Kryptozoologia
 
Obecny czas: 29 Mar 2024, 05:57

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 112 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 22 Cze 2011, 12:21 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2008, 14:18
Posty: 283
Miejscowość: Olsztyn
Zdajesz sobie sprawę, że w środowisku, jak sam zauważyłeś, sceptyków, ten argument nie jest zbyt mocny? Nie przekonasz nas do kosmicznego autorstwa tych rysunkiem teorią, że kosmici mogli to zrobić, bo zrobili piramidy. Ale nie krępuj się, podaj te solidne argumenty, bo do tego chyba dążysz.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 22 Cze 2011, 12:22 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011, 20:20
Posty: 257
Miejscowość: Poznań
Nie przesadzaj z tymi piramidami- to nieudowodnione


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 22 Cze 2011, 12:42 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 11:40
Posty: 762
Miejscowość: Okolice Tarnowa
W Egipcie nie było dość ludzi, aby postawić Wielką Piramidę, ani żywności, aby ich wykarmić. Egipcjanie nie mieli lin, sań ani drewna potrzebnego do transportu ciężarów, a ówczesnymi sposobami nie dałoby się wydobyć, obrobić i przetransportować tak dużych kamieni. Egipcjanie nie mogli sami wyrównać tak dokładnie terenu pod piramidę ani znać takich zaawansowanych wartości matematycznych jak liczba pi czy fi, które wykorzystano w proporcjach Wielkiej Piramidy. Piramidy w Gizie pojawiły się bez żadnych pierwowzorów architektonicznych. Wniosek? Egipcjanom pomogli kosmici.

_________________
Pozdrawiam


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 22 Cze 2011, 12:57 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2006, 18:55
Posty: 1114
Miejscowość: Konin
Cytuj:
W Egipcie nie było dość ludzi, aby postawić Wielką Piramidę, ani żywności, aby ich wykarmić. Egipcjanie nie mieli lin, sań ani drewna potrzebnego do transportu ciężarów, a ówczesnymi sposobami nie dałoby się wydobyć, obrobić i przetransportować tak dużych kamieni. Egipcjanie nie mogli sami wyrównać tak dokładnie terenu pod piramidę ani znać takich zaawansowanych wartości matematycznych jak liczba pi czy fi, które wykorzystano w proporcjach Wielkiej Piramidy. Piramidy w Gizie pojawiły się bez żadnych pierwowzorów architektonicznych. Wniosek?


Wnisek? Egipcjanie dzięki świetnemy wykorzystaniu Nilu, sprowadziali drewno barkami z dżungli, a dzięki sieci dróg i dobrym kontaktom z Mezopotamią oraz Europejczykami, mieli konie które umożliwiały transport kamieni z pobliskich jego skupisk.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 22 Cze 2011, 13:06 
Quizodawca
Quizodawca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2008, 18:24
Posty: 180
Miejscowość: Ruda Śląska
WoJtAssss, miałeś coś udowodnić. Więc udowodnij teraz każdą z tez, jakie postawiłeś (bo wiesz, teza to nie dowód). Najbardziej mnie ciekawi to:
WoJtAssss napisał(a):
ani znać takich zaawansowanych wartości matematycznych jak liczba pi czy fi
Dlaczego niby nie mogli (skoro jak wiadomo znali je)?

_________________
"But this darkness is really full of light"

"Jeśli wszyscy myślą tak samo, to ktoś nie myśli wcale." Gen. George Patton


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 22 Cze 2011, 13:07 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2008, 14:18
Posty: 283
Miejscowość: Olsztyn
Jaki masz sposób, aby udowodnić możliwości matematyczne Egipcjan? Co zaś się tyczy braku wzorców architektonicznych, to jest to wniosek wyprowadzony z daleko posuniętej ignorancji i braku wiadomości. To, że takowych wzorców nie znasz, nie oznacza, że ich nie było. Piramidy, jakie znamy, są w zasadzie wariacją na temat jeszcze starszych form architektury grobowej - mastab. Mastaby to były takie jednopoziomowe budowle, składające się z części nadziemnej i podziemnego grobowca. Kolejnym etapem w drodze do znanych nam piramid, była piramida schodkowa, wybudowana w Sakkarze dla faraona Dżesera. Zgodnie z pomysłem architekta, miała to być dwupoziomowa mastaba. Ale faraonowi spodobał się tak pomysł, że zażyczył sobie aż 6 poziomów, w wyniku czego powstała piramida schodkowa. Kolejni faraonowie nie chcieli być gorsi od swych poprzedników i tak doszli do znanych nam piramid (Cheopsa, Chefrona, Mykerinosa)


