Kryptozoologia
 
Obecny czas: 20 Maj 2024, 19:21

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 588 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna

Czym według ciebie jest Chupacabra ???
Jest to istota z kosmosu/pozostałość po wizycie obcych 7%  7%  [ 9 ]
Jest to normalne zwierze(pies lub dziki kot) 18%  18%  [ 24 ]
Jest to wymysł ludzi 8%  8%  [ 10 ]
Jest to wybryk eksperymentów naukowych 34%  34%  [ 44 ]
Trudno powiedzieć 18%  18%  [ 24 ]
Coś innego... 15%  15%  [ 20 ]
Razem głosów : 131
Autor Wiadomość
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 16 Lis 2006, 22:38 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 05 Cze 2006, 18:34
Posty: 34
Miejscowość: Płock
http://cache.eb.com/eb/image?id=21770

Tak wygląda łepek wampira pospolitego. Fakt, nietoperze używają radaru ale wzrok też mają świetny:)


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 26 Lis 2006, 11:53 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:42
Posty: 174
Miejscowość: Katowice
No, ale on nie pasuje wogóle do opisu chupy. Więc nie możemy powiedzieć, że to jest taki mały jej kuzyn. Dalej interesujące jest czy chupa składa jaja czy rozmnaża się jak ssaki.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 26 Lis 2006, 15:36 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2006, 15:47
Posty: 108
Miejscowość: Gdańsk
hehe to trudno powiedzieć bo niewiemy czym jest... czy ssakiem, czy gadem czy genetycznym cośkiem..... i do tego nie mamy relacji typu : "Widziałem Chupacabre leżacą przy gnieździe z jajami i nagle z jednego jaja wykluł sie mały Chupacabra..." no i wogule nie ma relacji że widziano małe Chupy :/ no ale jak już to ja stawiam na żyworodność jak ssaki bo według mnie gdyby Chupa składała jaja to znaleziono by przynajmiej gniazdo ze skorupami

_________________
Są rzeczy na niebie i ziemi o których nie śniło się fiolozofom.

Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 28 Gru 2006, 15:39 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
Tak patrzę sobie na tą ankietę, i myślę że powinna być opcja "chupacabra nie istnieje".

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 28 Gru 2006, 15:51 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2006, 18:27
Posty: 895
Przy moim ostatnim ustosunkowaniu do chupy - chyba zaznaczyłbym teraz właśnie tę opcję........

_________________
Ta demokracja to piękny stan, bo w niej się każdy czuje jak pan, bo w niej się każdy czuje jak gość, póki go hołotą nie nazwie ktoś!

www.azyl.schronisko.net - Pomagajmy bezdomnym kotom!


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 28 Gru 2006, 16:01 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
"Wymysł ludzi" - ta opcja odpowiada opcjii "chupacabra nie istnieje".

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 29 Gru 2006, 01:37 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2006, 18:20
Posty: 285
Miejscowość: Iowa
Cytuj:
chyba zaznaczyłbym teraz właśnie tę opcję........


Ja tak zrobiłem ;p

_________________
lt;bd> właśnie zadałem sobie zajebiście ciekawe pytanie..
po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk?


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 29 Gru 2006, 11:23 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 29 Gru 2006, 11:01
Posty: 8
Miejscowość: Kłodzko
Jeśli Chupa by nie istniał to nie pojawiało by się tak wiele relacjii z różnych
części świata.

_________________
quot;Są rzeczy w niebie i na Ziemi, o których ani się
śniło waszym filozofom"
Szekspir.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 29 Gru 2006, 11:28 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Tylko, że te relacje z reszty świata są bardzo...ale to bardzo naciągane....przykład ??
Prosze bardzo :
-Pomórnik - chupa made in Poland.
O tym już troche było wałkowane tu na forum.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 29 Gru 2006, 13:53 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
"Jim" napisał(a):
Jeśli Chupa by nie istniał to nie pojawiało by się tak wiele relacjii z różnych
części świata.

Jak dla mnie te wszystkie "chupy" z różnych części świata: Portoryko, Amazonii, Płd. Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Rosji, Meksyku i Polski to albo nieistniejące, albo niespokrewnione ze sobą, często znane gatunki zwierząt. I szczerze mówiąc, wg za prawdziwą chupę można uważać tylko wampira portorykańskiego.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 16 Sty 2007, 16:13 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:42
Posty: 174
Miejscowość: Katowice
Chupa istnieje. Mamy niby tyle ataków z różnych części świata i...??. To nie jest dowód ja zacząłem w to lepiej wierzyć jak zobaczyłem relacje świadka nagraną i pokazaną w "Nie do Wiary" człowiek się porostu trząsł jak to opowiadał. Ludzie imitują chupe, aby rozsławić swoją miejscowość w innych częściach świata. Prawdziwa chupa jest w Puerto Rico i może gdzieś była gdzieś na krańcach Ameryki, ale nigdzie indziej raczej nie.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 16 Sty 2007, 16:29 
Redaktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2006, 12:00
Posty: 882
Tak naprawdę prawdziej Chupy nie ma, i każdy kto wierzy w jej istnienie musi sie pogodzić z tym że jej nie ma w realnym świecie, że jest tylko w wyobraźni człowieka.

