Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
konferencje łódź | tabliczki znamionowe i tabliczki opisowe dla maszyn | https://carsblog.pl/volkswagen-arteon-zapowiedz-premiery-modelu/ | taśma rivulis

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
Odnaleziono rybę z "zębami"
Dodano: 2006-07-24 01:30:23
Ryba z zębami


Schwytana w Lubbock w Teksasie (USA) ryba z przypominającym ludzkie uzębieniem wprawiła w zdumienie badaczy przyrody na tym terenie. Wędkarz Scott Curry złowił tą niezwykłą dziewięciokilogramową rybę w jeziorze Buffalo Springs i natychmiast zauważył zęby podobne do ludzkich.

Jeden z wartowników sfotografował rybę, próbując ją zidentyfikować. Dyrektor generalny jeziora Buffalo Springs Greg Thornton powiedział w wywiadzie dla lokalnej telewizji, że w ciągu 36 lat pracy nigdy nie widział podobnego okazu.

Pacu
Uzębienie pacu


Niektórzy sugerują, że ryba ta może być krewną ryby zwanej "pacu", odnalezionej w Ameryce Południowej.

Scott Curry stwierdził, iż kiedyś już widział w jeziorze inną, podobną rybę. Tymczasem lokalne media podają, że urzędnicy sprawujący pieczę nad jeziorem ufundowali nagrodę w wysokości stu dolarów dla każdego, kto odnajdzie podobny okaz.

Opracował: Ivellios
Na podstawie informacji Local6

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk