Kryptozoologia
 
Obecny czas: 29 Kwi 2024, 14:19

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Człowiek sowa
PostWysłany: 27 Gru 2011, 22:47 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2006, 18:55
Posty: 1114
Miejscowość: Konin
Od: krzysiekg
Do: redakcja@kryptozoologia.pl
Temat: człowiek sowa
Data: 21/12/11 20:14

Cytuj:
Witam Serdecznie
B™d…c nastolatkiem spotka‚o mnie co› niezwyk‚ego co zapad‚o mi intensywnie w pami™c, nigdy nikomu o tym nie opowiada‚em bo w tedy gdy to robi‚em wszyscy z tego źartowali i nikt tego nie bra‚ serio. Nawet mój przyjaciel który widzia‚ to zemn… sam pózniej zaprzecza‚ źe cokolwiek widzia‚.
Otóź by‚a wiosna b…dz lato, pora dosy‡ pozna bo by‚o juź ca‚kiem ciemno, spacerowali›my z przyjacielam na obrzeźach miasta Opola i popalali›my papierosy.
Ni z tego ni z owego spostrzeg‚em co› k…tem oka a gdy obruci‚em g‚owe to mnie zamurowa‚o! Nawet teraz jak o tym pisze mam g™si… skórke.
Przwechodzili›my akurat nad otwartym polem, w tle wida‡ by‚o bloki i drog™ przed nami i za nami ros‚y stare topole, to co› pojawi‚o sie po mojej prawej stronie, w odleg‚o›ci oko‚o 20 metrów, lecia‚o bezszelestnie, lotem pikuj…cym z jakby nogami podkulonymi i wystawionymi do przodu na wysoko›ci nie wi™kszej niź 3-4 pi™tro z uniesionymi do góry skrzyd‚ami przypominaj…c jezdzca husarii.
Gdy tylko spostrzeg‚em to co› natychmiast krzykne‚em do kolegi " patrz ku.... batman". Trwa‚o to nie d‚uźej niź 5 sekund. Potem to co› znikne‚o w g™stych topolach. Jestem pewny źe to nie by‚a zwyk‚a sowa, wygl…da‚o to bardziej na cz‚owieka ze skrzyd‚ami. nie by‚o wida‡ jakiego jest koloru czy np. ja…cych sie oczu, tylko sam… sylwetk™, a zapad‚o mi to w pami‡ gdyź by‚o to tak zajebi›cie duźe źe mog‚o by ›mia‚o zaatakowa‡ cz‚owieka. Ale w Polsce tak duźe ptaki nie wyst™puj….
Nie maj…c pojecia co to jest powoli o tym zapomnia‚em. Dzi› trafi‚em na podobny opis czego› takiego w necie i postanowi‚em sie podzieli‡ swoim przeźyciem gdzie› gdzie nie b™d… mnie brali za wariata.
Podkre›lam źe nie wiem dok‚adnie co widzia‚em tamtej nocy, ale mia‚em wtedy najwi™kszego cykora w źyciu, nigdy potem nic podobnego mnie nie spotka‚o.
Czy spotkali›cie si™ pa„stwo juź kiedy› z podobnymi doniesieniami z terenów polski?
Pozdrawiam redakcj™. Weso‚ych ›wi…t

Ps. to wszystko wydarzy‚o si™ jakie› 12 13 lat temu.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Człowiek sowa
PostWysłany: 28 Gru 2011, 11:06 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2011, 16:59
Posty: 183
Zwykły żuraw.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Człowiek sowa
PostWysłany: 28 Gru 2011, 12:38 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, 11:33
Posty: 55
Miejscowość: Gdańsk/Olsztyn
Mógł to być po prostu puchacz. Aktywny nocą, długości do metra a rozpiętość skrzydeł do prawie dwóch. Jak sam koleś pisał ciemno było, ptak na wysokości i szybko się poruszał - niewiele było widać.


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group