_________________
dzika przyroda. exploracja i odkrycia zoologiczne. wild fauna & flora notes. from quatl pietrzak/quatlwork . 2008-2017.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 16 Sty 2007, 17:36 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2006, 18:27
Posty: 895
Ja też praktycznie przestałem w istnienie chupy wierzyć....ta cała histeria, chupa ,,around the world'', chore na świerzb psy i kojoty, które miały być chupą....a teraz co - czemu tak nagle ucichło?? Gdzie się podziały te wszystkie rosyjskie, australijskie, polskie, hiszpańskie chupacabry???
Jak dla mnie fakt, iż zwykły przejechany pies, chory kojot czy jakiekolwiek pso-podobne stworzenie było już określane mianem chupy świadczy, iż tak naprawdę nikt nie wie, jak ta chupa miałaby wygladac - skoro nikt nie wie, to wyglądałoby na to, że nikt jej tak naprawde nie widział. A także o tym, że jej wizerunek jest niestały i wygląda na stworzony i istniejący wyłącznie w wyobraźni wizerunek maksymalnie demonicznego, ,,out of this world" stworzenia....żeby zapełnić tę luke, że ,,cos zabija, nikt nie widział, a przecież jakoś wyglądac musi..."
Oglądałem program z cyklu ,,Wierzyć, nie wierzyć?" o chupacabrze; przeprowadzono eksperyment: pozostawiono padłą krowę na powietrzu pod ciągłą obserwacją.
Po jakims czasie ciało krowy zaczęło pęczniec i pękać, powstawały rany. Na ciele jaja złożyły muchy, po kilku dniach (już nie pamiętam, po jakim dokładnie czasie..Kiedrzu oglądałeś, może pamiętasz??) wyjadły większość wnętrzności i krwi (tak jak chupacabra, która miała wyjadac wątrobe i coś tam jeszcze) i dokładnie oczyściły rany z krwi, że nawet nie było śladu, a zrobione przez nie nacięcia przypominały nacięcia skalpelem lub laserem...tak jak przy atakach chupy.....czyżby więc zagadka w pełni rozwiązana???

Tylko ponoć obrażenia mające być dziełem chupy powstawały w ciągu jednej nocy...... :?

_________________
Ta demokracja to piękny stan, bo w niej się każdy czuje jak pan, bo w niej się każdy czuje jak gość, póki go hołotą nie nazwie ktoś!

www.azyl.schronisko.net - Pomagajmy bezdomnym kotom!


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 16 Sty 2007, 18:56 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
"snake" napisał(a):
relacje świadka nagraną i pokazaną w "Nie do Wiary" człowiek się porostu trząsł jak to opowiadał.

Buchacha... Dobre sobie. Niech go zatrudnią na planie zdjeciowym Klanu, Plebanii lub Bulionerów, tam cierpią na brak dobrych aktorów. Ja mógłbym takiemu uwierzyć chyba tylko wtedy, gdy go spotkam osobiście, lub gdy z 20 osób będzie potwierdzało np. to że taki ktoś był w branej pod uwagę chwili na polu, tak jak mówił, żeby po prostu potwierdzały fakty.
"snake" napisał(a):
Puerto Rico

Portoryko, powtarzam po raz setny, jeżeli tak nie lubisz tłumaczyć lub spolszczać nazw własnych, to pisz nazwę "Pekin" chińskimi literami. Życzę powodzenia.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


Ostatnio edytowany przez nikifoor, 16 Sty 2007, 18:59, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 16 Sty 2007, 20:06 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Specjalnie dla Snake :
"Cóż, program o Chupie na NG, był nawet całkiem, całkiem.
W skrócie:
- na Puertoryko, weterynarz, po zbadaniu ponad 300 ofiar, rzekomej chupacabry, stwierdził, iż w rzeczywistości, krew nie została wyssana w całości, a stworzeniami, ktore przyczyniły się do śmierci kóz i drobiu, były psy iiii.....rezusy, które nadal tam kicają na wyspie.
Tak więc po części teoria z rezusami, była prawdziwa(po części, gdyz druga połowa tej teorii, głosiła, iż owe rezusy są lekko "podpicowane")
-na Florydzie i w Chile, dochodziło do tajemniczego zabijania zwierząt - tam też pewien człowiek odnalazł odciski, które miały należeć do chup. Owe odciski, jako odlewy w gipsie, zostały przekazane ekspertowi od tropów zwierząt, który stwierdził, iż te tropy były dziełem człowieka(na owych łapach były ślady ludzkich palców)
-na Nikaragui, pewien farmer postrzelił zwierze, które wg. niego zabijało mu zwierzęta hodowlane....postrzelił, ale mimo, iż zwierz zarobił 7 kulek i tak zdołał uciec....dzień potem, farmer znalazł szczątki tego zwierza i przesłał szczątki do uniwersytetu, by zajęli się nimi naukowcy.
Szybko stwierdzili, iż były to szczątki psa.

