Kryptozoologia
 
Obecny czas: 29 Mar 2024, 13:19

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dziwne ślady na śniegu w Polsce!
PostWysłany: 07 Gru 2010, 17:45 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
Cytuj:
Pawel napisał(a):
Czekamy na zdjęcia (no chyba że to zwykły żart ze strony szanownego Pana)



Myślisz, że specjalnie się tu zarejestrowałem żeby pisać takie farmazony ? Jeśli tak to gratuluję poczucia humoru :)

No przepraszam że to tak zabrzmiało ale w życiu widziałem sporo takich osób które chcą się pośmiać i "trollują". Nie znam Cię i dlatego piszę to. I czekam na zdjęcia tych śladów.

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


Zgłoś ten post
 Profil 
 
 Temat postu: Re: Dziwne ślady na śniegu w Polsce!
PostWysłany: 11 Mar 2011, 15:43 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 06 Lis 2010, 13:58
Posty: 15
No wiesz to w tym momencie raczej nie możliwe jak mowie to było kilka lat temu ale obiecuje Ci że jak zobacze je jeszcze raz, kiedykolwiek to na pewno zrobię im zdjęcie ;] Masz to jak w Banku!


Zgłoś ten post
 Profil 
 
 Temat postu: Re: Dziwne ślady na śniegu w Polsce!
PostWysłany: 14 Mar 2011, 20:58 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 09 Sie 2010, 14:10
Posty: 17
Sensasik, staraj się wrzucić te zdjęcia i filmy, jeśli to prawda, a ja jestem otwarty na wszelkie zjawiska paranormalne i dziwaczne, więc mam neutralny stosunek do tego i chętnie bym se loknął.


Zgłoś ten post
 Profil 
 
 Temat postu: Re: Dziwne ślady na śniegu w Polsce!
PostWysłany: 06 Kwi 2011, 19:54 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 06 Lis 2010, 13:58
Posty: 15
NIE WIEM CZY SŁYSZELIŚĆIE ALE W TV MÓWIĄ O TYM ŻE W BIELAWIE JAKAS MAŁPA ZAATAKOWAŁA 3 DZIECIAKÓW I TAK SIE SKŁADA ŻE TO MIEJSCE ZNAJDUJE SIĘ BARDZO BLISKO TEGO MIEJSCA WIEC MOZE TE DWIE HISTORIE MAJA ZE SAOBĄ COŚ WSPÓLNEGO!!! TYLKO KURDE PO 10 LATACH?! TU MACIE LINKA JAK KTOS NIE WIERZY Z WYPOWIEDZIA NA TVP3:

http://www.youtube.com/watch?v=gNabfG4SxZo


Zgłoś ten post
 Profil 
 
 Temat postu: Re: Dziwne ślady na śniegu w Polsce!
PostWysłany: 06 Kwi 2011, 21:20 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 06 Kwi 2011, 11:23
Posty: 2
kozackie.. nie wierzę że to był szympans :P jakiś Homonid :D


Zgłoś ten post
 Profil 
 
 Temat postu: Re: Dziwne ślady na śniegu w Polsce!
PostWysłany: 12 Kwi 2011, 01:28 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 06 Lis 2010, 13:58
Posty: 15
Hehe w innej sytuacji pewnie bym to wyśmiał, ale w sumie... cholera wie xD A że media rozdmuchały sprawę ( co było oczywiste i do przewidzenia) i zrobiły z tego mega sensację na miarę jakiegoś filmowego "KING-KONA" to już sprawa drugorzędna ;)


Zgłoś ten post
 Profil 
 
 Temat postu: Re: Dziwne ślady na śniegu w Polsce!
PostWysłany: 12 Kwi 2011, 15:09 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011, 20:20
Posty: 257
Miejscowość: Poznań
Budowa stopy mi coś przypomina: ostatnim znanym hominidem o takie budowie stopy był Ardipitek. Może to nasz kuzyn, którego droga ewolucji oddzieliła się od naszej przy Ardi? Może stopa, zamiast przybierać krztałt podobny do naszej, skróciła paluch? Wiem że ta teoria jest mało prawdopodobna, ale lepsza taka niż żadna.


Zgłoś ten post
 Profil 
 
 Temat postu: Re: DZIWNE ŚLADY NA ŚNIEGU W POLSCE!!! CO TO JEST?
PostWysłany: 31 Lip 2015, 11:29 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 01 Lut 2015, 13:54
Posty: 90
Bony napisał(a):
Ok ale co do śladów które niegdyś widziałem, jestem przekonany ze nie był to człowiek, ani żadne polskie zwierze, jedyne zwierze które ma odrobinę podobne ślady to polski niedźwiedź ale po pierwsze niedźwiedź chodzi zazwyczaj na 4 łapach, po drugie nie robi śladów co 1,5 metra, i po 3 nawet jeśli co robiłby na DOLNYM ŚLĄSKU w dodatku nikt by go nie zauważył hehe ;D


Niedźwiedzie spotyka się już w tej chwili na Dolnym Śląsku, ale w Sudetach. Są to wędrujące z Karpat młode samce. Szkoda, że nie zrobiłeś zdjęcia tych tropów.

-- 31 Sie 2015, 21:56 --

Sensasik napisał(a):
Witam serdecznie od 2 lat jestem na tropie czegoś dziwnego,ale do rzeczy. Pierwszy kontakt miałem 2 lata temu. Była zima,w lesie byłem ok 19. Z moim przyjacielem jak co sobotę wybraliśmy się do lasu w celu zrobienia kilka fotek. Naszym celem były dziki, liski, sarenki, oraz wszytko to co żyję i się porusza. Na śniegu było strasznie dużo śladów, bez problemu odgadłem ślad dzika, sarenki, ryjków czy wiewiórki. W pewnym momencie ślady dzików się urwały. (...) A teraz mała zagadka .Jak sądzicie jak byście byli zwierzątkami biegającymi po lesie i jak byście wiedzieli, że w pewnym miejscu mieszka coś dużego coś bardzo strasznego czy biegał byś tam na terenie tego czegoś ? Wyżej pisałem, że w pewnym momencie ślady dzików itp się urwały, jak by zwierzeta wiedziały, że tam nie można chodzić !!! Dochodzenie w tej sprawie trwa. Już ma dniach postaram się wrzucić opis, zdjęcia, filmy oraz samą postać tego czegoś

Znam to zjawisko. Jak kiedyś w jednym lesie koło Warszawy pojawiły się przejściowo wilki, to z tego uroczyska, gdzie były tropy watahy, dosłownie wywiało wszelkie lisy, sarny i łosie. Znalazłem tylko 1 trop dzika, którym zresztą wilki poszły. Za to wyjątkowo dużo tropów lisich widziałem po drodze w to miejsce, bliżej granicy puszczy, poza terenem, po którym buszowały wilki. Widać było, że lisy z rejonu "nawiedzonego" przez wilki się tam po prostu przeniosły.


Zgłoś ten post
 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 38 posty(ów) ] Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group