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 22 Cze 2011, 13:16 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 11:40
Posty: 762
Miejscowość: Okolice Tarnowa
Co to? hhmmmmmmmmm.....poza ziemska cywilizacja? kosmita? nie na pewno nie tak se narysowali z nudów,heh na pewno tak pomyślą sceptycy na tym forum.

Image

Image

-- 22 Cze 2011, 14:20 --

Ariena napisał(a):
Dlaczego niby nie mogli (skoro jak wiadomo znali je)?

owszem mogli je znać , ale może już po wizycie obcej cywilizacji ?

_________________
Pozdrawiam


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 22 Cze 2011, 13:27 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2008, 14:18
Posty: 283
Miejscowość: Olsztyn
Ymm... tak, to naprawdę wspaniały sposób na inteligentne skomentowanie argumentów rozmówcy. Bo przecież to wszystko wymyślone, zakłamane i tak se wymyśliliśmy, bo jesteśmy złymi sceptykami i nie chcemy uwierzyć w obiektywną prawdę, że kosmici zbudowali piramidy. I jakieś dyrdymały prawimy.
Co chcesz udowodnić tym zdjęciem? Obecność przedstawicieli obcej cywilizacji? Bo ja, szczerze mówiąc, widzę tu mężczyznę łapiącego za skrzydła gęś. Chodzi ci o to obok niego? Może cokolwiek by z tego było, gdybyś wstawił tylko to 2 zdjęcie, słabszej jakości. Tam faktycznie nie bardzo widać, co to jest, więc można swobodnie podciągnąć pod kosmitę. Bo ten z większą ilością szczegółów nie przypomina już kosmity. Chociaż czekaj... nie no, są wielkie czarne oczy, to musi być obcy!


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 22 Cze 2011, 13:35 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011, 20:20
Posty: 257
Miejscowość: Poznań
Zresztą, nawet jeśli tu nie chodzi o gęś, to przecież egipcjanie znali abstrakcję. To się też tycz wszystkich hieroglifów, które zaraz tu wsadzisz.


Tak wogle, czy tylko mi to przypomina roślinę?


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 22 Cze 2011, 13:57 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 11:40
Posty: 762
Miejscowość: Okolice Tarnowa
eh... niektórzy tutaj chyba zaczną przypuszczać że to przybysze z kosmosu tylko wtedy jeśli przylecą pod wasz dom i powiedzą to my zbudowaliśmy piramidy ehh...Każdy ma swoją teorię i chyba tak już pozostanie :)

_________________
Pozdrawiam


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 22 Cze 2011, 14:19 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Wrz 2010, 14:48
Posty: 267
Hm...to nie jest cały kadr tego zdjęcia.....Nie pamiętam na jakiej stronie,ale widziałem je całe i wiesz, to nie był kosmita.


Edit: Temat to 'tajmenicze rysunki z nazca', a po 70 postach to zaczyna odbiegać od tematu! Chcecie dalej dyskutować, to załóżcie inny temat xD


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 25 Sie 2011, 23:03 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2006, 18:55
Posty: 1114
Miejscowość: Konin
http://nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2429 - kolejne tajemnicze rysunki, tym razem z Chin.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 27 Sie 2011, 21:41 
Zaawansowany
Zaawansowany

