponsorowanie ekspedycji naukowej, mimo że Malezja ma niewielu specjalistów od ssaków naczelnych, nie zostaną również zaproszeni cudzoziemcy. Miejscowi liderzy przemysłu turystycznego powiedzieli BBC, że zakaz wstępu do rezerwatu leśnego dla nie-Malezyjczyków jest głupi i powinien zostać jeszcze raz przemyślany.

Malezja ma nadzieję przyciągnąć w tym roku 20 milionów zagranicznych gości, głównymi atrakcjami turystycznymi są plaże i dżungle. Szefowie turystyki mówią, że ruch zwyczajnie zdezorientuje i prawdopodobnie tylko odciągnie ludzi, których oni chcieliby przyciągnąć.

Źródło: www.unexplained-mysteries.com/
Tłumaczenie: Ivellios

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk