Kryptozoologia
 
Obecny czas: 29 Mar 2024, 04:48

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 120 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 02 Paź 2007, 18:39 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2007, 23:05
Posty: 231
Cytuj:
Nogi goryla są zbyt krótkie, żeby sie wyprostować tak, jak na tym filmiku. Poza tym, goryl nie porusza się na czworaka.


Ale dlaczego mi przybijacie, że to goryl ? :) cały czas twierdze, że to coś innego. Chodziło mi bardziej o stope, nie całą noge. Dajmy już spokój tym gorylom  ;)

Jeśli to hoax (a moim zdaniem tak nie jest) to należałoby pogratulować twórcy pomysłowości.

A co z doniesieniami o dogmanie? Dlaczego nie możemy przyjąć, że to ta istota?

_________________
ImageKiedy bezpowrotnie tracimy to co najbardziej kochamy, nasze życie staje w martwym punkcie.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 02 Paź 2007, 18:40 
Specjalista
Specjalista
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2007, 16:23
Posty: 593
Miejscowość: Kraków
Ja proponuje poszukać w google danych chociażby tego biologa, który się wypowiada. Jeśli się komuś uda coś znaleźć to niech da znać, ale ja na nic nie trafiłem. A o badaczu, jakby nie było, coś być powinno. Poza tym film ma zdecydowanie zbyt dużo dziur logicznych, by jednoznacznie określić go jako prawdziwy.

_________________
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Marek Aureliusz


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 02 Paź 2007, 18:46 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2007, 23:05
Posty: 231
Cytuj:
Poza tym film ma zdecydowanie zbyt dużo dziur logicznych, by jednoznacznie określić go jako prawdziwy.


A o jakie konkretnie dziury Ci chodzi Virgo?

_________________
ImageKiedy bezpowrotnie tracimy to co najbardziej kochamy, nasze życie staje w martwym punkcie.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 04:29 
Specjalista
Specjalista
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2007, 16:23
Posty: 593
Miejscowość: Kraków
Przede wszystkim mocno wątpie, by osoba prowadząca auto mogła jednocześnie kamerować i w dodatku zauważyć dziwne stworzenie w dość sporej odległości od drogi. Czyli zapewne były dwie osoby - operator i kierowca. Zakładając nawet, że stworzenie na filmie dopadło kamerzystę to kierowca powinien jakoś zareagować, dając chociaż drapaka by pojechać po pomoc. Wskazuje na to chociażby to, iż taśma się znalazł i, co więcej, była podpisana. Ale nawet jeśli założyć, iż była tylko jedna osoba w wozie to raczej nie mieszkała na totalnym odludziu i z pewnością ktoś by się zainteresował porzuconym na drodze autem. A kamerzysta musiałby być totalnym odludkiem, by jacyś jego znajomi ni zaintersowali się jego zniknięciem (w przypadku śmierci) bądź historią (jeśli faktycznie przeżył). O filmie Petersona wiedziano jeszcze zanim stał się popularny, ten też z pewnością powinien trafić do badaczy. A jak widać Ci w tej sprawie milczą.
Inna sprawa to wspomniany przez Kiedrza rys horrorowy. Kto przy zdrowych zmysłach widząc nowe, nieznane stworzenie opuściłby bezpieczne schronienie jakie daje samochód ? Chyba tylko bohater horroru, ew. ktoś nadający się do nagrody Darwina.
Sprawa trzecia - zakładając, iż na filmie przedstawiono nieznane ludzkości stworzenie, nie widzę podstaw, by nazwać je dogmanem. Podobieństwa do wielu stworzeń można się tutaj dopatrzeć ale z pewnością nie do psa.

_________________
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Marek Aureliusz


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 11:21 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 07 Wrz 2007, 09:45
Posty: 10
Nie da sie ukryc, ze okolicznosci wyplyniecia tasmy na swiatlo dzienne nadaja sie na scenariusz filmu klasy "b" z koncowki lat 80...
A jak oceniacie wielkosc uwiecznionego na tasmie stworzenia? Mam wrażenie, ze gabarytami nie przekracza owczarka niemieckiego (ewentualnie poruszajacego sie na czworakach homo sapiens javascript:void(0); ). No i ujecie zebow z bliskiej odleglosci - rozmiarami zblizona raczej do uzebienia sredniego psa niz byka czy niedzwiedzia...