Rejestracja: 18 Lip 2008, 08:14
Posty: 252
w Biblii macie na większość pytań odpowiedzi (obcych też to się tyczy, architektury także)..tylko czytajcie sami bez komentarzy:) Nie trzeba dodawać, że w innych pismach (sumeryjskich, indyjskich, mormońskich) też mamy wiele przekazu dla potomnych..ale nie umiemy czytać. Przykładowo poczytajcie jak i kto np; odkrył Troję..w jaki sposób.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 28 Sie 2011, 21:00 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lis 2010, 16:59
Posty: 82
Miejscowość: Łomża
Znam tę historie. Gościu kierując się Iliadą doszedł do pewnego miejsca i tam dowiedział się od miejscowych że kiedyś było tam miasto i tak je odkrył. Niestety większość ludzi jest bardzo ograniczona i nie potrafi zrozumieć co chcieli przekazać nam ci co już byli. Dobrym przykładem jest transmutacja ołowiu lub bizmutu w złoto, w starożytności i średniowieczu wiedzieli ze jest to możliwe ale nie wiedzieli jak tego dokonać, teraz jest to możliwe około 30 lat temu jeden naukowiec udowodnił że da się tego dokonać w reaktorze jądrowym. A od średniowiecza uważano ze jest to niemożliwe. Kiedyś mieli pomysły a dziś mamy możliwości.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 03 Mar 2012, 10:28 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2006, 18:55
Posty: 1114
Miejscowość: Konin
http://www.infra.org.pl/historia-/arche ... skie-nazca

A teraz rysunki od arabów.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 07 Mar 2012, 20:23 
Nowa krew
Nowa krew
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011, 14:34
Posty: 1
malinos92 napisał(a):
Gościu kierując się Iliadą

Nie jestem pewien, czy w "Iliadzie" jest dostatecznie dużo wskazówek dotyczących położenia Troi, aczkolwiek czytałem półtora roku temu i niektóre fragmenty mogły mi wylecieć z głowy. Ale o przekazach miejscowych też czytałem. Co do samego odkrywcy, to jego poczynania były dość kontrowersyjne, gdyż był w stanie niszczyć przedmioty, które przeczyły jego teorii lub nie były z nią związane.

Oglądnąłem cztery kawałki tego filmu, na więcej nie mam ochoty, bo musiałbym dalej oglądać z ang napisami i wciąż słuchać tych dziwnych panów. Są strasznie podekscytowani, bo albo wierzą w to, co mówią, ale nie zdają sobie sprawy z tego, że my (tj. większość oglądających) raczej nie, albo nie wierzą i dość nieudolnie "grają" te emocje. Miałem cały czas wrażenie, że to wszystko jest kręcone dla jaj, a zwłaszcza wtedy, gdy wypowiadał się ten starszy pan z broda i w okularach lub ten z kwejka. Ta ich pewność siebie: Oni latali, to jest rakieta, to jest skafander, to jest aparatura do oddychania, ta góra została zrównana...

Przechodząc do tematu, jakąkolwiek ingerencję kosmitów w rozwój cywilizacji rozważałbym, gdyby przyszło mi napisać jakieś sf i tylko wtedy. Ludzie siłą rzeczy dążą do ułatwienia sobie życia, więc z czasem wynajdywali nowe rzeczy i dokonywali nowych odkryć. Co do konkretnych tworów z Nazca, to po prostu zostały one zrobione dla bogów, aczkolwiek niezbyt przekonuje mnie teza, że bogami tymi byli jacyś kosmici. Poza tym religia i wgl kultura ludów Ameryki Prekolumbijskiej nie jest poznana jakoś specjalnie dobrze, więc możemy sobie gdybać, choć oczywiście można i tak

