Kryptozoologia
 
Obecny czas: 20 Kwi 2024, 05:08

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 148 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Filmy dokumentalne - czyli co ciekawego leci w TV
PostWysłany: 21 Cze 2006, 20:39 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Postanowiłem stworzyć temat poświęcony filmom dokumentalnym traktującym o kryptozoologii ;)

Ostatnio na Emule złapałem poświęcony kryptozoologii odcinek serialu "Penn and Teller" (zna ktoś?), jak narazie nie znalazłem do niego żadnego tłumaczenia bądź napisów (nawet po chińsku :( ). Jak można wywnioskować np ze sposobu prowadzenia tego programu przez prezenterów, miał on w łatwy sposób trafić do odbiorcy i zainteresować kryptozoologią rzesze ludzi...

Prezenterzy w dość luzacki sposób przybliżyli w tym odcinku, z czym w ogóle kryptozoologia "się je", podali nieco informacji o yeti, nessie, chupacabrze i paru innych stworzeniach, są też rozmowy z badaczami, międy innymi przewodniczącym grupy badawczej "Crypto Safari".

Nie obejrzałem jeszcze całego odcinka, tak więc trudno mi wystawić ocenę tego programu. Film trwa niecałe pół godziny.

Realizatorzy postarali się o materiały filmowe ukazujące sasquatcha ;)

_________________
https://www.ivellios.com/


Ostatnio edytowany przez Kiedrzu, 08 Sie 2007, 19:25, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 23 Cze 2006, 16:04 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Nie wiem czy pamiętacie, ale kiedyś na Animal Planet był swego czasu program pt : "Zwierzęce archiwum X" i było tam sporo o kryptozoologii. Właśnie dzięki temu programowi wiele się nowego dowiedziałem o tej nauce i to był początek moich zainteresowań tą dziedziną. A co ciekawe nie mówiono tam o "pospolitych przypadkach" typu Nessie i Yeti....mówiono o wielu innych :Incyalyamba, Tygrys workowaty i mapinguari. To był duży plus tego progamu.Teraz już na antenie to nie leci.A reszta programów o kryptozoologii, jest prawde mówiąc przeciętna :? ....

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 23 Cze 2006, 18:41 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
W stacjach bardziej dostępnych, typu Polsat czy TVN (niestety nie mam ani kablówki ani Cyfry + :( tylko staregy analogowy tuner satelitarny) kryptozoologia praktycznie nie istnieje. No chyba że w "Nie do wiary" w TVN coś puszczą od czasu do czasu, ale zapodają tam takie głupoty, że... non comment

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 23 Cze 2006, 18:55 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2006, 18:20
Posty: 285
Miejscowość: Iowa
w niedowiary puscili kiedys calkiem niezly ( pomijajac styl tefauenowski " SKANDAL! SZOK!") o chupacabrze ;p

_________________
lt;bd> właśnie zadałem sobie zajebiście ciekawe pytanie..
po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk?


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 23 Cze 2006, 19:31 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Dotychczas z kryptozoologii w "Nie do wiary" było:
-o Chupi
-o Yowie
-o dzikich kotkach z Australii
-i kilka słów było o występowaniu hominidów na świecie w odcinku o ewolucjii człowieka
Mało tego, a co gorsza jak mówiliście odcinki te były przeciętne...

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 23 Cze 2006, 19:43 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
Kiedyś ogladałem program poswięcony faunie Australii (chyba na dwójce) i opowiadano tam o ptaku który rzekomo wyginął kilkadziesiąt lat temu. W 1992 roku znaleziono na autostradzie martwego przedstawiciela tego gatunku. Informowano m.in. kierowców o tym jak ten ptak wygląda żeby go przypadkiem nie przegapili. A później widział dwa osobniki jakiś farmer.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


Ostatnio edytowany przez nikifoor, 04 Wrz 2006, 19:54, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 23 Cze 2006, 20:40 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
ogladalem to fajne to byly Nocne Papugi

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 24 Cze 2006, 12:18 
Zaawansowany
Zaawansowany

Rejestracja: 31 Maj 2006, 19:38
Posty: 269
Miejscowość: Opole
Czasami na National Geographic i Discovery coś puszczą - ale niestety skupiają się na najbardziej popularnych kryptydach.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 29 Cze 2006, 17:42 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Fragment "Penn & Teller: Cryptozoology"
http://ivellios88.republika.pl/penn_and ... agment.wmv

