Kryptozoologia
 
Obecny czas: 18 Kwi 2024, 16:47

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Czy dinozaury żyją do dziś ??
Ankieta aktywna do 07 Lis 2042, 06:13
Tak 40%  40%  [ 19 ]
Nie 26%  26%  [ 12 ]
Trudno powiedzieć 34%  34%  [ 16 ]
Razem głosów : 47
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 08 Lip 2006, 10:54 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2006, 20:58
Posty: 188
Miejscowość: Spod Wadowic
Dlaczego niektórym to tak ciężko przyjąć do wiadomości, że naprawdę MOGŁY przetrwać jakieś gatunki dinozaurów czy gadów latających (bo pterozaury chyba nie zalicza się do dinozaurów). Nie mówię tu o nikim z tego forum (no chyba że o jaśnie Spuriuszu) bo wiadomo, że trzeba czasem rozpatrzyć również argumenty przeciw. Mam oczywiście na myśli jajogłowców którzy, jak już kiedyś mówiłem, zbyt rzadko mają ochotę ruszyć swoje leniwe tyłki w plener skąd takie doniesienia przychodzą.

_________________
Image
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 08 Lip 2006, 18:43 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 10 Maj 2006, 20:32
Posty: 102
"Blizbor" napisał(a):
A Ja np. nie uważam tego za pewnik, a jedynie dopuszczam taką możliwość...

Tak samo jak ja.
"Gacopierz" napisał(a):
Dlaczego niektórym to tak ciężko przyjąć do wiadomości, że naprawdę MOGŁY przetrwać jakieś gatunki dinozaurów czy gadów latających (bo pterozaury chyba nie zalicza się do dinozaurów)

Po prostu dla wielu ludzi łatwiej i wygodniej jest wierzyć w to, że dawno temu meteoryt zabił wszystkie dinozaury i nawet nie brać pod uwagę doniesień o stworzeniach żyjących 65 mln lat dłużej niż się wydawało.


 Profil 
 
 Temat postu: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 08 Lip 2006, 19:24 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
k***a ciagle wszyscy mowia ze pterozaury to dinozaury!!!!
http://www.uvm.edu/~jdecher/PHOTOS/ReptileTree.JPG :x

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
 Temat postu: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 09 Lip 2006, 08:22 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 05 Lip 2006, 18:43
Posty: 14
Jeśli przyjmiemy, że część dinozaurów lub innych kopalnych gadów przeżyła to cały usystematyzowany światopogląd naukowców runie. Od nowa trzeba będzie składać tablice systematyczne i będzie z tego dla nich więcej roboty niż porzytku. Pozatym musieliby także przyznać rację ludziom takim jak my, których uważają za pseudonaukowców. Dla nich nie wierzyć jest wygodniej.


 Profil 
 
 Temat postu: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 10 Lip 2006, 10:55 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
ale naukowcy będą mieli zabawy :)

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 18 Lip 2006, 10:01 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 18 Lip 2006, 09:05
Posty: 12
Miejscowość: Z Opolskiego ;P
nie wigineły są conajmniej 4 gatunki żywe do teraz.
http://www.kryptozoo.darmowyhosting.eu/ ... .php?t=254 Oto jeden z nich


 Profil 
 
 Temat postu: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 18 Lip 2006, 11:07 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Dodałem ankiete, jakby co.....

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 18 Lip 2006, 19:40 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 10 Maj 2006, 20:32
Posty: 102
Dwie ciekawe wypowiedzi:
http://en.wikipedia.org/wiki/Mokele_Mbembe#A_myth.3F
"Zebrałem sporo relacji o spotkaniu z kolosalnym waranem. Nie ufam im bezkrytycznie, ale ich liczba, zgodność opisu, wreszcie oglądane na własne oczy tajemnicze odciski łap, skłaniają mnie do ciągłych, upartych poszukiwań" Rex Gilroy (żródło: TT nr 27). To drugie troszkę nie na temat dinozaurów, ale ładnie brzmi i jakby je odpowiednio przerobić to mogłoby służyć jako hymn/przysięga każdego dobrego kryptozoologa.


 Profil 
 
 Temat postu: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 18 Lip 2006, 20:01 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 18 Lip 2006, 09:05
Posty: 12
Miejscowość: Z Opolskiego ;P
Ciekawe, ale czy ktoś miał z nimi kontakt całowicie wzrokowy????(w obecności świadków) :?: :?: :?: :?: :?: :?:


 Profil 
 
 Temat postu: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 18 Lip 2006, 20:04 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2006, 18:55
Posty: 1114
Miejscowość: Konin
widziałem na tej stronie zdjęcie pterodaktyla chyba. poszukaj.

_________________
Są dni, są chwile, są ludzie i są debile!

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych wpisów na forum. Zastanów się dziesięć razy zanim się do niego odwołasz i ciesz się wiedzą z niego płynącą.