PS chyba pierwszy post, więc witam wszystkich.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 06 Maj 2014, 21:41 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 11:40
Posty: 762
Miejscowość: Okolice Tarnowa
Tak sobie przeglądam te ciekawe dyskusje i doszedłem do wniosku że :
Egipcjanie nie mogli zbudować piramid w Gizie.Brak czasu za panowania Faraona, na ułożenie wszystkich kamiennych bloków wielkiej piramidy, wyklucza zbudowanie jej przez Egipcjan. To stwierdzenie jest najistotniejszym czynnikiem w kwestii, kiedy zostały zbudowane piramidy w Gizie. Wielka piramida w Gizie jest zbudowana z dwóch i pół miliona kamiennych bloków. By taką ilość kamiennych bloków, dostarczyć i ustawić w odpowiednim miejscu konstrukcji piramidy, należało każdego dnia ustawić 330 takich bloków . Brakowałaby budowniczym siedmiokrotna ilość czasu co dziewięć minut, musiałby być transportowany jeden kamienny blok.Jeden taki blok na godzinę, ostatecznie taka częstotliwość transportu jest do przyjęcia.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 07 Maj 2014, 08:49 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013, 10:28
Posty: 91
Proste wytłumaczenie - wszystko to sprawka Reptilian :hihi:


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 07 Maj 2014, 11:12 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2011, 17:20
Posty: 260
Możesz wyjaśnić w jaki sposób dokonałeś lub z jakiego źródła zaczerpnąłeś te obliczenia z blokami? Co do tego że za życia faraona nie wystarczyłoby czasu na wybudowanie całej piramidy to zaznaczę że w przypadku Wielkiej Piramidy, Cheops zaczął najprawdopodobniej pracę nad nią jeszcze przed śmiercią swojego ojca. Co do lat jego panowania istnieją rozbieżności ale najczęściej podaje się przedział 30-50 lat. Oficjalnie podaje się, że piramida została wzniesiona w 20 lat. Herodot podawał, że odbyło się to przy pracy 100 tys robotników. Myślę, że w rzeczywistości trwało to dłużej i na pewno w jednym momencie nie pracowała przy niej taka ilość robotników, gdyż nie było po prostu takich możliwości. Jednak uważam, że taki argument, że nie starczyłoby czasu, jest bardzo bardzo naciągany, a nawet jeżeli to nie można wykluczyć, że piramida została ukończona już po śmierci władcy. A może Cheops w ogóle w niej nie spoczął... Z piramidami mamy niestety więcej znaków zapytania niż konkretów, ale na pewno nie uważam, że z tego powodu należy od razu przypisywać ich budowę kosmitom. Nie odbierajmy tak szybko takiego osiągnięcia tak wspaniałej cywilizacji ;)


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 07 Maj 2014, 14:37 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 11:40
Posty: 762
Miejscowość: Okolice Tarnowa
Widzę że nawiązujecie do von denikena kosmici , reptilianie :? . On to ma już tak zryty beret że heh, te jego teorie potrafią rozbawić do łez ;). Skąd zaczerpnąłem tych obliczeń ,z różnego typu programów telewizyjnych , może troche z neta , obejrzyj sobie , są filmy dokumentalne o starożytności ;) . polecam.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 07 Maj 2014, 17:08 
Zaawansowany
Zaawansowany

Rejestracja: 06 Lip 2013, 18:59
Posty: 262
Miejscowość: Przemyśl/ Kosienice
Pojawiały się teorie jakoby piramidy były zbudowane z mieszanki którą można by nazwać betonem. To ma większy sen niż teorie związane z kosmitami itp.
A te obliczenia to za przeproszeniem z du** wzięte.


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 07 Maj 2014, 17:10 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2008, 14:18
Posty: 283
Miejscowość: Olsztyn
Jeszcze jeden link w sprawie budowy piramid i transportu skalnych bloków:
http://kopalniawiedzy.pl/piramida-woda- ... port,20211


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 07 Maj 2014, 18:16 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2011, 17:20
Posty: 260
Cytuj:
Widzę że nawiązujecie do von denikena kosmici , reptilianie :? .