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 30 Cze 2006, 08:13 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2006, 15:35
Posty: 84
Miejscowość: Lublin
Kiedyś (kilka lat temu) leciało na Animal Planet "Zwierzęc Archiwum X". Był to mój ulubiony program i bardzo ża€ję, że go już nie puszczają. Mało, co pamiętam z tego co tam mówili (jak to puszczali miałam chyba z 8 lat), ale było m.in o: wilku tasmańskim, wilekich kotach na Wyspach Brytyjskich i chupacabrze. Ostatnio na National Geografic oglądałam cykl filmów "Wierzyc, nie wierzyc-...). Było oczywiście o duchach, kręgach w zbożu, UFO, ale też widziałam odcinek "Wierzyc, nie wierzyc - potwory z jezior". Całkiem ciekawe ;)


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 30 Wrz 2006, 15:34 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2006, 18:27
Posty: 895
Też bardzo lubiłem oglądać ,,Zwierzęce Archiwum X'', pamiętam, że było tam o:
- Chupacabrze (2 razy),
- Kozło - człowieku, czy czymś podobnym,
- Yowie,
- Bigfoocie (jeden odcinek był całkowicie temu poświęcony),
- Wilku workowatym,
- Czarnych psach,
- jakimś morskim potworze pojawiającym się u wybrzezy Angli, nie pamiętam nazwy,
- rzekomych ,,zwierzętach domowych'' Obcych,
- Megalanii,
- Lwie workowatym,
- Thudenbirdzie,
- ,,samobójstwach'' wielorybów,
- kałamarnicy olbrzymiej,
- brytyjskich wielkich kotach.

,,Is it real?''(,,Wierzyć, nie wierzyć'')też oglądałem. Interesujący był zwłaszcza odcinek opowiadający o kobiecie, która twierdzi, że osobiście zna rodzinę Wielkich stóp.
Ciekawy był też cykl filmów, który leciał kiedyś na Dwójce, chyba pt. ,,Tajemnice natury''. Potem było to też na Animal Planet.

_________________
Ta demokracja to piękny stan, bo w niej się każdy czuje jak pan, bo w niej się każdy czuje jak gość, póki go hołotą nie nazwie ktoś!

www.azyl.schronisko.net - Pomagajmy bezdomnym kotom!


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 30 Wrz 2006, 16:07 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Owe "Tajemnice natury" to był program który był niedawno na tvp3....
Kto oglądał to wie o co chodzi.
Jako ciekawostke dodam, iż w UK, seria "Zwierzęce archiwum X" jest wciąż kontynuowana.
Jest kilka(ok. 6-8) 1 godzinnych odcinków, które poświęcone są zazwyczaj jednej sprawie, a nie jak w przypadku wcześniejszych odcinkom 3 sprawom.
Tak więc, mamy odcinki o np:
-Hominidach
-Latających kryptydach
-Wodnych kryptydach
-Hybrydo podobnych kryptydach
itp...
Nie ukrywam, iż z chęcią bym obejrzal te odcinki.
Wydaje mi się, że jest duże prawdopodobieństwo , iż za rok, albo za pół roku, owe odcinki będa dostępne na polskim Animal planet, lub na Discovery...

I tak jeszcze dodam, iż owa kobieta, która rzekomo zna rodzine WS to nie kto inny jak Mary Green....wielu badaczy się nad nią głowi ;).

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 30 Wrz 2006, 17:07 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2006, 15:35
Posty: 84
Miejscowość: Lublin
"Schnappi" napisał(a):
,,Is it real?''(,,Wierzyć, nie wierzyć'')też oglądałem. Interesujący był zwłaszcza odcinek opowiadający o kobiecie, która twierdzi, że osobiście zna rodzinę Wielkich stóp.

Też tak uważam. Na początky pomyślałam, że to bujda, ale zaczęłam oglądac i chyba mnie ta kobieta przekonała, że naprawdę zna tą rodzinę Wielkich Stóp ;)


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 05 Lis 2006, 18:34 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Oprócz filmów dokumentalnych o kryptydach...spro jest też dokumentalnych programów o zoologii.
Ja chciałbym przytocyć tutaj 2 tytuły:
- 100 tysięcy bocianów - o bocianach i pozostałej awifaunie naszego kraju - emisja, co 2 tygodnie na tvp2
-Rezydencja surykatek - najlepsza seria dokumentalna, jaką kiedykolwiek widziałem, opowida o życiu codziennym surykatek - na tvp2 można obejrzeć 1 serie, a na Animal Planet, leci seria 2...

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 05 Lis 2006, 18:51 
Redaktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2006, 12:00
Posty: 882
"Kiedrzu" napisał(a):
-Rezydencja surykatek - najlepsza seria dokumentalna, jaką kiedykolwiek widziałem, opowida o życiu codziennym surykatek - na tvp2 można obejrzeć 1 serie, a na Animal Planet, leci seria 2...


Faktycznie ciekawa seria o tych surykatkach, na tvp2 to już któryś raz leci !! :wink:
Ciekawe historie jak z filmu obyczajowego.....
A co w drugiej serii ?

