Nick:   Hasło: Zapamiętaj :: Nie masz konta? Zarejestruj się
www.dzwig-ostrow.pl/wykopy-Kalisz-Kepno-Jarocin

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, kredyty, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...

Quizy w KryptoZoo
Tajemnicze zjawiska na planecie Ziemia
Karl P. N. Shuker


Fascynujący przegląd przedziwnych zjawisk, które graniczą z cudami i nie dają się w dostępny człowiekowi sposób wyjaśnić.

Dr Karl Shuker, specjalista od kryptozoologii i mitologii zwierząt poszukuje najbardziej wiarygodnych rozwiązań dla tych cudownych, a niewyjaśnionych zjawisk naszej planety.
Błękitne tygrysy widziano w chińskiej prowincji Fujian, nigdy jednak ich nie schwytano. Brak okazu do badania właściwie uniemożliwia wyjaśnienie tej zoologicznej anomalii. Ale czy na pewno...?
Anioły -czy są tylko wytworem wyobraźni, czy też w pewnych okolicznościach mogą zaistnieć naprawdę, choć w ponadzmysłowych wymiarach?
Piramidy-spotyka się je w Gracji, Chinach i Japonii. Niektóre są starsze od znanych piramid starożytnego Egiptu, aczkolwiek ich pochodzenie jest dotychczas niezbędne. Czyżby powstały ponad 8000 lat temu?
Autor książki: Karl P. N. Shuker
Wydawnictwo: Bertelsmann, Warszawa
Rok wydania: 2001
Język: polski
Gdzie można dostać książkę:
Książkę można nabyć za pośrednictwem sklepu internetowego Merlin.pl i w dobrych księgarniach, prócz tego spotkać ją można w wielu bibliotekach.
Opis książki dodał Ivellios. Dziękujemy!
Copyright © 2004 - 2016 by KryptoZoo :: Powered by Marek Sęk