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 11:39 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 16 Maj 2007, 08:17
Posty: 62
No i co dalej koleżanki i koledzy? Nie warto zgłębiać tematu dalej? Gdyby nie ja, tutaj temat by przymarł, podobnie jak i nieco na zagranicznych forach...
Wszyscy się chwalą na różnych polskich i zagranicznych forach, że są już takie programy do obróbki graficznej słabej jakości filmów, że wręcz cuda można robić, zachęcam do eksperymentów jak ktoś ma odpowiednie możliwości, odpowiednich znajomych itp.  Ogólnie film nie spotkał się z takim zainteresowaniem i reakcją na jaką zasługuje, na zagranicznych forach większość też zadowoliła się informacją że to hoax i przeszła nad tym do porządku dziennego tzw. owczym pędem i instynktem leminga... Na szczęście chociaż na ATS ktoś, wbrew głupawym sugestiom że scena "paszczy" jest domalowana, obrobił ją, wyostrzył co nieco i okazało się, że nie może to być hoax (przejście od zbliżenia zębów do zbliżenia podniebienia) a zęby z górnej szczęki stwora zgadzają się z ogólnym układem zębów typu: dwa kły po bokach a w środku cztery zęby przednie (siekacze), tylko że wszystkie znane drapieżniki (oczywiście również udomowione jak psy i koty), póldrapieżniki typu niedźwiedzi oraz małpy mają kły duuuuużo dłuższe... Gdyby ktoś chciał zrobić porównanie to stwierdziłby, że te kły nie odpowiadają niczemu znanemu. A jeśli na siłę można by te kły do czegoś przyrównać to do nadmiernie powiększonych i zakrzywionych do zewnątrz kłów ludzkich....


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 11:51 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 16 Maj 2007, 08:17
Posty: 62
NanBeiDaXia napisał(a):
Gdyby ktoś chciał zrobić porównanie to stwierdziłby, że te kły nie odpowiadają niczemu znanemu. A jeśli na siłę można by te kły do czegoś przyrównać to do nadmiernie powiększonych i zakrzywionych do zewnątrz kłów ludzkich....


Do wewnątrz oczywiście. Wydaje mi się że kiedyś mogłem swobodnie edytować tu posty, teraz nie znajduję takiej możliwości... Czy ktoś mógłby mi poradzić o co chodzi, albo w prywatnej wiadomości albo w wątku?


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 12:50 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
Jak dla mnie to to coś porusza się zbyt dobrze i sprawnie...


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 13:50 
Specjalista
Specjalista
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2007, 16:23
Posty: 593
Miejscowość: Kraków
NanBeiDaXia napisał(a):
Wszyscy się chwalą na różnych polskich i zagranicznych forach, że są już takie programy do obróbki graficznej słabej jakości filmów, że wręcz cuda można robić, zachęcam do eksperymentów jak ktoś ma odpowiednie możliwości, odpowiednich znajomych itp.

Wyjaśnijmy sobie może z góry jedno - cuda ze słabej jakości filmem czy zdjęciem to można robić tylko w filmach. W realu owszem, są odpowiednie programy jednak za ich pomocą z pewnością nie uzyska się idealnego obrazu, zawsze będzie obarczony defektami. Jednak z pewnością nadaje się on lepiej do pracy niż zdjęcie nieobrobione.
Problem w tym, iż takie dostępu do takich programów nie ma każdy, a i do ich obsługi potrzebna jest specjalistyczna wiedza. Tak więc nie oczekuj, że na forum gdzie średnia wieku jest poniżej 20 lat ktoś Ci przestawi wyretuszowany film.

I podaj proszę link do argumentacji dlaczego zdjęcie paszczy nie mogło zostać doklejone. Akurat ludzkie zęby zakrzywić to nawet dla średnio zdolnego grafika kwestia kilku chwil.

