Kryptozoologia
 
Obecny czas: 28 Mar 2024, 08:02

Wszystkie czasy w strefie UTC






Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 143 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 10 Kwi 2005, 10:08 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
...jakieś zwierzę, niepodobne do żadnego z Tobie znanych gatunków, [you] :?: :)

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 10 Kwi 2005, 13:10 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 06 Kwi 2005, 18:51
Posty: 94
Raz z siostrą widziałem jak do naszego samochodu wleciał jakiś owad przypominający liść w Jesieni i to 1 i ostani raz widziałem takiego owada ale może istnieje dla nauki ale tego nie wiem :O


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 12 Kwi 2005, 15:44 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Takie coś ponoć żyje w Azji...

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 12 Kwi 2005, 15:46 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 06 Kwi 2005, 18:51
Posty: 94
może zabłąkało się i przyleciało tutaj :D a


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 12 Kwi 2005, 17:25 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Może, zwiał ten owad jakiemuś hodowcy.Z opisu wynika iż możliwe że był to liściowiec olbrzymi, ktory jest bardzo podobny do liścia.

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 12 Kwi 2005, 17:49 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 06 Kwi 2005, 18:51
Posty: 94
pisząc że wyglądał jak liść w jesieni chodziło mi o późną jesien gdy liście są już suche i zwiędłe no i miało skrzydła


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 12 Kwi 2005, 17:56 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 18:18
Posty: 2960
Miejscowość: Łódź
Hmmmm...jeśli tak, to raczej nie był to liściowiec.Równie dobrze mógł być to NKL


czyli

Niezidentyfikowana Kryptyda Latająca :wink: .

_________________
Image


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 13 Kwi 2005, 15:40 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany

Rejestracja: 06 Kwi 2005, 18:51
Posty: 94
całkiem możliwe albo owad który ciągnął za sobą liść :D


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 07 Lis 2005, 05:28 
Początkujący
Początkujący
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2005, 16:40
Posty: 12
Widziałem , ale nie wiem to czy
zwykły szczur czy gigant.
Pływał martwy w jednym betonowym zbiorniku na betonowym deszczówkę.
Miał ok. 25 cm (na oko ).
Prawdopodobnie zdechł od amoniaku w powietrzu.

Widziałem dwie takie padliny .
Czy mogły być to
kryptydy :?:


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 08 Lis 2005, 15:36 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Wrz 2005, 16:33
Posty: 50
Miejscowość: Legnica
szczury kanalizacyjne one zawsze sa przerosniete


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 22 Lis 2005, 08:20 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 10 Paź 2005, 11:23
Posty: 15
Miejscowość: Przemysl
ja widzialem jakies rozjechane zwirze.
bylo dobrze widac pysk miał taki jak wilk ale cały czarny i z jakimis takimi okrąglymi uszami.
Mial 30-34 cm Zaznacze ze mieszkam w przemyslu a tam duzo jest pol i ostatnio slychac bylo wilki.


[size=9px][ Dodano: 2005-12-07, 12:30 ][/size]
moze dam zdjęcie bo znów lezy to cos na ulicy

[size=9px][ Dodano: 2005-12-08, 17:23 ][/size]
kur** byli tam policjanci zabrali do wora i pojechali!!!!!!

_________________
olska kraj bez tajemnic


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 20 Kwi 2006, 14:41 
ja bylem kiedys w jaroslawcu z rodzina na wczasach, mieszkalismy w takim kampingu, gdzie codziennie keidy wychodzilem to przebilalem palcem pajeczyne taka ukosna (niewielka naprawde mala) ulozona od ziemi do bocznej sciany kapmingu, az pewnego dnia.... byl tam ogromny pajak (troche niemrawy) mial tak dziwne powykrecane, pozwijane koncowki konczyn, z tego co pamietam to mial wydluzony taki w stylu jakiejs pastylki, albo ogorka a nei kulki, zielono bialawy odwlok, a 'glowke' chyba czarna, tylko raz w zyciu widzialem takiego dziwnego pajaka....


  
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 22 Kwi 2006, 17:29 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 19 Mar 2006, 10:14
Posty: 23
Male sprostowanie: to nie liściowiec tylko Liściec olbrzymi, Phyllium giganteum
Jeżeli uciekl od jakiegos hodowcy to napewno padł w takim klimacie jak nasz.
Ja widzialem 2 kryptydy ( dobra niezidentyfikowane zwierzeta) jaką widziełem było coś na kształt psa ale mialo pewnie ponad 2 metry długości :shock: , było to we Włoszech widzialem to Coś dobre 10 minut jak biegło przez pole. Siedzialem wtedy w autokarze na stacji paliwowej. Było bardzo szybkie. ( więc krowy wykluczam :D) A i tego samego razu podczas wakacji widzialem coś na krztałt kłody z nogami, poruszało się jak jaszczurka( miałem pare jaszczurek w tym agam i zdążyłem przestudjowac sposób poruszania się ich) Miała pewnie z 5 metrów jak niewiecej. Bardzo żaluje że nie zrobilem im zdjęc :( A ty Marek widziales cos niezidentyfikwanego ?


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 22 Kwi 2006, 18:27 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 21 Kwi 2006, 17:21
Posty: 18
Miejscowość: Drawno
No i jestem.Widziałem coś,była to mała mucha ze zdeformowaną głową.To znaczy jej głowa zmieniała kształt,jej głowa rosła w zdłóż i w szeż,puchła,malała.Raz nawet wychodowałem kilka sztuk!!!Ze zwykłych larw które można kupić w sklepie wędkarskim.Muchy te są zdeformowane prawdopodobnie przez wzrost w złych warunkach,zaciasne "lokum"(miejsce gdzie zamieniają się z oczwarek w osobniki dorosłe)Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to śmiało je zadawajcie postaram się odpowiedzieć :wink: P.S.Dzięki za zapytanie Marek


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 01 Maj 2006, 14:18 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 30 Mar 2006, 14:00
Posty: 6
Miejscowość: Poznań
Pierwszą kryptydę widziałem jak chodziłem do 2 klasy podstawówki. Po lekcjach pobiegłem do lasku przejśc się trochę i odpocząc. Najpierw zobaczyłem duże ślady, w głębi lasku wyglądały, jakby jakies duże 4-nożne zwierze przechodziło tędy. Szedłem za nimi aż do polanki, gdzie ślady były w więkrzej odległości od siebie, jakby owe zwierze przyspieszyło. w lesie znów wyglądały, jakby zwierze zwolniło. przestałem za nimi iśc dopiero po kilkudziesięciu minutach, gdy zobaczyłem pień wyrwany z ziemi, porozrywane rośliny oraz krew i ptasie pióra. na szczęście wyglądało na to że było to nieco dawniej, przed moim przyjściem gdyż krew była zaschnięta. Od tego czasu widziałem kilka dziwnych zjawisk. najbardziej wiarygodnymi z nich był podłużny obiekt, który mój tata zobaczył przez okno i zawołał mnie. leciał bardzo szybko, po czym stanoł w miejscu i bardzo szybko ruszył nabierając wysokości. Nie był to helikopter, gdyż leciał za szybko i za wysoko nie zostawiając śladu. Ostatnio zaobserwowanym zjawiskiem (ok.1 rok temu) były kręgi na średniej wielkości stawie w tym lesie. niby nic dziwnego, ale Rozchodziły się tylko w obrębie ok. metra. Gdy nakręciłem to na komórkę(siemens cx65) to wyłączyła się, a kamera nagrywała ok 9-13 sekund a nie 30 jak poprzednio. W serwisie nie umieli naprawic kamery. No i to byłyby najciekawsze z nich (wiem, ten pojazd to nie kryptyda, wiem).
ps. Ten las obserwóję do dziś, a co jakiś czas chodzę do niego, by zobaczyc, czy niema czegoś nowego. pozdro dla wszystkich.
ps2. Napisałem to w formie sprawozdania, gdyż wszystko dotyczy tego samego miejsca i byc może jest powiązane ze sobą. dla inf. jest to las obok osiedla jana III sobieskiego w poznaniu. To tylko dla informacji.


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 01 Maj 2006, 16:40 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
UUUU....
jak duze to byly slady?
Jaki ksztalt?
Ostre pazury czy bez pazurow?
Moze to byl kot?

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 01 Maj 2006, 17:39 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 30 Mar 2006, 14:00
Posty: 6
Miejscowość: Poznań
tylnie ok. 38-40 cm średnicy a przednie 33-35 cm. Zapomniałem dodac, że pomiędzy odciskami łap były podłużne ślady, jakby odciśnięte przez ogon. Tam gdzie zwierze wydawało się biec(na polance) odciski były że tak to nazwę pofalowane, wyglądające jak pełznący wąż.
Przypominało to trochę odciski megalanii (australijska olbrzymia jaszczurka), ale nie ten klimat, więc to raczej nie ona. Jak myślicie, może ma to związek z tym pojazdem :shock: ?
ps. pazury były widoczne, ale głównie w miejscu gdzie była krew, na konarze. wyglądały podobnie do odcisków agamy brodatej, ale więkrze


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 05 Maj 2006, 15:10 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
moze krokodyl? Raz kolega przyniosl do szkoly pare zebow krokodyla ktore znalazl nad rzeka...

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 06 Maj 2006, 13:44 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 30 Mar 2006, 14:00
Posty: 6
Miejscowość: Poznań
Możesz miec rację. Jakiś koleś kupił młodego krokodyla(na zasadzie jaki mały stworek, łał), ale ten urusł, więc pozbył się go.


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 07 Maj 2006, 07:30 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
Ale z drogiej strony jak mogl upolowac ptaka z daleka od wody?

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 14 Maj 2006, 10:29 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 30 Mar 2006, 14:00
Posty: 6
Miejscowość: Poznań
Może to lądowy krokodyl, jak kiedyś żyły?


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 14 Maj 2006, 18:28 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 09:31
Posty: 947
Miejscowość: Przemyśl
takiego nie ma

_________________
<i><b>"ale większość to prawdopodobnie gatunki typu "co ty tu k***a robisz" - czyli takie, które normalnie zamieszkują/zamieszkiwały inny rejon świata"</b></i> <i>[size=120]Ivellios[/size]</i>


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 15 Maj 2006, 14:00 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
Ivellios niestety, nie. No nawet napewno nie ja rzadko podrozuje ale jak juz cos mam napisać to powiem ze miałem w domu psa chyba zupełnie nowej rasy. Oficjalnie to był mieszaniec ale jego mama wygladała podobnie no i widuje psy bardzo do niego podobne na ulicach... Kto wie może jakas organizacja kynologiczna kiedys potwierdzi istnienie rasy np. rudy jamnik nowosolski albo cos takiego. No wiem że to zupełna inna beczka ale też jakaś ciekawostka :D

[size=9px][ Dodano: 2006-05-15, 18:04 ][/size]
ej nigger a na moim podwórku zauważyłem dwa kopulujace ze sobą dziwne zwierzęta spytałem się babci czy widziała coś podobnego a ona na to ze nie. Opisuje: wygladało jak jakaś przerośnięta ćma to moze byc ćma to pewnie napewno jest ćma ale jakas bardzo duża z dziwnymi skrzydłami takimi kanciastymi no nie wiem może ktos znajdzie cos w jakims atlasie zwierząt być moze to zwykly gatunek owada nie wiem jakis dziwny

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: ;]
PostWysłany: 30 Maj 2006, 19:54 
Początkujący
Początkujący

Rejestracja: 29 Maj 2006, 19:56
Posty: 10
kiedy byłem w Australii to podczas przechadzki po plaży morze wyrzuciło coś bardzo dziwnego na brzeg, coś na kształt kałmarnicy ale takiej dziwnej. w sumie zbiegło się sporo ludzi i nikt nie umiał dokładnie powiedzieć co to było.. zresztą z lekka zdeformowane stworzenie było... :) w każdym razie na drugi dzeiń tego już nie było..


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 30 Maj 2006, 21:52 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Coś mi się wydaje, że to mógł być globster

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 02 Cze 2006, 20:43 
Zaawansowany
Zaawansowany

Rejestracja: 31 Maj 2006, 19:38
Posty: 269
Miejscowość: Opole
Mi niestety nic takiego się nie przytrafiło. Ale nie tracę nadziei że kiedyś, gdzieś...


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 13 Cze 2006, 12:32 
Nowa krew
Nowa krew

Rejestracja: 13 Cze 2006, 12:24
Posty: 1
moja babcia mieszka nad zajewem w małej wiosce i tam ponoć widziała dziwne zwieze z jej opisu wynika ze była to hyba chupakabra :twisted: :twisted:

_________________
ati


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 13 Cze 2006, 14:45 
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2006, 10:52
Posty: 1748
Miejscowość: Koserz
tzn. że mamy w Polsce trzecią chupę?

_________________
Image
Image
Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.
                                                                    Albert Einstein


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 13 Cze 2006, 14:51 
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2006, 17:31
Posty: 127
Miejscowość: Warszawa
A która była tą drugą?

_________________
stąp do Kościoła Wielkiej Nietuzinkowej Żaby! Zapewnij sobie wieczne życie w zaświatach-w Niebiańskim Stawie! Dołącz do nas!

o __O
( ^ ^ )
\^^/ \^^/


 Profil 
 
 Temat postu: Czy widziałeś...
PostWysłany: 13 Cze 2006, 14:56 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2005, 15:01
Posty: 2303
Sądząc po wieku martin836... (wiecie, co mam na myśli)

_________________
https://www.ivellios.com/


 Profil 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz [ 143 posty(ów) ] Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:



cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group