Kryptozoologia
 
Obecny czas: 28 Mar 2024, 12:23

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 226 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 06 Sty 2007, 16:17 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
http://www.itvp.pl/podrozezzartem/odcin ... 19/lp/3588
Tu można obejrzeć odcinek "Podróży z żartem" o Nepalu. Tylko wybierzcie lepszą jakość, bo w gorszej u mnie nie ma dźwięku.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


Ostatnio edytowany przez nikifoor, 06 Sty 2007, 16:17, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 07 Sty 2007, 11:38 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Objerzałem....lecz nie do końca...
Ogółem program był ciekawy....było o WS, wilku workowatym, ogopogo, nessie, wspomniano o najpopularniejszych hominidach z każdego kontynentu(choćby yeren i yeti)...a dalej ?
Nie wiem...bo zasnąłem :/ ;).

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 10 Sty 2007, 15:09 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
HA! Oglądałem bajerancki film po niemiecku Von Mytchen und Maschien Mit der Havley durzch(?) New Mexico. Był to program wyłącznie o potworach morskiech. Głównie o Patagońskim potworze oraz tym z nowej zelandii. Było nawet nigdy wczesniej nie publikowane zdjecie cabdosaura wyłowionego u wybrzezu UWAGA NZ! Relacje o potworach oraz wnikliwe badanie kosci i anatomii Ziu Maru. Doprawdy piekny film! :D :grin: :)

[size=9px][ Dodano: 2007-01-10, 16:15 ][/size]
"Kiedrzu" napisał(a):
Przypomniał mi sie pewwny bardzo dobry film, w którym po częsci można uznać , że wysteouje kryptyda.
"Braterstwo wilków" ----tam jest pewna bestia, wilko-podobna i całą tą historie można po części skojarzyć ze słynną Bestią z Guevandy.
Ehhh to była bestia z Geavudan... tylko że to była lekka przeróbka prawdziwej historri...

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 10 Sty 2007, 15:33 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
"Pawel" napisał(a):
Ehhh to była bestia z Geavudan... tylko że to była lekka przeróbka prawdziwej historri...

LEKKA? Ten film to zniewaga dla Bestii z Geavudan! Oni z niej zrobili jakąś potworzynę w stalowym pancerzu! Niesprawiedliwe...

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 10 Sty 2007, 15:39 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2006, 18:20
Posty: 285
Miejscowość: Iowa
Cytuj:
Oni z niej zrobili jakąś potworzynę w stalowym pancerzu! Niesprawiedliwe...


No nie wiadomo czym właściwie była ta cała bestia ;p

_________________
lt;bd> właśnie zadałem sobie zajebiście ciekawe pytanie..
po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk?


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 10 Sty 2007, 15:55 
Początkujący
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2007, 11:58
Posty: 24
Eh... wiadomo - wilkiem ze wścieklizną...


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 10 Sty 2007, 16:57 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Pawel, mógłbyś wspomnieć więcej o tym truchle Cadborozaura w NZ ??
Zainteresowała by mnie to i napewno innych też.

A co wypowiedzi Thylacine....to czy chodzi ci o film, czy o rzeczywistości ??
Bo o tym drugim z chęcią moge się pokłócić....

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 10 Sty 2007, 17:08 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2006, 18:27
Posty: 895
[size=18px]TAK! Pawel, koniecznie powiedz cos wiecej o tym kadboroaurze! [/size]:D

_________________
Ta demokracja to piękny stan, bo w niej się każdy czuje jak pan, bo w niej się każdy czuje jak gość, póki go hołotą nie nazwie ktoś!

www.azyl.schronisko.net - Pomagajmy bezdomnym kotom!


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 10 Sty 2007, 17:49 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
O, też coś mam Schnappi, może Cie zainteresuje (chociaż prędzej DOmimena):
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... borosaurus
Film przedstawia wiele aspektów spojżenia na dinozaury, np. "Dinozaury a biblia". Trwa dwie i pół dodziny ;P

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 10 Sty 2007, 20:41 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
Otóż wielorybnicy opowiadali jak złowili wieloryba rozcieli i wypadło z niego 6m długa wstęga z glowa podobna do końskiej. Wyglada jak reszta cabdosaurów. Zdjecie choc czarno-białe dość dobrze można było rozrużnic mocno nadtrawiona głowę. Na paincie narysowalem ksztalt tej glowy :wink:
*Białym oznaczyłem szare plamy na ciemnym cielsku.
Image

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


Ostatnio edytowany przez Pawel, 12 Sty 2007, 11:35, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 02 Lut 2007, 18:56 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
INFO:
Dzis na kanale PLANETE o godzinie 20.45(tym razem znacznie wcześnie), będzie film dok. pt: "Tropiciele nieznanych zwierząt".
O tym programie mówiłem już kilka postów temu, tylko niestety podczas oglądania tego filmu, zasnąłem ;).
Tak więc będe miał okazje by obejrzeć cały ten dokument jak i inni też.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 02 Lut 2007, 21:30 
Redaktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2006, 12:00
Posty: 881
Było coś ciekawego bo niestety nie oglądałem......

