Kryptozoologia
 
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 19:00

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 30 Gru 2006, 15:54 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2006, 18:20
Posty: 285
Miejscowość: Iowa
Moim zdaniem jego śmierć zasługuje na temat na tym forum bo wstrząsneła... a właściwie poruszyła całym światem. Dyktator który miał ambicje zapisac się w Historii tuż obok Hitlera i Stalina, jego rządy upadły w moim zdaniem paranoicznej wojnie która nawet nie miała wiadomego celu... dzisiaj o 6 nad ranem w Bagdadzie został stracony przez powieszenie, czy to śmierć za łagodna ? czy może w ogóle ta kara była nieuzasadniona ?, moim zdaniem kara śmierci jest najbardziej poronioną karą jaką mógł wymyślić człowiek przeciez już nikt nic z tego nie będzie miał jedyne co to ludzie zaspokoją swoją chorą żądze zemsty... co wy sądzicie o śmierci tego człowieka ?

_________________
lt;bd> właśnie zadałem sobie zajebiście ciekawe pytanie..
po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk?


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 30 Gru 2006, 16:12 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
Jako przeciwnik kary śmierci nie byłbym za straceniem nawet Hitlera czy innego Kaliguli.
Czy to jest kara? To jest zemsta, zemsta prymitywnego społeczeństwa, któremu się wydaje że jeśli jakiś np. gwałciciel i morderca zostanie stracony, i będzie o tym głośno to już nie będzie więcej takich zbrodniarzy. Poza tym można przecież przez pomyłkę zabić niewinnego człowieka... NIE MOŻNA KARAĆ ZA ZBRODNIĘ DRUGĄ ZBRODNIĄ I JUŻ!
Jeszcze jakieś 10 miesięcy temu byłem zwolennikiem tej kary, ale w pewnym momencie pomyślałem sobie "jak można w imię prawa zabić człowieka?". Bo w ten sposób prtawo równierz staje się zbrodniarzem.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 30 Gru 2006, 16:16 
Mistrz zagadek
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2005, 17:33
Posty: 129
No i tutaj się z tobą zgodzę, chociaż sam z chęcią rozj**ał bym mu łeb. Kara śmierci to straszna, a jednocześnie zbyt "prosta" kara. Osobiście Skazałbym dziada na 50 lat ciężkich robót na pustyni, jak spróbowałby uciec ucięliby mu nogi, i dalej musiałby pracować. Wtedy może coś dotarłoby to tego dymanego wypierdka ludzkości. Tak samo z pedofilami. Zamiast 25 lat w pierdlu 25 lat w kopalni. Łatwiej skazać na śmierć niż na 50 lat pracy i to ciężkiej. Szkoda że go powiesili, ale tylko dlatego, że skazanie na 50 lat robót byłoby może przestrogą dla tych jego pierd****ych fanatyków w maskach. Tak rzecze JanP

_________________
ieustraszony poszukiwacz kryptyd


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 30 Gru 2006, 16:22 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2006, 18:27
Posty: 895
Ja nie popieram kary śmierci, ale nie dlatego, że jest zbyt okrutna,,po prostu uważam, że najdobitniejszą karą za każdą zbrodnię jest cierpienie psychiczne....śmierć nie powinna być karą, bo właściwie to żadna kara - człowiek umiera (do tego bezsensownie, bo nikomu to nie pomoże)i już nie cierpi, jakby wina została mu odpuszczona (jako że nie zakłądam istnienia piekła...)...
Saddam, i każdy kto popełnił taką czy podobną zbrodnię powinien dostać dożywocie, odseparowanie od wszelkich bliskich, wszystkiego co kocha, i chociaż nie wróciłby już do społęczeństwa, zrozumiałby (może...) co zrobił i umarł ze świadomością, że postępował w żuciu źle...a tak, to umarł z przeświadczeniem, że nic złego nie zrobił...to jest dopiero niesprawiedliwe....... :(
Uważam, że kara powinna uderzać w psychikę zbrodniaża, a nie w jego fizyczność - przeciez wszelkei zło rodzi się w psychice, karanie za jakąkolwiek zbrodnię śmiercią czy jakimkolwiek cierpieniem cielesnym świadczy o zacofaniu i prymitywizmie, to zabijanie dla samego zabijania i kolejna negatywna rzecz, jak odróżnia nas od zwierząt - zwierze nie zabija zwierzecia z zemsty, nie zabija dla przyjemności......

_________________
Ta demokracja to piękny stan, bo w niej się każdy czuje jak pan, bo w niej się każdy czuje jak gość, póki go hołotą nie nazwie ktoś!

www.azyl.schronisko.net - Pomagajmy bezdomnym kotom!


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 30 Gru 2006, 16:34 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
"Schnappi" napisał(a):
Ja nie popieram kary śmierci, ale nie dlatego, że jest zbyt okrutna,,po prostu uważam, że najdobitniejszą karą za każdą zbrodnię jest cierpienie psychiczne....śmierć nie powinna być karą, bo właściwie to żadna kara - człowiek umiera (do tego bezsensownie, bo nikomu to nie pomoże)i już nie cierpi, jakby wina została mu odpuszczona


Tutaj się nie zgadzam. A ch... mnie obhcodzi, że on nie zrozumie błędu, że nie będzie cierpiał. Mam go jeszzce utrzymywać w tym więzieniu z moich własnych podatków?! Niedoczkanie! A taki "saddamów" jest więcej. Wiesz ile można zaoszczędzić jakby ich wszystkich w komorę wsadzić? Cyklon B kosztuje raz - i działa sprawnie.

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 30 Gru 2006, 16:39 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Ja jestem jaknajbardzie "ZA" karą śmierci i jestem zadowolony z tego, iż Hussajn, zostal stracony.
A jeśli nawet...nie zostałby skazany na kare śmierci, to i tak znaczna większość irakijczyków chciałaby jego śmierci i nie jeden by chciał go pobić na śmierć.

Ot to tyle ode mnie.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 30 Gru 2006, 16:40 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2006, 18:20
Posty: 285
Miejscowość: Iowa
Chupas wiesz ile niewinnych ludzi dostaje w żyłe albo idzie do komory ? Poza tym ludzie krzyczą że nie jesteśmy zwierzętami to dla czego nie mielibyśmy miec innych metod jak eliminacja jednostek zagrażających stadu ?

_________________
lt;bd> właśnie zadałem sobie zajebiście ciekawe pytanie..
po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk?


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 30 Gru 2006, 16:48 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
"Kiedrzu" napisał(a):
A jeśli nawet...nie zostałby skazany na kare śmierci, to i tak znaczna większość irakijczyków chciałaby jego śmierci i nie jeden by chciał go pobić na śmierć.

Kiedrzu, zdajesz sobie sprawę z tego co w Iraku się będzie teraz działo? Saddam może dopełnic swojego dzieła zniszczenia po śmierci... Nie jest to na pewno zbyt dobre dla Polski, która ma tam żołnierzy bo przypuszczam, że niedługo co tydzień bedziemy słyszeć o śmierci naszych rodaków w tym piekle na ziemi... :(

[size=9px][ Dodano: 2006-12-30, 17:50 ][/size]
Zresztą, pokażcie mi kraj w którym obowiązuje kara śmierci, i jest często wykonywana, a w którym ilość zbrodni jest minimalna.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


Ostatnio edytowany przez nikifoor, 30 Gru 2006, 16:50, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 30 Gru 2006, 16:52 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Dla mnie wszystkie istoty żywe dzielą sie na dwie grupy:
-zwierzęta
-to, co musi umrzeć

Zwierzętami są zarówno ludzie, jak i zwierzęta (z podziału biologicznego), ale tylko ci którzy nie łamią praw natury. Wg mnie należeć do "zwierząt" to zaszczyt.

Reszta, czyli w skrócie "must die". Husajn, podobnie jak hodowcy zwierząt futerkowych itd., zalicza się właśnie do "must die".

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 30 Gru 2006, 16:57 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
Chupas, przecież wszystkie organizmy muszą umrzeć... Dla mnie lepiej powsadzać zbrodniarzy do jakichś zakładów pracy, gdzie przyslużą się społeczeństwu, a może nawet zresocjalizują się...