_________________
dzika przyroda. exploracja i odkrycia zoologiczne. wild fauna & flora notes. from quatl pietrzak/quatlwork . 2008-2017.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 05 Lis 2006, 19:31 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Druga seria wciąż trwa....narratorem w tej serii jest Maciej Damięcki, który doskonale wywiązuje się z zdania.
A co się dzieje w 2 serii ??
Jak dla mnie ta seria jest lepsza od poprzedniej - więcej jest konfliktów między Wąsaczami i Ogonowskimi i dochodzi do tych grup, jeszcz grupa Kąsaczy z Mździsławem na czele ;)(żeby nie było...na Animal Planet i na tvp2, inaczej nazywane są surykatki i grupy surykatek...na tvp2, jest wersja z angiesksmi nazwami czyli Mozart itp pierdoły, a na Animal Planet, nazwy są przetłumaczone/wymyślone czyli np: michał, dzikus itp).

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Kiedrzu, 05 Lis 2006, 19:32, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 06 Lis 2006, 17:19 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
"Kiedrzu" napisał(a):
- 100 tysięcy bocianów - o bocianach i pozostałej awifaunie naszego kraju - emisja, co 2 tygodnie na tvp2

Bardzo fajny program, ja niestey widziałem tylko pierwszy odcinek :( Mam nadzieje, że się "załapię" na jeszcze przynajmniej jeden.
"Kiedrzu" napisał(a):
-Rezydencja surykatek - najlepsza seria dokumentalna, jaką kiedykolwiek widziałem, opowida o życiu codziennym surykatek - na tvp2 można obejrzeć 1 serie, a na Animal Planet, leci seria 2...

Mnie tak nie "powala" ale cłakiem, całkiem ;) (oglądam na TVP 2, choć niezbyt systematycznie).
Co do tych imion - choć wuażam że wprowadzanie niepotrzebnych zapożyczeń jest zbrodną przeciwko naszemu językowi, to jednak tłumaczenie czy spolszczanie nazw cudzych imon jest całkowicie głupie.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


Ostatnio edytowany przez nikifoor, 06 Lis 2006, 17:20, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 01 Gru 2006, 20:02 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Przypominam, iż jutro na tvp będzie kolejny odcinek "100 tys. bocianów".
Warto obejrzeć.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 22 Kwi 2007, 06:25 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 10 Kwi 2007, 07:20
Posty: 62
Miejscowość: ROGOŹNO WLKP
Bo ja go bardzo lubię i moje najlepsze programy to :
- Łowca Krokodyli [*] [*] [*]
-Dziennik z życia wielkich kotów,
-Niezwykłe zwierzęta,
-Na posterunku,
-Policja dla zwierząt w Maiami i Houston,
Oraz Najlepsze : Najzabawbiejsze zwierzęta świata :):):)
ORAZ wiele wiele, innych :)) A wy jeśli go lubicie i odlądacie to powiedzcie jakie programy :):) ?? Acha i są jeszcze super filmiki te krótki np. Nie ma jak u mamy :):)

_________________
CZEŚC :) Jestem P@tryk :). Bardzo interesuję się krypozoologią oraz duchami, magią i kosmitami :) Jeśli nie zostanę Weterynarzem to będę Kryptozoologiem :):). Acha i dla niektórych, którzy myślą, że mam dyskgrafie ( wiem co to ) - nie mam jej poprostu jestem dość nowy i jak każdy zadaję dużo pytań :).


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 26 Kwi 2007, 13:12 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 27 Lut 2007, 12:30
Posty: 16
Miejscowość: Góry Izerskie
Zwierzęta od A do Z.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 06 Sie 2007, 19:36 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
ja bardziej lubie discovery science etc. ale AP tez git niektóre filmy


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 06 Sie 2007, 21:43 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 10 Lip 2007, 08:29
Posty: 145
Animal Planet jest coraz nudniejsze.
Kiedyś leciała nawet jakaś seria o kryptydach (tytułu nie pamiętam).
A teraz tylko policja dla zwierząt, na posterunku, początkujący weterynarze itp. Nie żebym miał coś przeciwko (wręcz przeciwnie).
Pokazywanie tego typu programów jest ważne, ale ciągłe oglądanie wychudzonych i poranionych zwierząt nie jest przyjemne ani ciekawe.
Powinni pokazywać więcej programów o samych zwierzętach, a nie o okrucieństwie nad nimi.
Dzisiaj miałem przyjemność oglądać ten właśnie kanał telewizyjny. Najpierw trafiłem na Łowcę Krokodyli, ale póżniej niestety była cało seria "policji".
I dlatego właśnie wolę (tak jak Tryk) Discovery Science i National Geographic...