I tyle z ciekawszych rzeczy....poprostu w tym programie obalono, że za tajemniczymi atakami stała chupacabra".



Schnappi, a co do tej krowy, to wszystko zaczeło się "dziać", bodajże już 12 godzin od rozpoczęcia eksperymentu.
Czyli bardzo szybko.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 16 Sty 2007, 20:11 
Redaktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2006, 12:00
Posty: 882
Czyli wszystko wskazujena to że sprawa chupy została rozwiązana, choć mimo wszystko.........

_________________
dzika przyroda. exploracja i odkrycia zoologiczne. wild fauna & flora notes. from quatl pietrzak/quatlwork . 2008-2017.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 16 Sty 2007, 20:13 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Jak dla mnie, temat co do istnienia chupy, został zakończony w 85%.
Chupa to mit....miałem inne zdanie na ten temat, no cóż...myliłem się...

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 16 Sty 2007, 20:17 
Redaktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2006, 12:00
Posty: 882
Ja jednak mimo wszystko zawsze wiedziałem że chupa stanowiła swego rodzaju magnez i sensacje dzisiejszego świata, dlatego jako istota narodziłą sie w 1991 roku...stała sie jakby sposobem takim jak duchy, wampiry czy zombie choć w wydaniu nie tym humanoidowym lecz strikte zoologicznym.

_________________
dzika przyroda. exploracja i odkrycia zoologiczne. wild fauna & flora notes. from quatl pietrzak/quatlwork . 2008-2017.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 16 Sty 2007, 20:24 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
No cóż, ponoć chupa była już dawno, dawno temu widywana.
Świadczą o tym prastare rysunki Majów/Azteków/Inków , na których jest istota przypominająca chupe....ale to już bardziej co innego i w to chupy bym nie mieszał.
Aczkolwiek, w całej tej sprawie czupy, była jedna bardzo ciekawa rzecz, przynajmniej dla mnie.
A mianowicie jej wizerunek.
Akżdy wie, jak wygląda ten "oficjalny" szkic Chupacabry....fajny co nie ?
A tu sie okazuje, że w rzeczywistości owym animalem nie z tej ziemi, był jakiś pies lub małpa.
Czyżby wszyscy którzy widzieli rzekoma chupe "podkolorowali" całe spotkanie ?
Dodali kilka "gratisów" do wizerunku psa/rezusa ?
Ciekawe, ciekawe....

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 16 Sty 2007, 20:55 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
"Kiedrzu" napisał(a):
Dodali kilka "gratisów" do wizerunku psa/rezusa ?

Kiedrzu, wyobraź sobie taką sytuację:
Jesteś rolnikiem w Środkowej Ameryce (posiadasz przeciętną wiedzę o zwierzętach). Jest już ciemno, Ty ogladasz sobie telewizję, kiedy nagle słyszysz dziwne odgłosy dochodzące z powiedzmy, obory. Kiedy przychodzisz tam z latarką widzisz dziwne, człekokształtne stworzenie która zabiło jedną z Twoich krów. Czy wtedy byś nie przestraszył się ogromnie, a później mówił do dziennikarzy gazet pokroju "Faktu" że "stwór nie z tej ziemi" kica sobie w okolicach Twojego domu? Bo ja bym tak robił...

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 16 Sty 2007, 21:04 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Nie jestem w stanie tego sobie wyobrazić, bo hodowla krów w środkowej Ameryce, jest niemożliwa, tam to tylko kozy, kury...itp...:P :P :P

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 16 Sty 2007, 21:28 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
"Kiedrzu" napisał(a):
Nie jestem w stanie tego sobie wyobrazić, bo hodowla krów w środkowej Ameryce, jest niemożliwa,

A więc zastąpmy Środkową Am. niedalekim Teksasem.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 17 Sty 2007, 13:39 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Teksa też nie może być, bo tam chupy się nie spotyka...tylko kojoty z chorobą sampsona...
Nie bawmy się lepiej w "wyobrażenia" ;)
Było minęło, ale legenda jest wieczna.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 17 Sty 2007, 14:58 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Taaa... 35 stron o chupie na Paranormalium... To sie nazwya pasja xP

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 17 Sty 2007, 16:45 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
35 stron, z czego przez 23 strony, jest mowa ciągle o tym samym....i tak w kółko, i w kółko ..... :).

