Kryptozoologia
 
Obecny czas: 25 Kwi 2024, 17:24

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dzieci indygo
PostWysłany: 09 Paź 2006, 22:39 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Dzieciaki "niezwykle utalentowane" i "superuzdolnione". Ich misja jest naprawa tego zepsutego swiata pelnego zla, pokus i innych negatywnych rzeczy. Zaczely przychodzic na swiat w latach piecdziesiatych, ostatnie mialy sie urodzic okolo 2000 roku. Po nich nadejda Dzieci Krysztalowe.

Mowa, oczywiscie, o dzieciach indygo. Poswiecono im juz setki ksiazek, tysiace artykulow w czasopismach popularnonaukowych i specjalistycznych periodykach. Nadal jednak istnieja sceptycy negujacy ich umiejetnosci.

Czy dzieci indygo sa wsrod nas? Czy naprawde sa tak uzdolnione, jak sie je przedstawia? Czy moze sa to tylko dzieciaki z ADHD, ktorych rodzice wymyslili sobie, ze sa one "nadzwyczajnie uzdolnione"?

Zapraszam do dyskusji.

Zdania na temat dzieci indygo sa podzielone, co widac np w komentarzach do artykulu "Poznaj dzieci indygo" (artykul ukazal sie na lamach Paranormalium w polowie sierpnia)

Cytuj:
Motylek_vip -- Saturday, August 19 2006, 06:36 pm
Nie poznałam nigdy takiego dziecka...Myślę że praca z nimi jest bardz potrzebna to co robi Nikki jest niewiarygodne. To wspaniałe ze sa ludzie ktorzy nie mysla tylko o sobie...

fgfsd -- Monday, August 21 2006, 02:23 pm
a idzcie z tymi kretynami :) jakie tam indygo po prostu to chore na umysle dzieci ktorych rodzicie maja jakas manie i mimo choroby chca zeby och byly wyjatkowe :D maja nagle stac sie panami swiata moze :D wezcie oszczedzice tych artow bo to jest zalosne te dzieci maja ADHD i tyle reszta to wyssane z palca bzdury nie bylo by tej propagandy gdyby nie zalosni rodzice wmawiaja dziecku sobie i swiatu ze ich pociecha jest rozwinieta ,ze powinna uzdrowic swiat ,ze to fenomen istny powder :D zamist pogodzic sie z choroba swojego dziecka i mu jakos pomoc zalosni ludzie i tyle

Smok -- Monday, August 21 2006, 03:08 pm
byc moze ale jesli dziecko naprawde w to uwierzy...wiara przenosi góry

bruce dickinson -- Tuesday, August 22 2006, 05:13 pm
w 100% popieram fsgd

arek -- Thursday, August 24 2006, 10:08 am
myślę że faktycznie rodzice próbują dowartościować siebie dowartościowując dzieci z ADHD ,te dzieci faktycznie wymagają innego traktowania ,ale do dzieci indygo ? to tak niekoniecznie indygo są pobudliwi ale nie agresywni w kierunku przemocy a tak często jest w przypadku ADHD ,ale skoro to im(rodzicom i dzieciom)to pomaga żyć to fajnie

nana -- Wednesday, August 30 2006, 02:53 pm
Nie wykluczam tego, że te dzieci są takie na serio, ale strasznie mnie wkurzył ten test (Czy twoje dziecko jest dzieckiem indygo?) Przecież na pewno wielu rozwiązywało psychotesty w gazetkach czy w internecie i bardzo często wychodziły fałszywe rzeczy. To się wyolbrzymi, tamtego nie dostrzeże przy zaznaczaniu odpowiedzi i już bzdury wychodzą (w dodatku w np. pytaniu o utalentowanie dzieciaka rodzice są skłonni do przesady). Czemu więc tu ma wyjść prawda? Zapominają, że każdy - jak również każde dziecko indygo - jest inny. Zresztą wychodzi z tego, że sama powinnam kiedyś być dzieckiem indygo (miałabym 17 poprawnych w czasie mojego dziecistwa), a jakoś żadnego ducha czy innych typków nie widywałam! Cała ta szopka z indygo jest mocno podejrzana...

Kamka -- Wednesday, September 20 2006, 12:56 pm
Robiłam sobie ten test i wyszło mi poprawnych 19. Kiedyś juą słyszałam o tym ale to olałam. Czy dzieci indygo naprawdę mają niezwykłe zdolnośći paranormalne? Zauwarzyłam, że (jeśli naprawde jestem indygo)gdy spróbowałam zrobć coś ,,paranormalnego'' to udaje mi się to nadzwyczaj dobrze (jasnowidzenie, widzenie na odległość itp.) Szkoda, że w polsce nie ma takich zajęć, chętnie bym poszła. Pozdrawiam i proszę o kontakt x_kamileczka93_x@poczta.onet.pl

O -- Friday, September 22 2006, 12:56 am
nie ma tu natomiast nic o naszej misji w tym swiecie...i nie kazde z nas ma ADHD...Ja nie mam,a jednak znam swoje przeznaczenie.

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group