_________________
dzika przyroda. exploracja i odkrycia zoologiczne. wild fauna & flora notes. from quatl pietrzak/quatlwork . 2008-2017.


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 02 Lut 2007, 21:34 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Teraz obejrzałem o końca i szczerze mówiąc, poza nessie, WS,WK i o globsterze nic nie było nowe i godnego powiedzenia.
Aczkolwiek było ciekawie rozwinięte pojęcie kryptozoologii i była też mowa o Vu-quangu, również ciekawe.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 15 Lut 2007, 23:38 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2006, 18:27
Posty: 895
Tak jakby co, to dziś o 23 na National Geographic leci program z serii ,,Wierzyć, nie wierzyć" o Orang-pendku. Ja go wcześniej nie oglądałem, mam nadzieję że dzisiaj mi się uda. :)

No to tak:

Ten program leciał we wtorek na kanale Planete, były to 2 odcinki miedzy 12.30 a 14.20.
Miał tytuł ,,stwory, potwory, cudaki", ale w angielskim orginale było to ,,Animal X - natural mystery unit" (chyba..) Coś mi się zdaje, że to po prostu te dłuższe odcinki ,,Zwierzęcego archiwum X", który kiedys leciał na AP, a których kiedyś wspominał Kiedrzu...ale pewności nie mam.
Pierwszy był o Bestii z Gevaudan, skończyło się na tym, iż były nią mieszańce psa i wilka (na co wskazywałoby białe zabarwienie brzucha i kształt ogona), wytresowane przez 2 myśliwych Chastelów na zlecenie szlachcica jakiegośtam z nazwiskiem na M.
Drugi był o wilku workowatym, przedstawiono relacje świadków, odchody, tropy i włosy mające do niego nalezeć, włosy okazały się jednak należeć do kozy. Przedstawiono nawet relacjkę świadka, który miał widzieć wilka w mieście.

Nieoczekiwanie (miałem Was zawiadomić, niestety nasz kapryśny serwer mi na to nie pozwolił i nie dostałem się do strony) dziś o 22.35, czekając na program o Orang-pendku, trafiłem na kolejny odcinek tego programu na planete, tym razem o naszym ulubieńcu...czyli....chupie. ( :D ). Nie jednak o tej z Puerto rico, ale tej z Chile, konkretnie z pustyni Atacama.
W ostatnich latach ataki chupy (równiez na ludzi) miały tam przybierać na sile.
Przedstawiono relację kobiety, na którą obok jej własnego domu skoczyło tajemnicze zwierzę i strasznie poraniło. Mąż znalazł ją nieprzytomną i bladą ze strachu, na rękach miała idealnie proste ślady trzech pazurów, na plecach długie na 70 cm (!) głębokie rany żółtej barwy. W szpitalu lekarze orzekli, iż jest wariatką i sama się pokaleczyła. Jednak zadanie sobie takich ran na plecach byłoby bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe - jak twierdził lekarz, który odwoził ją do szpitala.
W dodatku, rany na plecach i rękach nieoczekiwanie całkowicie zniknęły już na drugi dzień....

Wypowidał się też veterynarz, który badał zabitego w tajemniczych okolicznosciach kota - miał on 2 rany średnicy 5 cm, przez które wyciągnięto wszystkie narządy, wokół ran była gęsta ciecz zawierająca środek spowalniający krzepnięcie krwi (antykoagulant).
W pewnym mieście w Chile na skraju pustyni Atacama, w ciągu 10 dni miało w podobny sposób zginąć aż 232 zwierzęta.

Na koniec prowadzący program orzekli, iz chupą sąnajprawdopodobniej jacyś ludzie, którzy chcą zastraszyć i kontrolować w ten sposób zabobonną ludność.

Drugi był o niezwykłych zdolnościach znanych zwierząt...chyba tylko tych całkiem naturalnych, jak świecące w ultrafiolecie skorpiony, przylgi na palcach gekonów i psy ostrzegające właścicieli przed niebezpieczeństwem...nawet nie wiem, bo chciałem obejrzeć drugą połowę programu o orang-pendku.

