Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
Rolety ścienne

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
Bestia z Bodmin Moor
Dodano: 2006-03-19 00:07:28
Bestia z Bodmin MoorBestia z Bodmin Moor to słynne tajemnicze zwierzę, które po raz pierwszy zauważone zostało w Kornwalii na obszarze południowej Anglii na początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Zabity żywy inwentarz oraz różne obserwacje dużych kotów w tym rejonie spowodowały, że miejscowi urzędnicy zaczęli prowadzić śledztwo w sprawie tej istoty.

Istnieje opinia, że bestia z Bodmin Moor jest przykładem zjawiska zwanego "Alien Big Cats" (obce wielkie koty), i jest najprawdopodobniej pumą. Zostało to sprawdzone w 1997 roku, gdy na tym obszarze znaleziono odciski łap pumy. Kilka odkrytych fałszywych dużych kocich czaszek utrudniło jednak postęp w śledztwie. Odkryta w Bodmin Moor w 1995 roku czaszka okazała się być trofeum, tak jak kilka innych w następnych latach. Zasugerowano, że żartowniś mógł pracować, sadząc czaszki na Bodmin Moor w celu zwiększenia poparcia dla teorii o istnieniu tego zwierzęcia.

Źródło: www.unexplained-mysteries.com
Tłumaczenie: Ivellios

Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk