Kryptozoologia
 
Obecny czas: 23 Kwi 2024, 22:33

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zdjec/Filmow kilka
PostWysłany: 18 Maj 2010, 13:52 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 05 Gru 2009, 17:49
Posty: 5
Miejscowość: Katowice/Avignon
W zasadzie nie wiedzialem gdzie temat dac,ale mysle ze ze wzgledu na przewazajaca czesc zdjec lub filmow zwiazanych z kryptozoologia (ktore chcialem tu dac) tam zobaczylem.
Chodzi mi o ta wideo:
http://www.youtube.com/watch?v=wR-NJ9NWQHw&playnext_from=TL&videos=QDBdaZw43o8&feature=rec-LGOUT-real_rn-3r-3-HM

Od 13 do 25 sekundy - Filmowana owlosiona bestia moze byc zwyklym gorylem,ale ze wzgledu na nie-zlokalizowanie miejsca filmowania trudno to stwierdzic (moglo się to dziac rownie dobrze w naszej europie na faktyczny goryl uciekl z zoo i zostalzfilmowany)

0:39 - Wiecie co mi to przypomina?Pewien artykul ze strony,w ktorym pisano o rezyserze filmu z udzialem Yeti ktorzy na lozu smierci wyjawil ze nagranie ktore w filmie bylo jest prawdziwe.Co o tym myslicie?

0:50 - Az tak wielki rekin????Na moja ocenie moglby miec jakies 40-50m,a wy co o tym sadzicie?Mysle ze mozliwe jeszcze bylo skrzyzowanie rekina i wieloryba.

1:00 - Kluczowy moment filmu- We francuskiej telewizji widzialem to zdjecie,przedstawia ono ksztalt argentynskiego ptaka zyjacego kilka/nascie/dziesiat tysiecy lat temu,gdy rozkladal skrzydla mogl miec 8 do 9 m dlugosci i wazyl 90 kg.Wchodzil na wzgorza i puszczal się z wiatrem,skrzydla pomagaly mu tylko w szybowaniu (90kg to zdecydowanie za duzo zeby samodzielnie moc ze w powietrzu przemieszczac

1:42 - Wiem ze nic nie ma z kryptozoologia,ale nie moglem się powstrzymac od wklejenia tego momentu tu,bo nic tam nie wiac oprocz pieknego zachodu slonca

1:52 - To tez,tyle ze tam zwyklego ptaka wg mnie widac,nic wiecej.

Myslicie ze ile z tych momentow ktore podalem to fejki?Mysle osobiscie ze co najwyzej zdjecie z Yeti'm,rekin i ptak argentysnki najbardziej przyciagnely moja uwage...

_________________
"Jesli masz problemy z matematyka,nie martw sie.Ja mam jeszcze wieksze."

Albert Einstein.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Zdjec/Filmow kilka
PostWysłany: 19 Maj 2010, 06:20 
Zaawansowany
Zaawansowany

Rejestracja: 20 Gru 2005, 15:16
Posty: 220
Miejscowość: Wrocław
No nie wierzę! Jaja sobie robisz prawda?


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Zdjec/Filmow kilka
PostWysłany: 19 Maj 2010, 17:58 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 05 Gru 2009, 17:49
Posty: 5
Miejscowość: Katowice/Avignon
Zaskoczyles mnie taka odpowiedzia...No ale dobra,spodziewalem sie mimo wszystko wiekszej aktywnosci ze strony uzytkonikow :)

_________________
"Jesli masz problemy z matematyka,nie martw sie.Ja mam jeszcze wieksze."

Albert Einstein.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Zdjec/Filmow kilka
PostWysłany: 19 Maj 2010, 18:50 
Zaawansowany
Zaawansowany

Rejestracja: 20 Gru 2005, 15:16
Posty: 220
Miejscowość: Wrocław
To nie odpowiedź ale pytanie.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Zdjec/Filmow kilka
PostWysłany: 20 Maj 2010, 11:45 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 05 Gru 2009, 17:49
Posty: 5
Miejscowość: Katowice/Avignon
Jasne ze nie robie jaj,po co mi jaja robic?Tyle sie napisalem zeby w koncowym wyniku to byly zwykle jaja?Raczej ja ci zadam pytanie-Nawet nie piszesz co myslisz o temacie,pewnie sobie posty nabijajac,i sie pytasz sucho czy sobie jaja.Wiec,czy to moze ty sobie robisz jaja tak piszac??

_________________
"Jesli masz problemy z matematyka,nie martw sie.Ja mam jeszcze wieksze."

Albert Einstein.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Zdjec/Filmow kilka
PostWysłany: 20 Maj 2010, 12:37 
Zaawansowany
Zaawansowany

Rejestracja: 20 Gru 2005, 15:16
Posty: 220
Miejscowość: Wrocław
Wybacz uszczypliwość ale chyba mam prawo sądzić że to żarty skoro ktoś pisze (za przeproszeniem) głupoty.
Pomijam fakt, że może kryptozoologia jest pewnie dla Ciebie novum. Możesz nie znać jednego z najbardziej znanych filmów "kryptozoologicznych" w historii (film Pattersona) - od 13 do 25 sekundy. Jednak pozostałe Twoje opinie wołają o pomstę do nieba. Po kolei:
- 39s. na zdjęciu nic konkretnego nie widać, zwykły badziew.
- 50s. - wyjątkowo mało udany fake. To raczej rodzaj żartu. Poza tym jak wyliczyłeś te 40-50m? skoro łódź może mieć ich max. kilkanaście? Tekst o skrzyżowaniu rekina z wielorybem zrzucił mnie z krzesła. :lol: Są chyba granice rozsądku.
-  1min. temat i zdjęcie tak znane, że nawet nie chce mi się komentować. Poczytaj coś o Thunderbird.
Wogóle polecam zapoznanie się z tematem o którym chcesz się wypowiadać. Każdy na tym forum kiedyś zaczynał przygodę z kryptozoologią. Nikt nie rodzi się z taką wiedzą  ;) Życzę sceptycznego podejścia do tematu i ... wytrwałości. Pzdr


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Zdjec/Filmow kilka
PostWysłany: 20 Maj 2010, 17:10 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 05 Gru 2009, 17:49
Posty: 5
Miejscowość: Katowice/Avignon
Kryptozoologia nie jest dla mnie novum,a jesli nie wiezysz w te wszystkie kryptozoologiczne zjawiska to po co sie krecisz tutaj?

Pozdrawiam.

_________________
"Jesli masz problemy z matematyka,nie martw sie.Ja mam jeszcze wieksze."

Albert Einstein.


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Zdjec/Filmow kilka
PostWysłany: 20 Maj 2010, 18:49 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2006, 12:53
Posty: 1906
Miejscowość: z Krainy Leniwców
Ruskof napisał(a):
kryptozoologiczne zjawiska

Że w co...?

_________________
Kryptozoologia


 Profil 
 
 Temat postu: Odp: Zdjec/Filmow kilka
PostWysłany: 20 Maj 2010, 20:11 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
Image Dziecko czy ty w ogóle masz pojęcie CZYM jest kryptozoologia i to że te zdjęcia i tematy o nich były wałkowane tu setki razy? Każdy chyba widział je dziesiątki razy bo to są najbardziej znane fejki (najwyżej 1-3 z nich to nie są fotomoto). Więc proszę zanim wyskoczy się jak "Filip z konopii" to radzę poczytać trochę forum. Wiem że możesz się obrazić za to ale "teorie" które tu postawiłeś wymyśliłeś sam w swojej głowie nie wiedząc nic o temacie o którym piszesz.

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group