Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się


Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
Tajemniczy pawian zabity w Sierra Leone
Dodano: 2006-02-16 11:11:42
Gazeta "Awareness Times" poinformowała o groźnie wyglądającej małpie podobnej do pawiana, terroryzującej do niedawna dzielnice Pujehun w Sierra Leone (Afryka), zabitym 29 stycznia 2006 r. podczas wspólnej akcji policji i miejscowej młodzieży. Informacje o tajemniczym zwierzęciu pojawiały się już kilka tygodni wcześniej. Zwierzę siało zamęt i popłoch w Kpanga Kabonde, dzielnicy Pujehun. Zgodnie ze źródłami policyjnymi, pawianopodobny zwierz terroryzował przede wszystkim kobiety i dzieci, zdarzały się także ataki, których ofiarami była najczęściej miejscowa młodzież, zaś kilka osób trzeba było przewieźć do szpitala.

Wiadomość o zabiciu zwierzęcia mieszkańcy Pujehun przyjęli z ogromną radością. Podobne zwierzę zabite zostało trzy miesiące wcześniej w dzielnicy Koinadugu - wcześniej podczas jego ataków zginęło kilku ludzi oraz kilka zwierząt gospodarskich, między innymi krowy.

Na podstawie "Awareness Times Newspaper" 3 luty 2006

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk