Kryptozoologia
 
Obecny czas: 18 Kwi 2024, 18:24

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kolejna ,,chupa"
PostWysłany: 04 Sie 2015, 14:31 
Zaawansowany
Zaawansowany

Rejestracja: 22 Cze 2014, 18:57
Posty: 273
Tym razem jest w Rosji.
http://www.rt.com/news/311331-voronezh- ... ckens-dog/


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Kolejna ,,chupa"
PostWysłany: 04 Sie 2015, 16:13 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Sie 2012, 16:39
Posty: 247
Znaczyś wszystko, co dusi kurczaki to chupacabra? W takim razie chupy mnie otaczają, bo mam tu lisacabry, tchórzocabry, kunocabry, psocabry a nawet szczurocabry.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Kolejna ,,chupa"
PostWysłany: 05 Sie 2015, 13:13 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
Myślę że to jednak jest prawdziwa "Chupacabra" ze względu na ilość zabitych zwierząt i ciszę - Pies lis czy coś innego narobiło by wielkiego hałasu przy zabijaniu 60 gęsi, podobnie łączna ilość zabitych zwierząt - prawie 300! Według mnie to jest podejrzane zwłaszcza że kurniki nie są daleko od domu - i nikt nie usłyszał by wrzawy zabijanych zwierząt?


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Kolejna ,,chupa"
PostWysłany: 05 Sie 2015, 15:45 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Sie 2012, 16:39
Posty: 247
Pawel napisał(a):
Myślę że to jednak jest prawdziwa "Chupacabra" ze względu na ilość zabitych zwierząt i ciszę - Pies lis czy coś innego narobiło by wielkiego hałasu przy zabijaniu 60 gęsi, podobnie łączna ilość zabitych zwierząt - prawie 300! Według mnie to jest podejrzane zwłaszcza że kurniki nie są daleko od domu - i nikt nie usłyszał by wrzawy zabijanych zwierząt?


Dlatego podejrzewam psa. Dzikie zwierzęta zabijają tyle kur ile im do zeżarcia potrzebne, podniecony pies natomiast mógł zgubić hamulce i mordować, aż mu się ptactwo skończyło. Co do hałasu, do kurzego gwaru właściciele jak mniemam przywykli, a mordowanie, zwłaszcza nocą, gdy kury są zaspane i mało przytomne, mogło wcale nie być bardzo głośnym procesem.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Kolejna ,,chupa"
PostWysłany: 06 Sie 2015, 04:49 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2010, 14:43
Posty: 754
@Wiedźma: muszę się nie zgodzić, jak lis dobierze się do kurnika to zazwyczaj wydusi wszystkie kury.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Kolejna ,,chupa"
PostWysłany: 06 Sie 2015, 07:17 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2015, 13:57
Posty: 61
Wiedźma napisał(a):
Znaczyś wszystko, co dusi kurczaki to chupacabra? W takim razie chupy mnie otaczają, bo mam tu lisacabry, tchórzocabry, kunocabry, psocabry a nawet szczurocabry.


Dokładnie.

Jak można wiedzieć że to chupacabra skoro nawet tego drapieżnika nikt nie widział, widać tylko ofiary, czasami ludzie są nawiedzeni .


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Kolejna ,,chupa"
PostWysłany: 06 Sie 2015, 15:38 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Sie 2012, 16:39
Posty: 247
MarcinK napisał(a):
@Wiedźma: muszę się nie zgodzić, jak lis dobierze się do kurnika to zazwyczaj wydusi wszystkie kury.


To ja tu jakieś dziwne lisy mam, bo jak już który (przeważnie która bo to z reguły lisice, które mają podrastające młode) złoży mi wizytę, to zabiera elegancko jedną sztukę drobiu i wychodzi. Jastrząb podobnie. Kuna, czy tchórz potrafią zrobić małe jatki, ale one z reguły przegryzają kurom gardziołka. Natomiast duszenie zdobyczy to jest specjalność psowatych, dlatego właśnie obstawiam psa.


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group