Kryptozoologia
 
Obecny czas: 28 Mar 2024, 15:36

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 226 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 19 Cze 2007, 15:32 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2006, 18:27
Posty: 895
Pirania napisał(a):
Jutro o 18.00 na National Geography będzie odcinek "Wierzyć czy nie wierzyć" na temat "Morskich potworów". Nie wiem dokładnie o czym, ale sądzę, że to coś, co może nas interesować ;)


Prawdę mówiąc, to pewnie któraś z kolei powtórka tego odcinka...chociaż ostatnio wyszło parę nowych odcinków tej serii ale jakoś nigdy nie mogę na nie trafić... :P

_________________
Ta demokracja to piękny stan, bo w niej się każdy czuje jak pan, bo w niej się każdy czuje jak gość, póki go hołotą nie nazwie ktoś!

www.azyl.schronisko.net - Pomagajmy bezdomnym kotom!


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 19 Cze 2007, 16:01 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Obecnie(póki co), nie ma juz nowych odcinków w sobote na NG.
Teraz są same powtórki, bodajże kilka razy w tygodniu.
Może wreszcie za 2 tygodnie, będzie odcinek o Almie.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 01 Lut 2008, 13:36 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
"Badacze legend" - środa, czwartek godz. 19.30 - Zone Reality(dawnej Reality TV).
Jak sama nazwa wskazuje, program ten opowiada o ludziach którzy poszukują nieznanego i tajemniczego.

Na ten program miałem okazje natrafić w środę i akurat było o Wielkiej Stopie, a dokładnie o wyprawie poszukiwawczej  która odbywała się w Teksasie. Przyznam, że było to interesujące i dobrze się to oglądało.

Odcinek który był wczoraj, poświęcony był duchom, a i coś z serpentami ma niedługo być.

Wydaje mi się, że warto zobaczyć kilka odcinków tego programu.
Jak znajdę całą rozpiskę odcinków to dam tu znać.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 06 Lut 2008, 21:10 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
Oglądałem chyba ten film ale po niemiecku (niestety niemieckiego nie znam za bardzo ale wyłowiłem trochę z angielskiego w tle :P) gdzie badali odciski jakieś WS i pokazywali nawet linie papilarne na palcach u stopy.

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 10 Mar 2008, 17:46 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Jutro o godzinie 21.00 na Polsacie, będzie można obejrzeć film "Przepowiednia" czyli "Mothman Prophecies".
Czas wreszcie rzucić okiem na ten film.....

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 11 Mar 2008, 09:37 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2006, 18:55
Posty: 1114
Miejscowość: Konin
Kiedrzu napisał(a):
Jutro o godzinie 21.00 na Polsacie, będzie można obejrzeć film "Przepowiednia" czyli "Mothman Prophecies".
Czas wreszcie rzucić okiem na ten film.....


Ten film był do kupienia tzw. "Kinie Grozy", które występowało w kioskach.
Muszę się pochwalić posiadaniem tego filmu, ale ogólnie to samego Mothmana tam jest mało.

http://www.carisma.com.pl/kg_2005_02_przepowiednia.html
http://przepowiednia.filmweb.pl/

_________________
Są dni, są chwile, są ludzie i są debile!

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych wpisów na forum. Zastanów się dziesięć razy zanim się do niego odwołasz i ciesz się wiedzą z niego płynącą.


Ostatnio edytowany przez Kiedrzu, 11 Mar 2008, 11:36, edytowano w sumie 1 raz

 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 10 Cze 2009, 16:44 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 09 Cze 2009, 15:52
Posty: 4
a ja mam takie pytanko - ma ktoś może jakieś linki do programów z serii Animal X, która kiedyś leciała na Animal Planet/Planete ? Szukałem w internecie, niestety bez skutku, a ceny które sobie życzą za odcinki na DVD są chore (30$ za odcinek ?!?). Może być w wersji angielskiej, wszystko mi jedno.

Co sądzicie o programie Monster Quest ? Mnie pomimo średniej formy (lekko sensacyjnej) przypadł on do gustu. Niektóre dochodzenia są bardzo ciekawe, no i jeden z nielicznych kryptozoologicznych programów w TV. Obecnie leci na History HD.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 11 Cze 2009, 21:30 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Gru 2008, 13:29
Posty: 66
Miejscowość: Gdynia
Powiedz mi TheMichal oglądasz to Monster Quest na History HD czy może gdzieś w necie bo chętnie bym sobie obejrzał?


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 12 Cze 2009, 06:30 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 09 Cze 2009, 15:52
Posty: 4
History HD niestety nie mam, ale wszystkie odcinki znalazłem na http://rapidfind.org


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 12 Cze 2009, 09:11 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Gru 2008, 13:29
Posty: 66
Miejscowość: Gdynia
Wielkie dzięki TheMichal:) A oglądzasz je z napisami czy po Angielsku?