 Profil 
 
 Temat postu: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 19 Lip 2006, 12:06 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 18 Lip 2006, 09:05
Posty: 12
Miejscowość: Z Opolskiego ;P
Jest, ale pterodaktyla to to przypomina tylko w 80% :) Ale i tak to bardzo możliwe.
Jak ktoś ma coś takiego tylko po Polsku to dajcie link. :)


 Profil 
 
 Temat postu: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 19 Lip 2006, 12:31 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
ale na co wstawiłeś tą mangową dziewczynę?

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 20 Sie 2006, 14:55 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
http://www.s8int.com/dinolit25.html
Kilka ciekawych rzeczy.
Warto przeczytać, a chociażby przejrzeć.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 09 Wrz 2006, 22:31 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2006, 18:27
Posty: 895
"Wulver" napisał(a):
A strach wielu ludzi przed egzotycznymi wężami? Przecież większość ich nie spotkała, więc jak te gady mogły wyrządzić im krzywdę?


Niektóre ostatnie odkrycia dostarczyły niezwykłych teorii na ten temat. Otóż odkryto, że pewne niewielkie teropody polowały na żyjące w tamtych czasach ssaki, rozmiarów myszy. Być może ten wrodzony strach przed gadami pozostał nam jeszcze z tamtych czasów, gdy nasi myszopodobni dalecy przodkowie uciekali przed zębami teropodów.... :mrgreen:

Ostatnio odkryto też, że niektóre gatunki dinozaurów żyły jeszcze kilka tysięcy czy milionów lat po słynnym uderzeniu asteroidy (mówili o tym na National Geographic). Ale ja myślę, że dłużej. Znacznie dłużej. :wink:

_________________
Ta demokracja to piękny stan, bo w niej się każdy czuje jak pan, bo w niej się każdy czuje jak gość, póki go hołotą nie nazwie ktoś!

www.azyl.schronisko.net - Pomagajmy bezdomnym kotom!


Ostatnio edytowany przez Schnappi, 07 Lis 2006, 19:33, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 16 Cze 2007, 20:00 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Jako że ostatnio, na forum poruszane są wątki nie związane z kryptozoologią, warto by "odkopać" kilka tematów i znów podyskutować co i jak....choćby tak jak rok temu...

Zobaczy co będzie....wracając do tematu...

http://www.cryptozoology.com/blog/blog.php?id=7723

Autor tego bloga, przedstawił 4 miejsca na świecie, gdzie najprawdopodobniej mogą żyć "relikty z przeszłości".
Każde z tych miejsc, jest nam znane i kryptyda która, ten region ma ponoć zamieszkiwać, również jest nam znana.

Wymienie te miejsca :
- bagna Likouala w Kongo - miejsce gdzie rzekoma ma mieszkać M-M
- Papua Nowa Gwinea i wyspy blisko jej położone - ropeny, a właściwie kilka rodzajów...mniejsze i większe
- jezioro Okanagan - jedna z najsłynniejszych kryptyd wodnych po nessie - Ogopogo
- jezioro Champlain - równie słynny kuzyn Nessie - Champ

Co sądzicie o tych miejscach, czy tam naprawde mogą istnieć owe "smoki" ?
Licze, że coś ruszy w tym "topiku" .

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 17 Cze 2007, 20:56 
Specjalista
Specjalista
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2007, 16:23
Posty: 593
Miejscowość: Kraków
Należy być raczej sceptycznym pod tym względem, nie tylko z powodu popularnej teorii mówiącej, że jak 65 mln lat temu dinozaury wygineły to do nogi. Raz, że z dnia na dzień to one nie znikneły i faktycznie wiele z nich mogło jeszcze przez kilkaset lat egzystować na naszej planecie.
Problem jest inny - rozmnażanie. Zakładając nawet, że stworzenia te przetrwał długi czas to czy były na tyle płodne, aby zapewnić gatunkowi przetwanie do naszych czasów ? To raz.
Dwa - obydwa jeziora jeśli się nie myle ogarnął lodowiec (a może wręcz to jeziora polodowcowe ?) więc trudno mi sobie wyobrazić jak stworzenie zmiennocieplne, jakim z pewnością są gady mogły przeżyć w tak ekstramalnej temperaturze tyle czasu.
Najbardziej prawdopodobne dlatego jest istnienie ropenów na Nowej Gwineii. Wyspa ta nadal nie jest zbyt dobrze zbadana, a przez bardzo długi czas była odcięta od świata i mogła utrzymać starsze ewolucyjnie drapieżniki na swoim terenie.

