Kryptozoologia
 
Obecny czas: 29 Mar 2024, 09:36

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Polowanie na Skinwalkera
PostWysłany: 24 Mar 2012, 11:22 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2011, 17:20
Posty: 260
Ostatnio zrobiło się głośno o amerykańskim programie "Navajo Cops", to dokument przybliżający pracę policjantów, stojących na straży prawa w rezerwacie Navajo.
W jednym z odcinków, zatytułowanym "Navajo Cops Eyes of the Howler" dzielni funkcjonariusze stają przed zadaniem wytropienia, występującego w tamtym rejonie, nieznanego zwierzęcia nazywanego "wyjcem".
Miejscowa ludność jest podzielona co do tożsamości stworzenia, starsi mieszkańcy rezerwatu twierdzą, że to mityczny demon Skinwalker, inni sądzą, iż mają do czynienia z Wielką Stopą.
Ostatecznie uzbrojeni po zęby policjanci rozpoczynają przy świetle dnia przeszukiwać kanion, w którym stworzenie ma się rzekomo ukrywać. Co prawda schwytać sprawcy się nie udaje, to jednak ekipa telewizyjna zarejestrowała tajemnicze wycie oraz uwieczniła na nagraniu parę świecących w mroku, niewielkiej jaskini, oczu.

Poniżej podaje dwa linki, pierwszy to krótka 50 sekundowa wersja udostępniona na portalu cryptomundo, drugi to pełne prawie 10 minutowe nagranie.

http://www.cryptomundo.com/bigfoot-report/skinwalker-2/
http://www.youtube.com/watch?v=pSbo2Vkw0m0

A co wy sądzicie o tej całej sprawie??


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Polowanie na Skinwalkera
PostWysłany: 24 Mar 2012, 14:34 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2008, 14:18
Posty: 283
Miejscowość: Olsztyn
Zastanawia mnie nieco, czemu uzbrojona grupa poszukująca tajemniczego zwierzęcia nie sprawdziła, co było w tej jaskini, zadowalając się nakręceniem dwóch świecących plamek.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Polowanie na Skinwalkera
PostWysłany: 24 Mar 2012, 15:58 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Wrz 2010, 14:48
Posty: 267
A ja te 'plamki' widzę dopiero w przybliżeniu jakby je dokleili. Z drugiej strony nigdy wcześniej w tego typu programach wydanych przez NT nie widziałem nic co mogło by dawać taki tajmniczy przekaz(odgłosy, te oczy...).


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Polowanie na Skinwalkera
PostWysłany: 24 Mar 2012, 18:06 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2011, 17:20
Posty: 260
Cytuj:
Zastanawia mnie nieco, czemu uzbrojona grupa poszukująca tajemniczego zwierzęcia nie sprawdziła, co było w tej jaskini, zadowalając się nakręceniem dwóch świecących plamek.

Jaskinia została później sprawdzona, ale nic w niej nie znaleźli, :-\ odsyłam do obejrzenia dłuższej wersji.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Polowanie na Skinwalkera
PostWysłany: 24 Mar 2012, 21:30 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2008, 14:18
Posty: 283
Miejscowość: Olsztyn
Raczej logiczne wydawałoby się sprawdzenie jaskini w momencie, kiedy coś w niej widzimy, ale no cóż... może obejrzę dłuższy film, jeśli znajdę chwilę czasu.


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group