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 07 Sie 2007, 16:56 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
FiFi napisał(a):
I dlatego właśnie wolę (tak jak Tryk) Discovery Science i National Geographic...

Chociaż na tych kanałach też co raz więcej powtórek


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 07 Sie 2007, 18:04 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 10 Lip 2007, 08:29
Posty: 145
No niestety...  :(
Jak nie ma kasy to nie ma nowych programów...
Smutna prawda, ale prawda...


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 07 Sie 2007, 18:24 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
FiFi napisał(a):
No niestety...  :(
Jak nie ma kasy to nie ma nowych programów...
Smutna prawda, ale prawda...

wogole powinno być więcej o kryptydach i zeby nie było OT np. powinno byc cos takiego na AP


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 07 Sie 2007, 19:30 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
A ogląda ktoś "Zwierzowiec" na Jedynce? Jeśli nie, to polecam. Czasami nawet Kacza TV puści coś ciekawego, niestety jest to coraz większą rzadkością. Tak na marginesie dodam, że ok. roku temu planowano emisję Simpsonów, ale przyszedł Wildstein i odwołał serial z ramówki 8).

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 07 Sie 2007, 19:33 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
nikifoor napisał(a):
A ogląda ktoś "Zwierzowiec" na Jedynce? Jeśli nie, to polecam. Czasami nawet Kacza TV puści coś ciekawego, niestety jest to coraz większą rzadkością. Tak na marginesie dodam, że ok. roku temu planowano emisję Simpsonów, ale przyszedł Wildstein i odwołał serial z ramówki 8).

Ja kiedyś oglądałem


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 07 Sie 2007, 20:15 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Zwierzowiec jakoś mi do gustu nie przypadł...być może spowodowane jest to tym, że rzadko trafiam na ten program.
Co do Simpsonów, to jako ciekawostka, powiem, że kiedyś byli na TVP1, bodajże co niedziela, po Teleexpressie. Niestety, to było z dobre 10-11 lat temu.
Teraz są tylko na C+, a takowego nie mam, to od czasu do czasu oglądam odcinki w sieci, z polskim lektorem, ale jakoś ujdzie.

Co do Animal Planet, to coraz mniej oglądam owy kanał.
Jedyne programy które oglądam/oglądałem z wielką chęcią to wielokrotnie wspominane przeze mnie "Zwierzęce archiwum X", "Rezydencje surykatek - sezon I i II" oraz "Dziwaczne stworzenia" Nicka Bakera.
Te programy są inne od pozostałych filmów przyrodniczych, które możemy obecnie natrafić w TV.

Pierwszy program, w 70% jest poświęcony kryptozoologi, a takich, to naprawdę jest bardzo mało. Zresztą jest to bardzo ciekawy i jest poświęcony głownie tym kryptydom, dosyć mniej znanych np. nie ma nic mowy o Nessie czy Yeti, ale za to jest mowa o Inkalyambie czy o TW.

Drugi program, też jest wyjątkowy. Nie ma w nim mowy, o żadnych dużych zwierzętach typu lwy czy słonie(o których też coś zaraz powiem), tylko o małych, ale za to bardzo sympatycznych. Zresztą o surykatkach, dość znanych zwierzętach i lubianych, jest dosyć mało filmów dokumentalnych, a ten program pokazuje ich codzienne życie przez 24h.

Trzeci program, jest też wyjątkowy. Jak sama nazwa wskazuje, mowa jest w tym programie o dziwnych zwierzętach, nieznanych dla przeciętnego człowieka. Bo kto wie czym jest lub jak wygląda frynosoma, długoszpar czy pancernik karłowaty ?

Takie programy są bardzo ciekawe. Bo przyznam szczerze, że rzygać mi się chcę, od kolejnych filmów dokumentalnych o słoniach, lwach czy innych szympansach. Te zwierzęta zna każdy....może więc warto wspomnieć trochę o innych gatunkach, może mniej znanych, ale za to znacznie bardziej ciekawszych, bo mnie np. bardziej interesuje godzinny program poświęcony gwiazdonosowi, niż tyle samo trwający dokument o wzruszającej wędrówce słoni do Okavango....

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Kiedrzu, 07 Sie 2007, 20:19, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 07 Sie 2007, 20:36 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 20:55
Posty: 891
a kiedy ( wjaki dzień i w jakich godzinach)
leci zwierzęce archiwum x


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Filmy dokumentalne
PostWysłany: 07 Sie 2007, 20:39 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 10 Lip 2007, 08:29
Posty: 145
Niestety teraz "Zwierzęce archiwum X" już chyba nie leci...  :(
Ale nie jestem pewien na 100%...


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 148 posty(ów) ] Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group