Kryptozoologia
 
Obecny czas: 29 Mar 2024, 05:42

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nowy film mający rzekomo przedstawiać Champa
PostWysłany: 07 Lip 2009, 15:55 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Kolejne meldunki nadeszły z Oakledge Parku w USA. Autor filmu pisze: "W niedzielę 31 maja o godzinie 05:30 [nad ranem] zobaczyłem coś niesamowitego na jeziorze Lake Champlain, udało mi się nagrać to stworzenie, ale nie wiem doprawdy, co to jest".

Na filmie widać coś, co do złudzenia przypomina klasycznego Nessie. Na wydrę lub płynącego psa ma to coś za dużą głowę, dokładnie widać to w momencie nagrania 1:31. Także wielkość fali pozwala przypuszczać, że zwierzę to musi być pokażniejszych rozmiarów.

Obejrzyj film na: http://www.youtube.com/watch?v=YT49LQMxthg

Kilka dni póżniej autor przedstawił oficjalnie dziennikarzowi swoje obserwacje.

Nazywa się Eric Olsen, ma 37 lat, a na platformie Youtube jest zarejestrowany jako "mookiebone". Eksperci wciąż próbują dociec, jakie zwierzę widać na filmie. Mówi się, że może to być łoś. Film jest uznawany za autentyczny, jednak to co na nim widać nie ma wytłumaczenia.

4 lipca wędkarz Carl Roberts wraz z swoimi kompanami łowił ryby w pobliżu Wilcox Docks, gdy oczom wszystkich ukazało się dziwne zwierzę. Do godziny 20:00 ryby brały wyśmienicie, gdy nagle to się zmieniło. Jezioro było spokojne, bez najmniejszego wiatru. W odległości 100 metrów pokazło się to coś. Wądkarze szacują długość na 15 m, widzieli dokładnie nawet wystający grzbiet. Grupa obserwowała, jak zwierzę płynie w kierunku portu. Nie płynęło ono jak wąż, ani jak delfin. Wędkarze umieli dokładnie opisać czarnozieloną skórę zwierzęcia. Przed półwyspem stwór zniknął pod wodą i już więcej nie wypłynął...

Opracowanie: Arek, Paranormalium

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Nowy film mający rzekomo przedstawiać Champa
PostWysłany: 07 Lip 2009, 19:29 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 16 Paź 2008, 12:12
Posty: 143
wygląda jak ślimak albo pijawka.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Nowy film mający rzekomo przedstawiać Champa
PostWysłany: 07 Lip 2009, 20:01 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
Film dodano miesiąc temu... Btw Iv weź go daj na kryptozoo na YT za zgodą autora ;P

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Nowy film mający rzekomo przedstawiać Champa
PostWysłany: 07 Lip 2009, 21:54 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
mi to jakoś wygląda na fejk - takie było pierwsze uczucie, podobny ten Champ do jednego z falsyfikatu zdjęcia bodajże z Nessi


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Nowy film mający rzekomo przedstawiać Champa
PostWysłany: 08 Lip 2009, 09:06 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 05 Mar 2008, 22:35
Posty: 128
Miejscowość: Kraków
film wyglada na prawdziwy, co do twojej wypowiedzi Tryk to sadze ze ten fake z Nessim wygladal podobnie gdyz starano sie aby jak najbardziej odpowiadal relacjom swiadkow ktorzy widzieli plynacego Nessiego (podobno), w tym przypadku filmik jest zdecydowanie dlyzszy, do tego to stworzenie najpierw ma wyssuniety ponad tafle wody grzbiet po czym zgrabnie powoli sie zanurza, rowniez z poczotku ma obrocona glowe a dopiero potem mozna ogladac go z profilu widzac dokladnie ksztalt jego czaszki, mysle ze nikt nie robil by se tyle zachodu z fakiem i ze to jest autentyk, wyglada realistycznie i jestem sklonny uwierzyc w to ze to Champ


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Nowy film mający rzekomo przedstawiać Champa
PostWysłany: 08 Lip 2009, 12:59 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
Wiesz tu pieniądze grają role, więc jeśli chodzi o fejki to niektórzy naprawdę się przykładają.
Zresztą poczekajmy do rozwiązania sprawy lub jakoiegoś bardziej biegłej w tych sprawach osoby niż ja.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Nowy film mający rzekomo przedstawiać Champa
PostWysłany: 13 Lip 2009, 16:11 
Początkujący
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2008, 19:08
Posty: 38
Miejscowość: Wydminy
Jak dla mnie to się ten Champ to fejk, bo za wolno sie porusza na coś co jest przystosowane do życia w wodzie. Ja obstawiam za łosiem lub człowiekiem z jakąś makieta czy coś.

_________________
Moja dewiza życiowa - "Gdy widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu..."


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group