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 17 Sty 2007, 17:20 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
No, ale nie ma co się dziwić ludziom. Wszak chupa to najpopularniejsza i budząca największe kontrowersje kryptyda.

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 18 Sty 2007, 22:23 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2006, 20:58
Posty: 188
Miejscowość: Spod Wadowic
Arrgh! Nieee! Czupa istnieje! Hahaha! Myśleliście, że dam się nabrać na te wasze kłamstwa masoni? Czupakabra (spolszczajmy barbarzyńskie wyrazy) to dzieło komunistów! Miała za zadanie likwidować te hodowle bydła i drobiu, które były nielegalnie zakładane przez "wrogów ustroju". Ale my się nabrać nie damy! Ojciec Rydzyk z nami!

Dobra ludzie, sorry że dostałem takiej głupawki po powrocie, ale po prostu musiałem... A zatem podsumujmy dotychczasowe rozważania. Teraz należy zmienić znaczenie słowa "Czupakabra". Z tego co widziałem określa się nim stworzenie o utartym, lecz zarazem elastycznym wizerunku anatomicznym:
- Alienowata, duża głowa
- Duże oczy
- Może być długi jęzor
- Nogi przystosowane do skakania
- Skrzydła

W świetle jednak tego z czym mieliśmy doczynienia jeszcze niedawno trzeba uznać słowo "Czupakabra" za nowopowstały określnik dla niezidentyfikowanego stworzenia zabijającego bydło/drób. Nie musi to być jakaś kryptyda, ważne, że naoczni świadkowie nie są w stanie stwierdzić co to było. Sprawa taka sama jak z UFO. UFO to każdy niezidentyfikowany obiekt latający, stado gęsi nocą, dziwna chmura, czy też przesławny balon meteorologiczny.

_________________
Image
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 19 Sty 2007, 21:20 
Redaktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2006, 12:00
Posty: 882
Właściwie kryptozoolodzy i inni "badacze"wrzucają do worka kryptozoologii wszystko co usłyszą i zobaczą, a prezecież jak wskazywał Heuvelmans nie natym ma polegać kryptozoologia. Podobnie jak Cuvier twierdził na początku XIX wieku że nie ma nadziei na odkrycia nieznantch zwierząt (a przeciez odkryto tapira malajskiego, goryla górskiego, pawia kongijskiego, pakaranę, orła małpożera, wiele łasz, kotów, psów, wiele gatunków gadów-jaszczurek np. warana z komodo i kopytych od gazeli Granta po mundżaka zółtego i olbrzymiego, kting voara, słonia leśnego, marozi, wilka andyjskiego, kupreja, pekari olbrzymiego, Vu Quanga- ku temu własnie chciał dążyć Heuvelmans nie ku temu co dziś słyszymy......chupa, chupa -ill dog ?
Czas unicestwić nieprawdę, bo coraz bardziej kryptozoologia odchodzi do krainy UfO.........

_________________
dzika przyroda. exploracja i odkrycia zoologiczne. wild fauna & flora notes. from quatl pietrzak/quatlwork . 2008-2017.


Ostatnio edytowany przez quatl pietrzak, 19 Sty 2007, 21:23, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 19 Sty 2007, 22:26 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
"Caniche" napisał(a):
Czas unicestwić nieprawdę, bo coraz bardziej kryptozoologia odchodzi do krainy UfO.........


Eh.. będę to do znudzenia powtarzał: UFO - niezidentyfikowany obiekt LATAJĄCY, nie mający nic wspólnego z wróżkami, końcem świata, magią, kabałą, hermetyzmem, potworem z Loch Ness, końcem świata, globalnym ociepleniem, schizofrenią, medytacją, miesiączką, chupacabrą, śmiercią babci itd. itd. itp....

UFO w 99/100 przypadków NIE ma nic wspólnego z kosmitami itp.!

...kiedy wreszcie ludność to pojmie? UFO to może być nawet rzucony w powietrze banan -_-"


PS. Sorki, ale musiałem. Krew mnie zalewa jak takie rzeczy czytam...

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Teoria co do chupacabry
PostWysłany: 23 Sty 2007, 20:05 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2006, 18:20
Posty: 285
Miejscowość: Iowa
Tez mnie w... jak słyszę cos ala "ufoki" ;p

_________________
lt;bd> właśnie zadałem sobie zajebiście ciekawe pytanie..
po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk?


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 588 posty(ów) ] Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
księgarnia ezoteryczna Warszawa


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group