Jednym słowem, był to prawdziwie kryptozoologiczny wieczór, z prawie 2-godzinnym seansem....szkoda tylko, że programy nakładały się na siebie...

_________________
Ta demokracja to piękny stan, bo w niej się każdy czuje jak pan, bo w niej się każdy czuje jak gość, póki go hołotą nie nazwie ktoś!

www.azyl.schronisko.net - Pomagajmy bezdomnym kotom!


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 16 Lut 2007, 07:41 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Hmmmm....te 2 kanały na Planete, to najprawdopodobniej były nowe, dluższe odcinki Animal-X.
http://www.animalx.net/welcome.html
Animal X - series 3 - The natural mystery unit.
To jest spis odcinków(nieprzetłumaczyłem) :
Ghostly Creatures
The Beast of Gevaudan
Thylacine
Bigfoot
Winged Creatures
Monsters of the Deep
Reptilian Creatures
El Chupacabras in Chile
Animal Powers
Big Cats

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 17 Lut 2007, 13:43 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Info :
Dziś na kanale PLANETE o godzinie 0.15, będzie kolejny odcinek 3 serii Zwierzęcego archiwum X, opowiadający o Bestiach z głebin i człowieku - jaszczurze.
Mam nadzieje, że to nie będą ostatnie odcinki tego programu.

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Kiedrzu, 17 Lut 2007, 13:43, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 17 Lut 2007, 17:57 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
LOL troche późno nadają...

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 17 Lut 2007, 20:17 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Jeśli o tej porze będziesz spał, to jak powiedział Schnappi jest inna możliwośc :
Cytuj:
Ten program leciał we wtorek na kanale Planete, były to 2 odcinki miedzy 12.30 a 14.20.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 02 Mar 2007, 21:57 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2006, 18:27
Posty: 895
Dzisiaj 23.05 na planete Jeden z nowych odcinków Zwierzęcego archiwum X, niestety zgubiłem gdzieś teletydzień, i nie wiem o czym.....
Niestety, te programy na Planete nie mają ustalonych godzin premier i powtórek, dają je kiedy popadnie.... :roll:

_________________
Ta demokracja to piękny stan, bo w niej się każdy czuje jak pan, bo w niej się każdy czuje jak gość, póki go hołotą nie nazwie ktoś!

www.azyl.schronisko.net - Pomagajmy bezdomnym kotom!


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 02 Mar 2007, 22:03 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
"Schnappi" napisał(a):
Dzisiaj 23.05 na planete Jeden z nowych odcinków Zwierzęcego archiwum X, [size=18px]niestety zgubiłem gdzieś teletydzień, i nie wiem o czym.....[/size]


Hehe, "złoty text" - najlepszy jaki usłyszałem w tym miesiącu ;) .

Mówisz i masz :
Dziś sa 2 odcinki, kolejno o :
-Beestii z Gevaudan
-Wilk workowaty

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Kiedrzu, 02 Mar 2007, 22:03, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 02 Mar 2007, 22:48 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2006, 18:27
Posty: 895
"Kiedrzu" napisał(a):
"Schnappi" napisał(a):
Dzisiaj 23.05 na planete Jeden z nowych odcinków Zwierzęcego archiwum X, [size=18px]niestety zgubiłem gdzieś teletydzień, i nie wiem o czym.....[/size]


Hehe, "złoty text" - najlepszy jaki usłyszałem w tym miesiącu ;) .

Przeczytałem w telegazecie, że są, ale w informacji nie było o czym.... :P

"Kiedrzu" napisał(a):
Mówisz i masz :
Dziś sa 2 odcinki, kolejno o :
-Beestii z Gevaudan
-Wilk workowaty

Dzięki, ale te widziałem. :wink:

_________________
Ta demokracja to piękny stan, bo w niej się każdy czuje jak pan, bo w niej się każdy czuje jak gość, póki go hołotą nie nazwie ktoś!

www.azyl.schronisko.net - Pomagajmy bezdomnym kotom!


Ostatnio edytowany przez Schnappi, 02 Mar 2007, 22:52, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 05 Kwi 2007, 08:25 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Zbliża się okres święteczny, a co za tym idzie, kolejna porcja powtórek w TV.....same nudy....aczkolwiek jest pewien film który może coniketórych zaciekawić.
7 kwietnia - sobota - TVP 2 - 16.35
"Loch Ness"
Jonathan Dempsey jest zoologiem zajmującym się poszukiwaniem zaginionych gatunków. Ponieważ w związku z ostatnimi nieudanymi wyprawami jego praca na uczelni stoi pod znakiem zapytania, przełożony daje mu ostatnią szansę. Jonathan ma jechać do Szkocji i udowodnić, że w jeziorze Loch Ness nie ma żadnego potwora. Po przyjeździe do Szkocji Dempsey zatrzymuje się w niewielkim hoteliku prowadzonym przez Laurę MacFeteridge. Mieszkańcy miasteczka przyjmują go z nieufnością i niechęcią, są przeciwni wyjaśnianiu tajemnicy jeziora.

