Kryptozoologia
 
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 05:51

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dziwne zwierze
PostWysłany: 29 Lip 2010, 12:47 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 18 Lip 2010, 23:33
Posty: 25
Witam, uprzedzam nie jestem dzieciakiem mam już swoje lata i nie wymyślam tej historii z nudów pisze poważnie i oczekuje na poważne odpowiedzi. Gdzieś około dwóch tygodni temu siedząc w pokoju w nocy godzina coś po 1 szykowałem się do snu miałem otwarte okno na cała szerokość (pokój na drugim pietrze domu ale nie aż tak wysoko bo niski parter) schodząc z kompa usłyszałem bieg jakby dużego psa do chodniku przed domem , na początku w pierwszych sekundach nie wróciłem na to specjalnie uwagi gdyż nie było to nic nadzwyczajnego jednak czym bliżej domu tym odgłosy wolnego biegu były coraz głośniejsze jak by to był jakiś ciężki pies , nawet bardzo ciężki bo odgłosy odbijanie w biegu nóg , pazur o chodnik było takie jak by było to coś bardzo masywnego. Wyszłem więc do okna żeby zobaczyć co to za jest myślałem oczywiście ze to jakiś duży pies, spojrzałem w duł i moja pierwsza reakcja była taka co to jest wiem jak wyglądają psy jaki mają kształt ciała ale to miało trochę inny kształt ciała widziałem to z góry biegło po chodniku przed siebie , na ulicy jak by wszystkie psy nagle oszalały skakały to płotów szczekały , jednak to zwierze na to nie reagowało biegło dosyć powoli dalej przed po chodniku (ulica jest oświetlona zwykłe lampy wysokie lampy sodowe ) za moim domem sto metrów dalej skręciło w polną uliczkę. Teraz opis tego zwierzęcia bardzo masywne jak by duży wyrośnięty bernardyn sierść ciemno brązowa , to co mnie zaciekawiło to obręcz barkowa była szersza jak u zwykłego psa widziałem ją z góry wiec bardzo dobrze mogę ją określić , barki na przednich łapach były szersze od tułowia tylnie łapy, łapy były masywne grube , co jest ciekawe zwierze było bardzo masywne , nie znam się na wagach zwierząt psów , wiec nie wiem ile warzy taki dorosły bernardyn , ale było to bardziej masywniejsze od tej rasy psa i trochę inaczej zbudowane .Teraz głowa uszy coś jak u owczarka niemieckiego , pysk trochę inny jak u psów taki bardziej masywny gruby kark , coś jak u niedźwiedzia ale bez przesady wiem jak wygląda niedźwiedź. Widziałem z góry wiec nie mogę więcej pyska opisać , ogon tez jak coś u owczarka tylko znacznie krótszy tez przyciągło to moja uwagę bo dziwnie to wyglądało . Nie zrobiłem zdjęcia była to noc zwierze biegło wiec zanim znalazł bym telefon w pokoju zwierze było by juz za daleko zwłaszcza z aparatem 1.3. Wiec wolałem to dalej obserwować co jest chyba naturalne.Do dziś zastanawiam się co to było Proszę o poważę odpowiedzi osób które mają coś ciekawego na ten temat do napisania . Mozecie pisać prywatne wiadomości bo tez mnie to bardzo ciekawi odpowiem na pytania. Dodam rysunek na którym narysowałem planowo miejsce .Tak jak pisałem jest to prawdziwa historia jestem poważnym człowiekiem nie pisał by tu tego gdyby sie to nie wydarzyło .Pozdrawiam.

-- 29 Lip 2010, 13:37 --

Mieszkam w 4 tys. miasteczku do okoła są same mniejsze wioski i lasy , pola w naszym rejonie stanowią z 15 % lasy ponad 80% . Dodam ze podczas szału który był w Polsce gdy widziano wielki dzikie koty , we wsi niedaleko 5 km dalej , coś zniszczyło klatkę z królikami i zagryzło 6 dorosłych królików , nas leśnicy stwierdził wtedy po śladach łap ze był to jakiś wielki pies . Tylko po co pies by rozwalał klatkę i atakował króliki?


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Dziwne zwierze
PostWysłany: 29 Lip 2010, 17:11 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2010, 11:50
Posty: 61
Miejscowość: Katowice
Image

czy to nie wyglądało mniej więcej tak?


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Dziwne zwierze
PostWysłany: 29 Lip 2010, 21:51 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 18 Lip 2010, 23:33
Posty: 25
historia jest jak najbardziej poważna ,niedźwiedź hmm ale co on by tu robił? co do rosomaka miało to trochę mniejszy ogon co właśnie jest dziwne ale ta opcja jest właśnie najbardziej prawdopodobna. czarne obce psy raczej napewno nie bo nie wyglądało to jak pies, porównałem go aby do wyrośniętego bernardyna ze względu na jego masę ciała. Co do reakcji psów na ulicy są raczej większe psy , typu właśnie owczarki, mieszance , jeden rottweiler.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Dziwne zwierze
PostWysłany: 06 Cze 2013, 14:49 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 06 Cze 2013, 14:44
Posty: 1
mój email to monika1990r@wp.pl,
Posłuchaj - chyba widziałam to zwierzę i całkowicie Ci wierzę. mój tato jest myśliwym, znam zwierzęta które mogą być w polskim lesie ale czegoś takiego nie widziałam. też miałam to skojarzenie z bernardynem, chodzi tu o sierść i kolor. to było naprawdę dziwne. odezwij się do mnie jak chcesz o tym popisać. chciałabym wiedzieć czy jesteś z moich okolic. pozdrawiam. napisz proszę.


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów. [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group