Kryptozoologia
 
Obecny czas: 29 Mar 2024, 10:33

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: dziwny wilk: powtórka z Shunka Warak’in?
PostWysłany: 23 Maj 2010, 15:20 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Cze 2009, 13:29
Posty: 81
Miejscowość: Toruń
Cholera...znalazłem zdjęcie ale nie mam dokładnego linku, ale wiem że zdjęcie pochodzi z cryptomundo, a oto foty:

Image

zum...

Image

1 stwierdzenie: o jasna dupa...

A jak myślicie, co to może być (Nie mówcie że to wilk.Zwródźcie uwagę na ogon.) ?.Cryptomundo to nawet bardzo wiarygodny portal.

_________________
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/24392676145226600633.jpg[/IMG][/URL]


Ostatnio edytowany przez rysiek wielki, 23 Maj 2010, 15:23, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Odp: dziwny wilk: powtórka z Shunka Warak’in?
PostWysłany: 23 Maj 2010, 19:39 
Zaawansowany
Zaawansowany

Rejestracja: 20 Gru 2005, 15:16
Posty: 220
Miejscowość: Wrocław
I w takich sytuacjach wychodzi kwestia zdjęcia jako materiału dowodowego. Co z tego że zwierzę jest w miarę dokładnie przedstawione na fotografii. O ile mamy do czynienia z oryginalnym okazem to jeszcze pół biedy ale dopiero badanie okazu (martwy lub żywy) pozwala na określenie gatunku.  Jeśli chodzi o zdjęcia poniżej to jest pewien problem. Jest to przedstawiciel psowatych. Debata nad przynależnością gatunkową prowadzi do niczego. Ogon taki a taki, uszy takie i owakie. Prawdopodobieństwo że jest to mieszaniec jest olbrzymie. Wilk, nie wilk. A może wilk skrzyżowany z jakimś kundlem. W przypadku psowatych bezcelowe jest gdybanie bo nawet w obrębie gatunku psa domowego jak wiemy jest nieskończona ilość kombinacji cech fenotypowych. Mówiąc po ludzku - krzyżówka dwóch kundli daje nieoczekiwane rezultaty w wyglądzie potomka. Wyobraźcie sobie co będzie gdy każdy zamieści zdjęcie dziwnego "psa/wilka" i zapyta na forum czy to nowy gatunek. Dyskusja bezcelowa, do niczego nie prowadzi.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: dziwny wilk: powtórka z Shunka Warak’in?
PostWysłany: 25 Maj 2010, 14:47 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Cze 2009, 13:29
Posty: 81
Miejscowość: Toruń
"To dziwadło jest tak dziwne że aż za dziwne".Głowa nieproporcjonalnie mała do karku, uszy rozmieszczone nie pod tym kątem, co u wilków, ale psy...większość psów ma tak właśnie rozmieszczone uszy, ale nie dostające!Długi lamparci(porównanie!) ogon...również nogi dziwne.Spójżcie na te nogi! 1 co mi do łba przyszło patrząc na nogi(nie, nie moje nogi idioto!) to jeleń.To zwierzę musi dzięki takim tylnym sprężarkom skakać jak bambi!.Ten "pieseczek" musi być maszyną do zabijania.Ta krzyżówka(wersja Doplera) musi by być bossem mieszańców, istnym mutantem wielu psów i wilków, albo...albo to Shunka Warak’in.W każdym razie to zwierz, psowaty, COŚ CO ZJADA NIEGRZECZNE DZIECI W NOCY!!!(Dolper, tak, to do ciebie:).Tyle chciałem powiedziec wyskoi sadzie...

Pozdro
rysiek wielki

_________________
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/24392676145226600633.jpg[/IMG][/URL]


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: dziwny wilk: powtórka z Shunka Warak’in?
PostWysłany: 25 Maj 2010, 16:28 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 08 Lip 2009, 11:43
Posty: 82
Miejscowość: Śląsk
a mi to wygląda jak fotomontaż, właśnie z powodu tej głowy


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: dziwny wilk: powtórka z Shunka Warak’in?
PostWysłany: 26 Maj 2010, 06:19 
Zaawansowany
Zaawansowany

Rejestracja: 20 Gru 2005, 15:16
Posty: 220
Miejscowość: Wrocław
Rysiek, doszukujesz się nieistniejących cech. Ten burek (wprawdzie duży i dziwny), to pewnie jakaś psina pilnująca magazynów (za nim). Widywałem już dużo dziwniejsze rasowe kundle np. wilczuro-jamnika! Z tym lamparcim ogonem i jelenimi nogami to pojechałeś po całości. Zobacz że zwierzak ma częściowo wyleniałe futro, dlatego ogon jest "cienki". A nogi? (nie, nie twoje idioto) wyglądają jak typowe, w 100% nogi przedstawiciela psowatych. Zobacz sobie zdjęcia wilka grzywiastego i porównaj, on też ma takie smukłe "nogi" i duże uszy.
No i jeśli chodzi o dzieci drogi Rysiu to mój synek jest pewnie nieco młodszy od Ciebie (ma 4 latka) ale w przeciwności do Ciebie nie boi się piesków.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: dziwny wilk: powtórka z Shunka Warak’in?
PostWysłany: 26 Maj 2010, 18:20 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lis 2009, 19:02
Posty: 266
Miejscowość: Bielsko-Biała
Co do mieszańców, to ja trzymam w domu krzyżówke jamnika i owczarka niemieckiego:/ a więc rzeczywiście wszystko jest możliwe. Nie widze w tym tutaj jakichś szczególnie morderczych cech. Nawet nie jest szczególnie duży. Gdyby ten płot miał choćby 2 metry, a pewnie ma mniej to zwierzak w kłębie będzie miał troche ponad 0,5 metra. Nastroszył grzywe i wygląda tak jak wygląda.

_________________
What are Friends for??---->They are forever


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: dziwny wilk: powtórka z Shunka Warak’in?
PostWysłany: 27 Maj 2010, 01:21 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 13 Gru 2008, 04:06
Posty: 22
Ja to coś widziałem w jakimś filmie fabularnym,ale nie jestem na razie w stanie określić w jakim:(


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów. [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group