No ja bardziej niż do von denikena nawiązałem do ciebie Wojtas :D i do twoich postów trochę wyżej. Nie wiem czy zmieniłeś od tamtej pory poglądy w tej sprawie, no ale co raz napisane zostaje ;)


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 08 Maj 2014, 20:15 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 11:40
Posty: 762
Miejscowość: Okolice Tarnowa
Ja się jeszcze nie spotkałem z twierdzeniem iż piramidy zostały w 100% wzniesione przy użyciu siły ludzkich rąk bo to niemożliwe , nie wiem co kto czyta czy ogląda , ale ciężko trafić na coś takiego jak to co tu co niektórzy wypisują, :D , może jak głębiej poszukam to znajdę. ;)


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 10 Maj 2014, 07:16 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2010, 14:43
Posty: 754
A propo tego
[quote="WoJtAssss"]Co to? hhmmmmmmmmm.....poza ziemska cywilizacja? kosmita? nie na pewno nie tak se narysowali z nudów,heh na pewno tak pomyślą sceptycy na tym forum.

Image

Image

To rysunek wazonu. Zauważcie że wszystkie postaci- zwierzęta, ludzie i bogowie były rysowane przez egipcjan z profilu, więc czemu ufoka niby narysowali od przodu?


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 10 Maj 2014, 12:18 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Sie 2011, 21:59
Posty: 137
Właśnie też chciałam zauważyć że to najprawdopodobniej wazon bądź inny przedmiot, ale wyprzedzono mnie :D. Te zielone "oczy" na wyraźniejszym zdjęciu wyglądają jakby z czegoś wystawały a nie były częścią twarzy. I jak zauważył MarcinK Egipcjanie stosowali perspektywę odrzutowaną (gwoli ścisłości, bo to z profilu do końca nie jest ;) ). Warto pamiętać o tym fakcie w przyszłych zagadkach.
No chyba że kosmici posiadali taką fizjognomię że dało się ich uwiecznić tylko z frontu :hihi: . Bo wątpię by chcieli ich w ten sposób wyróżnić, faraonowie i bogowie również byli "odrzutowi".


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 10 Maj 2014, 16:26 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2006, 18:55
Posty: 1114
Miejscowość: Konin
http://www.infra.org.pl/historia-/arche ... te-z-nazca


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 11 Maj 2014, 10:12 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 11:40
Posty: 762
Miejscowość: Okolice Tarnowa
Czasami odnoszę wrażenie że tylko ja tu , próbuję wyjaśniać te wszystkie zagadki i różnego typu teorie , związane z starożytnym Egiptem , a nie trzymać się teorii , że to ludzie stworzyli w 100% koniec kropka . :), i odnoszę też coraz większe wrażenie , że to forum powinno powoli zmieniać nazwe na ScyptoZoo (bez urazy ) ale tak to wygląda , A i dzieki SWAT za link poczytam :).


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 11 Maj 2014, 10:23 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2011, 17:20
Posty: 260
No forum jak na razie nazywa się KryptoZoo i zajmujemy się tu głównie kryptozoologią przypominam, a ten temat znajduje się w dziale offtopic ;) Może Wojtas masz jakieś informacje, których my nie znamy, no ale to forum kryptozoologiczne, więc chyba mamy prawo ;)
Wracając do tematu, jeżeli ludzie nie stworzyli piramid w 100% jak to wnioskujesz, to kto miałby im w tym pomóc czy coś? Jak się te procenty rozkładają według Ciebie? ;)


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Tajemnicze Rysunki z Nazca
PostWysłany: 11 Maj 2014, 12:08 
Doświadczony
Doświadczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2010, 14:43
Posty: 754
WoJtAssss napisał(a):
Czasami odnoszę wrażenie że tylko ja tu , próbuję wyjaśniać te wszystkie zagadki i różnego typu teorie , związane z starożytnym Egiptem , a nie trzymać się teorii , że to ludzie stworzyli w 100% koniec kropka . :), i odnoszę też coraz większe wrażenie , że to forum powinno powoli zmieniać nazwe na ScyptoZoo (bez urazy ) ale tak to wygląda , A i dzieki SWAT za link poczytam :).

Kwestia jest taka że nie masz na to żadnych dowodów- obcy to tak naprawdę wazon z kwiatami, rysunki maszyn latających to hieroglify z różnych epok nałożone na siebie (na dodatek jedne są wypukłe a drugie wklęsłe)...


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 112 posty(ów) ] Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group