_________________
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Marek Aureliusz


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 17 Cze 2007, 21:26 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Co do Champa i Ogopogo, to wielu uważa, że mogą to być ssaki morskie z dawnych epok.
Na siłę, można stwierdzić, że te ssaki mogły przeżyć tą ekstremalną temperature, przez wiele wiele lat, no ale, jest ale...
Jesli np. Champ byłby ssakiem, to liczba obserwacji była by dwukrotnie wyższa, jak i nie lepiej !
Dlaczego ?
Jak wiemy, co pewien czas, walenie, delfiny muszą pojawić się na powierzchni, w wiadomym celu - zaczerpnąć powietrza i przy okazjii wydmuchując powietrze. Ta druga czynność jaka jest każdy wie, a odziwo, w relacjach świadków obserwujących, tudzież Ogo, tudzież Champa, nie ma mowy o wydychanym powietrzu i strumieniu wody, który wiąże się z tą czynnością.

Co do ropenów, to również jestem zdania, że mogą tam mieszkać relikty z dawnych czasów.
Wspominając o ropenach, wszystkim przypominają się pterodony czy też quaceloktacośtam(ten z długą nazwą i najwiekszy ;) ), które były gigantami przestworzy dawnych lat, jak i nie największymi latającymi stworzeniami, które kiedykolwiek zamieszkiwały nasz glob(nielicząc mothry i rodana ;) ). Tyle, że ropeny w większości relacjii świadków,są dosyć małe i ich wizerunek jest wręcz identyczny z wyglądem pterozaura - ramfornycha.
Był to mały pterozaur, o rozpiętości skrzydeł 1.2 metra.
Oczywiście, nie jest pewne, że ropen jest naprawde pterozaurem. Wielu twierdzi, że mieszkańcy Papui i okolicznych wysp, widzą w rzeczywistosci nietoperze owocożerne lub fregaty(które w locie bardzo przypominają pterozaura http://www.worldbirder.com/photo/photos/932T.jpg).....

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 18 Cze 2007, 16:37 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2006, 18:27
Posty: 895
Virgo C. napisał(a):
więc trudno mi sobie wyobrazić jak stworzenie zmiennocieplne, jakim z pewnością są gady mogły przeżyć w tak ekstramalnej temperaturze tyle czasu.


Spotkałem się kiedyś z teorią, że ,,plezjozaury były prawdopodobnie(...) stałocieplne". Osobiście uważam, że to tylko bajanie niepodparte mocnymi dowodami poza tym, że plezjozaury zamieszkiwały kiedyś mroźne wody  bodajże na terenie dzisiejszej Australii, co nie znaczy jeszcze, że były stałocieplne...
Jest jeszcze inna możliwość - przez te 65 mln lat te gady mogły przystosować swoje zmiennocieplne organizmy do niskiej temperatury bez rozwoju wewnętrznej termoregulacji - niektóre gady mają bardzo niskie optimum termiczne, np. dla hatteri jest gdzieś między 12 a 17*C, kto wie, może mogłoby być jeszcze niższe?
Gdyby miały taki mechanizm podwyższania temp. organizmu jak żółw skórzasty, musiałyby często wypływać po powietrze, więc to odpada.
Natomiast gdyby wykształciły po prostu ekstremalnie niskie optimum termiczne, mogłyby wypracować taki sposób oddychania pod wodą jak niektóre żółwie - poprzez błony śluzowe.

Osobiście uważam, że zwierzęta rozmiarów największych dinozaurów nie mogłyby tak długo ukrywać się nawet w najgłębszych lasach...ale istnienie nieznanych zwierząt podobnych do pterozaurów uważam za bardzo prawdopodobne.

_________________
Ta demokracja to piękny stan, bo w niej się każdy czuje jak pan, bo w niej się każdy czuje jak gość, póki go hołotą nie nazwie ktoś!

www.azyl.schronisko.net - Pomagajmy bezdomnym kotom!


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 19 Cze 2007, 19:27 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
Ja nie wierze aby dinozaury przetrwały do czasów dzisiejszych ale nie odrzucam tezy że żyły kilka milionów lat po tym jak asteoridy udeżyły w Jukatan i Indie 65 i 63 mln lat temu.

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 27 Paź 2007, 12:05 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2007, 12:52
Posty: 51
Potwór z loch ness może być plezjozaurem(TYLKO TAK MYŚLĘ).

_________________
...I wtedy rozstąpią się bramy nieba i Bóg wystawi nam rachunek naszego życia.
Autor nieznany.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 27 Paź 2007, 12:28 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2007, 23:05
Posty: 231
Kruk napisał(a):
Potwór z loch ness może być plezjozaurem(TYLKO TAK MYŚLĘ).


Naoczni świadkowie spotkań z Nessi twierdzili, że widzieli długą cienką szyje potwora wystającą ponad taflę wody. Teoretycznie można by sądzić, że jeśli Potwór z Loch Ness jest dinozaurem, któremu jak latimerii udało się przetrwać do naszych czasów, to do tego wizerunku najbardziej pasuje plezjozaur. Prawda jest jednak taka, że plezjozaury ze względu na swoja budowę (za słabe mięśnie szyi) nie były w stanie w taki sposób unosić głowy, więc możemy je raczej wykluczyć.