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


Ostatnio edytowany przez nikifoor, 30 Gru 2006, 16:57, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 30 Gru 2006, 16:59 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
"nikifoor" napisał(a):
Nie jest to na pewno zbyt dobre dla Polski, która ma tam żołnierzy bo przypuszczam, że niedługo co tydzień bedziemy słyszeć o śmierci naszych rodaków w tym piekle na ziemi... :(

Poczekamy, zobaczymy....gwarantuje ci, że w ciągu tygodnia nie dojdzie do śmierci polskich żołnierzy w Iraku.

Jeśli by tak miało być....to już dziś byśmy słyszeli o takowych atakach na żołnierzy i to obojętnie jakiej narodowości.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 30 Gru 2006, 17:02 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
"nikifoor" napisał(a):
Dla mnie lepiej powsadzać zbrodniarzy do jakichś zakładów pracy, gdzie przyslużą się społeczeństwu, a może nawet zresocjalizują się...


Nawet jeśli owy zbrodniarz, skrzywdziłby w jakiś sposób twoją rodzine(pfluuu, pfluuu...wypluwam te słowa),
to czy chciałbyś by ten zbrodniarz miał się udać do jakiegos zakładu pravcy "gdzie ponoć by stał się dobrym chłopcem".


Tu już troche przesadzam, no ale chciałbym się dowiedzieć tego od ciebie .

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 30 Gru 2006, 17:07 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
"Kiedrzu" napisał(a):
Nawet jeśli owy zbrodniarz, skrzywdziłby w jakiś sposób twoją rodzine(pfluuu, pfluuu...wypluwam te słowa),
to czy chciałbyś by ten zbrodniarz miał się udać do jakiegos zakładu pravcy "gdzie ponoć by stał się dobrym chłopcem".

Mam nadzieje że prymitywna żądza zemsty nie ogarnęłaby na tyle mojego umysłu, bym chciał żeby ktoś zginął. Życia czy zdrowia tego skrzywdzonego członka mojej rodziny ta śmierć i tak by nie przywróciła....

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


Ostatnio edytowany przez nikifoor, 30 Gru 2006, 17:08, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 30 Gru 2006, 17:25 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
"nikifoor" napisał(a):
Chupas, przecież wszystkie organizmy muszą umrzeć... .


"Muszą umrzeć" w sensie muszą umrzeć od razu jak się je dorwie. A nie śmiercią naturalną.

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 31 Gru 2006, 00:26 
Mistrz zagadek
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2005, 17:33
Posty: 129
A ja widziałem egzekucję, a wy nie, hahahahahaha!!!!!!!!!!!

_________________
ieustraszony poszukiwacz kryptyd


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 31 Gru 2006, 01:03 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2006, 18:20
Posty: 285
Miejscowość: Iowa
Już od rana filmik jest na necie ;p tylko że ucięty trochę...

_________________
lt;bd> właśnie zadałem sobie zajebiście ciekawe pytanie..
po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk?


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 31 Gru 2006, 01:18 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Samej egzekucji nie sfilmowano, tylko moment jak zakładano Husseynowi sznur na szyję.

Ja jestem jak najbardziej za karą śmierci. Tyle że przed wykonaniem zbrodniarz powinien być torturowany, aby czuł się tak samo, jak własne ofiary...

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 31 Gru 2006, 01:33 
Początkujący
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2006, 17:43
Posty: 14
Miejscowość: Warszawa
jedna sprawa... oni mówią że zaprowadzają demorkacje- jak? w jaki sposób? siłą? wybaczcie ale to nie jest demorkacja.. to czysty akt agresji.. oni nawet nie mieli tej broni o której tyle było.. tyle odemnie, bardziej liczyl bym na powieszenie Busha bo saddam to mnie malo interesował..


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 31 Gru 2006, 12:31 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2006, 18:20
Posty: 285
Miejscowość: Iowa
Już do sieći trafił film w słabej co prawda jakości ale pokazujący całą egzekucje i na końcu Saddama wiszącego na sznurze.

_________________
lt;bd> właśnie zadałem sobie zajebiście ciekawe pytanie..
po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk?


 Profil 
 
 Temat postu: Saddam Husajn
PostWysłany: 31 Gru 2006, 13:37 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
"Rads0n" napisał(a):
Już do sieći trafił film w słabej co prawda jakości ale pokazujący całą egzekucje i na końcu Saddama wiszącego na sznurze.

Średniowiecze... Na pociechę publiczności wystawia się egzekucję. Brak mi słów :(.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group