_________________
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Marek Aureliusz


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 14:15 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2006, 18:55
Posty: 1114
Miejscowość: Konin
http://pl.youtube.com/watch?v=FBkTQDEcBpI - Film pokazuje samą bestie w zwolnionym tempie.
I zaciekawił mnie ogon. Zdjęcia poniżej.
Image
Image
Dla mnie to ogon ale jak ktoś ma inny pomysł niech mówi.

_________________
Są dni, są chwile, są ludzie i są debile!

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych wpisów na forum. Zastanów się dziesięć razy zanim się do niego odwołasz i ciesz się wiedzą z niego płynącą.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 14:40 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
W zwolnionym tempie widać, że to nie ogon, tylko prześwietlony fragment tyłu stworzenia.

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 16:22 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 16 Maj 2007, 08:17
Posty: 62
Chupas napisał(a):
W zwolnionym tempie widać, że to nie ogon, tylko prześwietlony fragment tyłu stworzenia.


I właśnie o to chodzi, ten podwyższony grzbiet w części zadniej i tą cienką tylną nóżkę i jak to wygląda w ruchu... Już o tym pisałem, niech każdy załączy sobie filmik na YouTube i powtarza ujęcie kilkadziesiąt razy, ja tego nie mogę rozgryźć, może komuś się uda... Nie chcę nic sugerować, ale zadnia część grzbietu zdaje się podwyższać symetrycznie raz z jednej a raz z drugiej strony dużo bardziej niż w przypadku znanych zwierząt. Aż nie chcę pisać z czym to mi się teraz skojarzyło...


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 17:00 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2007, 23:05
Posty: 231
Cytuj:
Aż nie chcę pisać z czym to mi się teraz skojarzyło...


To napisz bo jestem ciekawa.

_________________
ImageKiedy bezpowrotnie tracimy to co najbardziej kochamy, nasze życie staje w martwym punkcie.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 18:06 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 16 Maj 2007, 08:17
Posty: 62
Ajris00 napisał(a):
Cytuj:
Aż nie chcę pisać z czym to mi się teraz skojarzyło...


To napisz bo jestem ciekawa.


Nie ma mowy, staram się nie straszyć dzieci i kobiet (zwłaszcza młodych, czyli dziewczyn, jak Ty). A jak tak naprawdę się nie boisz i chciałabyś dociekać to pójdź w kierunku zwierząt które mają bardzo rozbudowany pas biodrowy i masywne, silne uda, a zarazem chude podudzia/łydki, nie muszą mieć na końcu stóp a ...  i połącz to z dyskusją.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 18:48 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
Nowa myśl może to jest .... baribal?
Image

Trochę podobny?

Image

Zęby tez podobne, jeśli miś złapał kmerę w pysk tak głęboko, że było widać tylne trzonowce??

Co myślicie?


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 18:57 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
Chciałem edytować, ale NIE MOGĘ (nie ma znaczka)

Słyszałem, że Baribale są jednymi z najbardziej agresywnych "misiaków".


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 19:01 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
tylne nogi tego niedźwiadka mogą podczas biegu wyglądąc tak jak na tym filmie, ten misiek ma dość chude nogi (tylne) nawet podczas postoju:
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 19:39 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Baribal to pikuś w porównaniu, choćby z Grizzly, wargaczem czy brunatnym.
Ten niedźwiedź, nie jest aż tak agresywny jak jego krewniacy, a i można z nim nawiązać blizsze znajomości.....z gwarancja wynoszącą 99%, że taka chętna osoba nie skończy tak jak słynny "grizzly men".

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 03 Paź 2007, 20:14 
Początkujący
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Kwi 2006, 12:25
Posty: 47
Ciekawym momentem jest kiedy w 3:14 owe stworzenie  robi widoczny podskok.Samochodem musialy jechac dwie osoby gdyz w tamtejszych czasach kamery wideo byly dosc duze i ciezko by bylo prowadzic i rownoczesnie nagrywac film.Pozatym osoba siedziala po stronie pasazera no chyba ze kierownica znajdowala sie po prawej stronie w co niewierze.