Kiedyś byłam podobnego zdania jak Ty, plezjozaur w szkockim jeziorze to taki światowy stereotyp. ;)

_________________
ImageKiedy bezpowrotnie tracimy to co najbardziej kochamy, nasze życie staje w martwym punkcie.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 27 Paź 2007, 13:48 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2007, 12:52
Posty: 51
Skoro mógł przeżyć do tych czasów to mógł też "umocnić"sobie mięśnie szyji,może miał w tym jakiś cel ???

_________________
...I wtedy rozstąpią się bramy nieba i Bóg wystawi nam rachunek naszego życia.
Autor nieznany.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 27 Paź 2007, 18:47 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2007, 19:15
Posty: 124
Miejscowość: Anglia
ewolucja moi drodzy-ewolucja.Jakos ciezko idzie nam przyznac ze dinozaury jesli przezyly wcale nie musza wygladac jak miliony lat temu.Nessi moze byc jakas odmiana Plezjozaura

_________________
Ratujmy Polskie zabytki  http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=3584


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 27 Paź 2007, 20:15 
Specjalista
Specjalista
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2007, 16:23
Posty: 593
Miejscowość: Kraków
Aby ewolucja mogła działać musiałoby przetrwać spore stado (albo nawet kilka) plezjozaurów.

_________________
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Marek Aureliusz


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 27 Paź 2007, 21:13 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
To ja mam pytanie. Czy w jeziorze lub w okolicach niego (poza cieśninami) były widywane grupki (np. 2 osobniki) "Nessie - podobnych" ??


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 07 Gru 2007, 13:17 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 04 Wrz 2007, 12:25
Posty: 92
Miejscowość: Brzozów
Ja już dawno przestałem wierzyć w potwora z Loch Ness... Za mało dowodów, za dużo zaprzeczeń - wam tez radzę to przyjąć do wiadomości, albo poczekać na jakąś sensowną wyprawę, która mogłaby rozwiązać tę zagadkę raz na zawsze! (chociaż taka jest bardzo mało prawdopodobna)


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 07 Gru 2007, 14:47 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 10 Sie 2007, 08:07
Posty: 49
Jeśli nawet odrzucimy Nessie, to przecież na nim się świat nie kończy, osobiście sądzę, że największe szanse na jakiś relikt z przeszłości są w oceanach, nie oznacza to jednak, że potomkowie dinozaurów nie mogli przetrwać na Ziemi, co nie oznacza, że dinozaury wyglądają tak jak prawdopodobnie wyglądały przykład : być może dinozaury spotykamy na każdym kroku, a są nimi ptaki.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 08 Gru 2007, 22:01 
Specjalista
Specjalista
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2007, 19:19
Posty: 336
Miejscowość: Wrocław
Rany boskie! Mój przedmówca popełnia tak infantylne (to dobre słowo) błędy iż mam ochotę ***.

Raz: Ptaki to potomkowie dinozaurów, konkretnie teropodów. Patrząc w ich drzewo rodowe możesz nawet znaleźć wspólnego przodka, archeopteryksa.

Dwa: Nie pojmuje twoich postów, nie wiem czy tylko dla mnie tak dziwnie brzmią twoje racje czy też ogólnie jesteś nie rozumiany na tym forum.

Trzy: Zapoznaj się dokładnie z drzewami rodowymi gatunków o których piszesz bo to drugi post twojego autorstwa i drugi który wydaje mi się błędny i lekko mówiąc dziwny.

_________________
Odpoczynku przyjdzie czas...
szable, miecze i sztandary,
z krwi oczyścić przyjdzie nam.
A legenda tej kampanii,
przetrwa wieczny czas...


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 09 Gru 2007, 07:47 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 10 Sie 2007, 08:07
Posty: 49
Czując się wezwany odpowiadam:
Ad1 Piszemy o tym samym więc nie wiem skąd ten napad na mnie, sądzę, że dinozaury istnieją obok nas, a to, że ich przodkiem jest Archeopteryks to hipoteza, może za np 5 lat odkryjemy jeszcze bliższego krewniaka ptaków.
Ad2
Nie wiem co jest dziwnego w moich postach.
Ad3 Proszę powiedz gdzie jest mój ,,pierwszy" post i co jest w nim dziwnego ???

Z wyrazami szacunku Picu


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Czy dinozaury naprawde wygineły 65milionów lat temu?!
PostWysłany: 09 Gru 2007, 08:42 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Mangel - zaparz sobie meliske.
Picu - konstruuj krótsze zdania.

Peace... 

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 96 posty(ów) ] Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group