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Program w TV
PostWysłany: 12 Cze 2009, 09:16 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 09 Cze 2009, 15:52
Posty: 4
Po Angielsku, nie wiem nawet czy są do tego napisy...


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Program w TV
PostWysłany: 02 Kwi 2013, 20:42 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 14 Kwi 2012, 19:41
Posty: 5
Witam, ostatnio w TV pojawiły się kilka fajnych programów:
1. "Człowiek i potwór" emitowany na Nat Geo Wild - Bardzo fajny program, konkretne informacje, ciekawe zdarzenia i co wg mnie dobre to to że prowadzący nie robi z siebie glupka i nie gra tylko dla show.
2. "W pogoni za prawdą" puszczany na Discovery World - Program o ogólnej tematyce paranormalnej ale w dużej mierze o kryptozoologi. Prawdopodobnie ta sama ekipa co kręciła program na SyFy lub AXN "W poszukiwaniu potwora" czy jakoś tak. Program czasem fajny ale głownie nastawiony na wielkie show gdzie na końcu i tak niewiele widać oraz nic z tego nie ma. Duża pompa ale bez klimatu lecz da się oglądać.

Najgorsze we wszystkich tego typu programach jest to że nigdy nie ma jakiś konkretnych dowodów na istnienie czegoś. Przeważnie brak jest jakichkolwiek zdjęć czy szokujących filmów. P.S. wie ktoś może czy znajdzie się w internecie program Monster Quest z lektorem ?? Szukałem trochę ale niemogłem znaleźć. Z tego co wiem leciał on na Tele5

-- 26 Cze 2013, 18:55 --

oktawian napisał(a):
Witam, ostatnio w TV pojawiły się kilka fajnych programów:
1. "Człowiek i potwór" emitowany na Nat Geo Wild - Bardzo fajny program, konkretne informacje, ciekawe zdarzenia i co wg mnie dobre to to że prowadzący nie robi z siebie glupka i nie gra tylko dla show.
2. "W pogoni za prawdą" puszczany na Discovery World - Program o ogólnej tematyce paranormalnej ale w dużej mierze o kryptozoologi. Prawdopodobnie ta sama ekipa co kręciła program na SyFy lub AXN "W poszukiwaniu potwora" czy jakoś tak. Program czasem fajny ale głownie nastawiony na wielkie show gdzie na końcu i tak niewiele widać oraz nic z tego nie ma. Duża pompa ale bez klimatu lecz da się oglądać.

Najgorsze we wszystkich tego typu programach jest to że nigdy nie ma jakiś konkretnych dowodów na istnienie czegoś. Przeważnie brak jest jakichkolwiek zdjęć czy szokujących filmów. P.S. wie ktoś może czy znajdzie się w internecie program Monster Quest z lektorem ?? Szukałem trochę ale niemogłem znaleźć. Z tego co wiem leciał on na Tele5

Ostatnio zacząłem oglądać drugi sezon "Na tropie wielkiej stopy" na Animal Planet ale powiem szczerze, że jak zwykle do niczego to nie zmierza. Największym plusem tego programu jest to, że zawsze na początku pokazują zdjęcia i nagrania filmowe świadków spotkania z BigFootem. Dzięki temu jest ziarenko prawdopodobieństwa istnienia czegoś nieznanego. Osobiście wolę takie programy niż W pogoni za Prawdą gdzie jest tylko i wyłącznie wielka pompa, robienie z siebie głupa i w każdym odcinku ZERO dowodów. Pozdrawiam


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Program w TV
PostWysłany: 27 Wrz 2013, 18:06 
Quizodawca
Quizodawca
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2010, 17:27
Posty: 41
Miejscowość: Tarnów
Ja tam i tak mimo wszystko lubię W pogoni za prawdą, bo często zajmują się mniej znanymi kryptydami ;)


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Program w TV
PostWysłany: 27 Wrz 2013, 21:20 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Sie 2012, 09:25
Posty: 259
Miejscowość: Sandomierz
Program nawet fajny i człowiek może się sporo dowiedzieć - opisy, relacje świadków,itp. , ale te ich same poszukiwania wydają się być za bardzo pod publikę robione...


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Program w TV
PostWysłany: 28 Wrz 2013, 09:12 
Zaawansowany
Zaawansowany

Rejestracja: 06 Lip 2013, 18:59
Posty: 262
Miejscowość: Przemyśl/ Kosienice
Tak w ogóle udało im się kiedyś coś odkryć albo chociaż wyraźną fotkę cyknąć ?


 Profil 
 
 Temat postu: Re: Program w TV
PostWysłany: 28 Wrz 2013, 15:38 
Zaawansowany
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Sie 2012, 09:25
Posty: 259
Miejscowość: Sandomierz
Nie, co nie przeszkadza im kręcić czwarty czy piaty sezon...


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 226 posty(ów) ] Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group