Kryptozoologia
 
Obecny czas: 28 Kwi 2024, 12:36

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: nie chce się komentować
PostWysłany: 07 Wrz 2009, 19:02 
Zaawansowany
Zaawansowany

Rejestracja: 18 Lip 2008, 08:14
Posty: 252
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... h_ryb.html a tak toto wygląda http://i14.tinypic.com/5xpu247.jpg


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: nie chce się komentować
PostWysłany: 08 Wrz 2009, 17:00 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2008, 12:46
Posty: 79
Tylko czekać aż pojawi się w Polsce :)
To mi przypomniało o tym że kiedyś kolega opowiadał mi że jego kolega ( kolega kolegi brata mojego kumpla taa) znalazł w Żorach na śmietnisku zdechłego krokodyla - nie twiedze że to nie był krokodyl, ale to mogła być też ta rybka - wszak pewnie od krokodyla tańsza i dostępniejsza.
W tym Hongkongu to panikują - rybka jeszcze nikogo nie zeżarła a już robią odłowy - no ale mądry Polak po szkodzie.
Ja bym dopiero panikował jak by się okazało że w polskich wodach pływa wandelia... a tak przy okazji jest to możliwe żeby mogła się u nas zadomowić?


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: nie chce się komentować
PostWysłany: 08 Wrz 2009, 18:11 
Zaawansowany
Zaawansowany

Rejestracja: 18 Lip 2008, 08:14
Posty: 252
Wandelia postrach męskich narządów rozrodczych??boimy się?:)) Żartuję:))) Może w ciepłym zbiorniku przetrwałaby lato..dalej nie sądzę aby udało jej się przeżyć. Gorszym zagrożeniem jest np: rak marmurkowy, jedyny z raczków który stosuje partenogenezę. Miałem gościa w akwa, samiczka rodzi samiczki, które rodzą samiczki..bez udziału samca. Wytrzymuje skrajne warunki, nasze raczej by mu odpowiadały. Więc wystarczy jeden osobnik do zbiornika, jeśli nie padnie ofiarą drapieżnika...to nowego gościa mamy gotowego w naszych wodach:) Należy dodać, że jest często hodowany i występuje licznie w handlu.


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group