_________________
Howay the Lads, Howay the Lads...

You can hear the Geordie roar,
Everytime the Magpies score,
We're the most United team in all the land


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 04 Paź 2007, 05:30 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Dejwid19 napisał(a):
Pozatym osoba siedziala po stronie pasazera no chyba ze kierownica znajdowala sie po prawej stronie w co niewierze.

Ten film pokazuje samochód, którym potem jedzie kamerzysta na początku, to jakiś stary Ford. Niewykluczone, że był produkowany na rynek angielski, dlatego mógł mieć kierownicę z prawej. Ale ja się na samochodach aż tak nie znam...

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 04 Paź 2007, 11:25 
Specjalista
Specjalista
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2007, 16:23
Posty: 593
Miejscowość: Kraków
Przestawiony układ kierowniczy mają też w Japonii oraz Austalii. Nie zmienia to jednak faktu, iż sprowadzenie auta z Anglii byłoby ekonomiczne nieopłacalne, a z kolei auto na rynek angielski raczej by się nie sprzedało w USA.

_________________
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Marek Aureliusz


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 04 Paź 2007, 11:48 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2006, 18:55
Posty: 1114
Miejscowość: Konin
Image
Jak widać w lusterku i w czasie filmu, kamera nie jest aż tak duża żeby musiały ją operować dwie osoby.
Image
Samochód o który chodzi Chupasowi. Według mnie bardzo popularny w Ameryce Pick'up marki wspomnianej przez Chupasa.

_________________
Są dni, są chwile, są ludzie i są debile!

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych wpisów na forum. Zastanów się dziesięć razy zanim się do niego odwołasz i ciesz się wiedzą z niego płynącą.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 04 Paź 2007, 14:53 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
Kiedrzu napisał(a):
Baribal to pikuś w porównaniu, choćby z Grizzly, wargaczem czy brunatnym.
Ten niedźwiedź, nie jest aż tak agresywny jak jego krewniacy, a i można z nim nawiązać blizsze znajomości.....z gwarancja wynoszącą 99%, że taka chętna osoba nie skończy tak jak słynny "grizzly men".

Ale to nie jest tak z każdym miskiem... są też przecierz przypadki, że pies zagryzł człowieka, a co dopiero niedźwiedź.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 04 Paź 2007, 15:41 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 16 Maj 2007, 08:17
Posty: 62
Tryk napisał(a):
Kiedrzu napisał(a):
Baribal to pikuś w porównaniu, choćby z Grizzly, wargaczem czy brunatnym.
Ten niedźwiedź, nie jest aż tak agresywny jak jego krewniacy, a i można z nim nawiązać blizsze znajomości.....z gwarancja wynoszącą 99%, że taka chętna osoba nie skończy tak jak słynny "grizzly men".

Ale to nie jest tak z każdym miskiem... są też przecierz przypadki, że pies zagryzł człowieka, a co dopiero niedźwiedź.


Tryk: przecież widać, że stworzenie nie ma nic do baribala, proponuję nie zaśmiecać wątku.

Kiedrzu: tak dla dobra wiedzy, nie wiem skąd czerpiesz swoje informacje ale baribale dokonują kilka razy więcej ataków na ludzi niż grizzly. Owszem, atak grizzly jest groźniejszy jak już do niego dojdzie ale baribale są agresywniejsze w stosunku do ludzi i jest to raczej dobrze znane.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 04 Paź 2007, 17:01 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2007, 23:05
Posty: 231
http://youtube.com/watch?v=CjpRc1qfF-4

Na tym filmiku można zobaczyć w jaki sposób porusza się niedźwiedź. Daje dla formalności, na filmie istota układa kończyny bardziej jak człowiek poruszający się na czworaka, czyli noga zgięta w kolanach.