W tym filmie nie mamy do czynienia z bestią która zabija wszystkich okolicznych mieszkańców, nie ma w tym filmie też wątku z potworem który gnie do ludzi(zwłaszcza do dzieci). I dla tego ten film mi się spodobał, że obejrze go jeszcze raz.
Warto obejrzeć.
Oczywiście słynna Nessie, tyż tam jest ;) .

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 05 Kwi 2007, 08:32 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
A teraz będzie leciał film "Niebezpieczni Goście" potem uzupełnie troche :)

Dziś na 2 będzie Nigel Marven I jego "milusie" prehistoryczne przytulanki :P
Odwiedzimy Ordowik, Trias, Dewon. 8)
Godzina 16:20

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
 Temat postu: Program w TV
PostWysłany: 05 Kwi 2007, 10:20 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Warto wspomnieć też o pewnej bardzo fajnej serii filmów przyrodniczych, które ostatnio "wylukałem" w TV.
W środy o 20.00(powtórki w soboty i w niedziele), na Animal Planet, można objerzeć "Dziwaczne stworzenia" z Nickem Bakerem jako prowadzącym.
Filmy te, są o tyle ciekawe, iż opowiadają one o zwierzętach mało znanych, o których zapewne nikt nie słyszał.
Gwiazdonos, frysoma rogata, czy też pancernik karłowaty, nie są zwierzętami które na codzień można obejrzeć w filmach dokumentalnych, a dzięki temu programowi, może dowiedzieć się o tych zwierzętach czegoś nowego.
Dlatego jeżeli, komuś znudziły się kolejne filmy dokumentalne olwach, wilkach, słoniach itd itd...(czyli mnie)...to ten program jest dla tej właśnie osoby.
Naprawde polecam.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 09 Maj 2007, 20:20 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Info :

2 czerwca o 21.00, na stacjii National Geographic, w programie "Wierzyć nie wierzyć" będzie mowa o rosyjskim małpoludzie czyli o Almie, albo jak kto woli, o Ałmysie.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 02 Cze 2007, 07:19 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Przypomniam, że dziś o godzinie 21.00, na kanle National Geographics, będzie program z cyklu "Wierzyć czy nie wierzyć", poświęcony rosyjskiej wielkiej stopie, czyli Almie.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 02 Cze 2007, 13:46 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Taaa. Rosjanie to mają wszystko, Ałmysa, nawet mają własną chupacabrę...
My mamy tylko Romana :D

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 03 Cze 2007, 11:30 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
Ivellios napisał(a):
Taaa. Rosjanie to mają wszystko, Ałmysa, nawet mają własną chupacabrę...
My mamy tylko Romana :D

Tak naprawdę, to państwem w którym kryptozoolodzy b. usilnie szukają nowych kryptyd, jest Wielka Brytania. Po prostu przyroda Angli, Walii i Szkocja została już setki lat temu niemal doszczętnie zniszczona, ludzi (w tym naukowców) żyje tam mnóstwo, więc raczej nie występują tam rodzime gatunki nieznane jeszcze nauce. W Polsce jest o wiele bardziej prawdopodobne występowanie rodzimych kryptyd, ale mało jest u nas pasjonatów kryptozoologii, więc i na różnych listach nieznanych zwierząt nie uświadczymy kryptyd z Polski. Natomiast Rosja jest państwem, w którym niezbadane przez człowieka tereny mają największą na świecie powierzchnię (tak przypuszczam, napewno więcej jest ich tam niż w Brazylii czy Kanadzie) więc i faktycznie istniejących, a nieznanych nauce zwierząt jest tam od groma.

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 03 Cze 2007, 17:16 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
Zapomniales o ABC(DEFGH :P) tak więc...

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 19 Cze 2007, 13:24 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2007, 00:27
Posty: 219
Miejscowość: dokad
Jutro o 18.00 na National Geography będzie odcinek "Wierzyć czy nie wierzyć" na temat "Morskich potworów". Nie wiem dokładnie o czym, ale sądzę, że to coś, co może nas interesować ;)

_________________
quot;Czasami ludziom zdarza się potknąć o prawdę, ale większość prostuje się i idzie dalej, jakby nic się nie stało."


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 226 posty(ów) ] Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group