Kryptozoologia
 
Obecny czas: 27 Kwi 2024, 08:08

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Prawda o świecie, tajemnice zoologii
PostWysłany: 25 Kwi 2007, 07:32 
Redaktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2006, 12:00
Posty: 882
Czytam sobie książkę "Tajemnice przełomów w ewolucji" i co ? Dochodzę do wniosku że w tej książce mowa jest o zjawiskach zachodzących na poziomie organizmalnym: komórek eukariotycznych, mowie ludzkiej itd.
Kupiłem niedawdo książkę niemieckiego naukowca Hansa Zillmera pt. "Kłamstwo ewolucji". wydawało mi się że autor opisuje w niej o tym że ewolucja nie istnieje i nigdy nie istniała. Przeczytałem książkę i wydało mi się jasne o co chodzi autorowi.
Rozmawiam z kolegą z wikipedia i on pyta się kiedy powstał gatunek Homo sapiens. Nie jestem zwolennikiem uczenia się na pamięć okresów z jakich pochodzą poszzcególne organizmy. Ale mówię mu 600 tys. lat. A on na to ? Jak to nie wiesz kiedy powstał nasz gatunek ?
Był wielce zdziwiony, pisałem przecież dobre artykuły na temat zoologii na wikipedii i powinieniem wiedzieć kiedy powstał nasz gatunek. Zaglądam do książki o ewolucji i Energo miał rację: 200 tys. lat. Mówi się trudno zagiął mnie chłopak..
Wracają do książki to wydało mi się że to co w niej opisuje pan Zillem można porównac do tego co mówią panowie Giertychowie. naukowe dowody ostatnich lat sa tak zaskakujące że sam nie wiem co jest prawdą.
Prawdopodobnie wszystkie gatunki opisywane przez naukowców homo erectus, homo neandertalensis czy człowiek z Cro-magnon(czyt. cromaniął), nie są tylko członkami jednego gatunku - homo sapiens ale mieszczą się w przedziale jednego podgatunku!!!. kiedyś pisałem o tym że wszystkie rasy człowieka są tak pokrewnsobie że większe zmainy genetyczne można zauważyć u poszcególnych osób niż u konkretych narodów....
Co to wszystko ma wspólnego kryptozoologią ?
Bardzo dużo....skoro Zillmer udowadnia że na przestrzeni lat naukowcy nie tylko fałszowali pochodzenie człowieka ale także ptaków czy ewolucję koni...to czego uczymy się w szkole.
Zillmer wyjaśnia że ziemię rzeczywiście zamieszkują nieznane gatunki, a co dziwne wyjaśnia że mogły przeżyć niektóre dinozaury - mokele mbembe, ninki nanka takie Caddy czy krewni człowieka orang pendeki, yeti czy agogwe itd.
A więc moje przypuszczenia jakoby Homo sapiens powstał 600 tys. lat były bliższe prady aniżeli przypuszczenia kolegi z wikipedi czy książek o ewolucji. Homo sapiens powstaje 2 miliony lat temu!!
Skoro przez tyle lat nie znano prawdy o teoretycznie znanych nam rzeczach to co mamy myslec dopiero o kryptozoologii....mi się wydaje że jest ona wcale nie mniej pseudo niż a takie prawa fizyki czy teoria ewolucji...a może nawet bardziej pradziwa. Jeśli taki naukowiec zamiast szukać pierdół zajął by się takim zwierzetami których nie poznała nauka to byłby z korzyscią dla nauki wiekszą aniżeli szukanie gatunków pośrednich między homo ergaster a homo ancerstor, których tak naprawdę nigdy nie było.

_________________
dzika przyroda. exploracja i odkrycia zoologiczne. wild fauna & flora notes. from quatl pietrzak/quatlwork . 2008-2017.


 Profil 
 
 Temat postu: Prawda o świecie, tajemnice zoologii
PostWysłany: 25 Kwi 2007, 08:37 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2007, 19:47
Posty: 92
Miejscowość: Poznań/Warszawa
Czytałem jakiś czas temu książkę Richarda L. Thompsona "Zakazana archeologia". Tam też autor podaje liczne dowody że ludzi zdolni do wytwarzania narzędzi powstali dużo wcześniej niż nas uczą w szkole. Ale autor posuwasię dalej niż 2 miliony lat dając dowody na to że ludzie mogli żyć już w czasach dinozaurów o czym świadczą skamianiałe ślady ludzi odbite w błocie w pobliżu tropów dinozaurów albo malowidła naskalne przedstawiające ludzi walczących z dinozaurami. Podobnie jak powyżej utor uważa że wiele odkryć zostało utajnionych lub sfałszowanych.

_________________
Mamy Cie [you] !!!


 Profil 
 
 Temat postu: Prawda o świecie, tajemnice zoologii
PostWysłany: 25 Kwi 2007, 11:50 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
"vilq" napisał(a):
Ale autor posuwasię dalej niż 2 miliony lat dając dowody na to że ludzie mogli żyć już w czasach dinozaurów o czym świadczą skamianiałe ślady ludzi odbite w błocie w pobliżu tropów dinozaurów albo malowidła naskalne przedstawiające ludzi walczących z dinozaurami.

Użytkownik Dawidq twierdzi, że ludzie żyli już o wiele dawniej niż obecna nauka uznaje za prawdziwe. Ci ludzie mieli tworzyć cywilizację na wysokim poziomie, o czym mają świadczyć ślady przypominające leje po bombach atomowych (czy coś takiego) :shock: pochodzące sprzed bardzo dawna. Ale ja wątpie, że tak na prawdę było.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Prawda o świecie, tajemnice zoologii
PostWysłany: 02 Maj 2007, 19:04 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
Omg to może to powtórka z rozrywki ;)

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group