_________________
ImageKiedy bezpowrotnie tracimy to co najbardziej kochamy, nasze życie staje w martwym punkcie.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 04 Paź 2007, 17:24 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Cytuj:
Kiedrzu: tak dla dobra wiedzy, nie wiem skąd czerpiesz swoje informacje ale baribale dokonują kilka razy więcej ataków na ludzi niż grizzly. Owszem, atak grizzly jest groźniejszy jak już do niego dojdzie ale baribale są agresywniejsze w stosunku do ludzi i jest to raczej dobrze znane.


No to się mylisz....to ja nie wiem skąd ty właśnie bierzesz takie informacje.....niedźwiedzie grizzly w tym roku zabiły już 3 lub 4 osoby(mówię tu o atakach, które zostały opublikowane w necie, w tv....ataków zakończonych śmiercią człowieka, mogło być z 2-3 razy więcej, każdy wie na co stać tego ssaka), a baribale 0....owszem baribale też, są groźne...czasami też zabiły człowieka(w ciągu ostatnich 100 lat, zabiły 55-60 osób), ale nie przesadzajmy....baribal atakuję człowieka, bardzo, ale to bardzo rzadko, a 3/4 tych ataków mogło być związanych z tym, że dana osoba za bardzo zbliżyła się do matki z młodym/młodymi.
I powtórzę jeszcze, że z całej rodziny misiów, ten niedźwiedź jest najspokojniejszy.

Jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie baribali ?
Psze pisać...w tym lub w innym wątku....ta drugą opcje, bardziej proponuje....po co robic zbędny offtop.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 04 Paź 2007, 18:09 
Początkujący
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Kwi 2006, 12:25
Posty: 47
Wedlug mnie nie jest to czlowiek.Czlowiek nie moglby sie tak zwinnie poruszac na 4 konczynach.Pozatym film jest kilka razy uciety.Np w momencie kiedy autor dostrzega stworzenie.

_________________
Howay the Lads, Howay the Lads...

You can hear the Geordie roar,
Everytime the Magpies score,
We're the most United team in all the land


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 04 Paź 2007, 18:12 
Początkujący
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Kwi 2006, 12:25
Posty: 47
Pozatym z tego co wiem to pick'upy mialy kierownice z lewej strony no chyba ze wlasciciel przerobil kierownice na prawa strone.

_________________
Howay the Lads, Howay the Lads...

You can hear the Geordie roar,
Everytime the Magpies score,
We're the most United team in all the land


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 04 Paź 2007, 18:36 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2007, 23:05
Posty: 231
Bo to nie jest człowiek, pisze tylko, że tylna kończyna bardziej przypomina budową noge człowieka niż goryla czy niedźwiedzia, ale te zwierzęta z istotą na filmie nie mają nic wspólnego.

Dejwid19 napisał(a):
Pozatym z tego co wiem to pick'upy mialy kierownice z lewej strony no chyba ze wlasciciel przerobil kierownice na prawa strone.


To tak jakby ktoś sprowadził samochód z Niemiec do Polski i chciał przekładać kierownice, co jak wiadomo nie jest ani łatwe ani tanie no i byłoby bez sensu. Ford jest marka amerykańską produkowaną przez General Motors więc w standardzie kierownica była po lewej stronie więc nie ma sensu rozważać dalej tej kwestii. Nie samochód akurat jest w tym filmie najważniejszy.

Może warto byłoby okreslić w przybliżeniu rozmiary tego stworzenia i zdać sobie sprawe z tego, że to raczej nie jest znany nauce gatunek  :)

_________________
ImageKiedy bezpowrotnie tracimy to co najbardziej kochamy, nasze życie staje w martwym punkcie.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: "Gable Film"
PostWysłany: 04 Paź 2007, 19:09 
Początkujący
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Kwi 2006, 12:25
Posty: 47
Moze i to nie jest znany nauce gatunek ale szkoda ze zbyt duzo o nim na necie nie pisze.Praktycznie bardzo malo jest opisow tego stworzenia jak i swiadkow ktore te stworzenie widzialy.

_________________
Howay the Lads, Howay the Lads...

You can hear the Geordie roar,
Everytime the Magpies score,
We're the most United team in all the land


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów. [ 120 posty(ów) ] Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group